IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

    Индианец, ужким го даваш стабилен бизнесмен, голям превозвач, а-у, а плюеш по всичко българско като комплексиран мияч на чинии... Нещо ме съмняваш.

    Иначе, тук продадох всичко онзи ден, вярно 20% надолу, ама няма как да се предвидят излагациите на нашата прокуратура.
    Нещо не чуваш петела ми се струва.Как ти роди мозъка тая глупост че плюя по всичко българско.Объркал си се.Помисли малко преди да пишеш.Плюя върху това което наистина не става.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Никого не защитавам, нещо си се объркал ! Търгувам от както я има борсата ! Писах и поясних по долу какво имам предвид ! Пак да ти го кажа, източването на публични компании е недопустимо ! Били сме потърпевши всички от това ! Надявам се не мислиш, че е добре да се съсипват работещи и печеливши бизнеси какъвто е този на Монбат !
      Някой беше писал в темата ...хипотетично ако от печелившия бизнес се извади рециклирането, какво ще остане ...
      За другото да не питам - щото харчовете за кръчмата и замъка явно вече са извън баланса ...Какго казваш - разбира се законно спечелени ...
      Ама това очевидно са само приказки от кварталната бакалия... Много ми се иска да стана акционер тук , ама като чувам (чета) такива приказки ..
      п.с. За да не се спекулира по темата приканвам ДВО-то да се намеси с пояснения ...всъчност има ли такъв чиляк ...или само по ведомост
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Не знам дали си търгувал по времето на хитовите мостове и пътища та ги приказваш тия...Мажо да ми защитаваш ...
        Ами оня , който не ползваше компютър ...щото всичко било в главата му
        Никого не защитавам, нещо си се объркал ! Търгувам от както я има борсата ! Писах и поясних по долу какво имам предвид ! Пак да ти го кажа, източването на публични компании е недопустимо ! Били сме потърпевши всички от това ! Надявам се не мислиш, че е добре да се съсипват работещи и печеливши бизнеси какъвто е този на Монбат !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Като си тръгнал да показваш защо не покажеш и замъците на Доган и Пеевски а ? Да не говорим за огромната разлика, че тези цитираните от теб са бизнесмени и имат право да си купуват каквото поискат, а Доган и Пеевски са политици - "бизнесмени" !
          Не знам дали си търгувал по времето на хитовите мостове и пътища та ги приказваш тия...Мажо да ми защитаваш ...
          Ами оня , който не ползваше компютър ...щото всичко било в главата му
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от JohnDoe9 Разгледай мнение
            Може да ги е хванало яд, че в ДАНС си нямат такъв замък https://www.noen.at/zwettl/vertrag-u...esz-158437834# , какъвто Монбат си е напазарувал лятото на 2019
            Ползвам Google translate , но от статията разбирам, че тези замъчета вървят по 14-15 М Евро
            Не са го напазарували - дадоха им го защото имаха да вземат едни пари, но парите ги нямаше

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
              Хах...въртяха се слухове за тая тъпотия още миналата година. Сега ще се окаже, че имат и пут опция, като с ресторанта.

              п.п. нямам от поне 5г и съм много щастлив
              п.п.п. бачи Здравко, няма проблем който каквото иска да си купува, стига да не е за сметка на ортаците му (другите акционери) - да си разкеши дивидента, и с неговата част и летяща чиния (по Доган) да си купи.
              Не си ме разбрал правилно може би ! Кражба от акционерите и източване на дружествата е недопустимо, затова и не го коментирам даже ! Още повече че имам акции в Монбат. Мисълта ми беше, че много по логично е един бизнесмен да има замък отколкото един политик

              Коментар


              • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                Това сигурно е инвестиция в производствени мощности или придобиват някакво ноу-хау, което ще помогне за бъдещето на компанията.
                Хах...въртяха се слухове за тая тъпотия още миналата година. Сега ще се окаже, че имат и пут опция, като с ресторанта.

                п.п. нямам от поне 5г и съм много щастлив
                п.п.п. бачи Здравко, няма проблем който каквото иска да си купува, стига да не е за сметка на ортаците му (другите акционери) - да си разкеши дивидента, и с неговата част и летяща чиния (по Доган) да си купи.
                Last edited by Тъпо парче; 02.06.2020, 17:18.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от JohnDoe9 Разгледай мнение
                  Може да ги е хванало яд, че в ДАНС си нямат такъв замък https://www.noen.at/zwettl/vertrag-u...esz-158437834# , какъвто Монбат си е напазарувал лятото на 2019
                  Ползвам Google translate , но от статията разбирам, че тези замъчета вървят по 14-15 М Евро
                  Това сигурно е инвестиция в производствени мощности или придобиват някакво ноу-хау, което ще помогне за бъдещето на компанията.
                  Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от JohnDoe9 Разгледай мнение
                    Може да ги е хванало яд, че в ДАНС си нямат такъв замък https://www.noen.at/zwettl/vertrag-u...esz-158437834# , какъвто Монбат си е напазарувал лятото на 2019
                    Ползвам Google translate , но от статията разбирам, че тези замъчета вървят по 14-15 М Евро
                    Като си тръгнал да показваш защо не покажеш и замъците на Доган и Пеевски а ? Да не говорим за огромната разлика, че тези цитираните от теб са бизнесмени и имат право да си купуват каквото поискат, а Доган и Пеевски са политици - "бизнесмени" !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      По-добре се махни ти.Между другото тая артия вече е заминала.Щом си държач на артии тук вече су нагълтал тиня .
                      Индианец, ужким го даваш стабилен бизнесмен, голям превозвач, а-у, а плюеш по всичко българско като комплексиран мияч на чинии... Нещо ме съмняваш.

                      Иначе, тук продадох всичко онзи ден, вярно 20% надолу, ама няма как да се предвидят излагациите на нашата прокуратура.

                      Коментар


                      • Може да ги е хванало яд, че в ДАНС си нямат такъв замък https://www.noen.at/zwettl/vertrag-u...esz-158437834# , какъвто Монбат си е напазарувал лятото на 2019
                        Ползвам Google translate , но от статията разбирам, че тези замъчета вървят по 14-15 М Евро

                        Коментар




                        • Ако цялата операция на ДАНС и Прокуратурата (в частта и срещу Монбат) се окаже Поръчка /за себе си не се съмнявам в това/ и не се докажат твърденията им във времето, най-малкото е необходимо да знаем, чрез кои конкретно служители и представители на горните институции е реализирана /на кои лично дължим посочените резултати/.
                          Last edited by X_Y; 02.06.2020, 16:05.

                          Коментар


                          • Много добри пари изкарах навремето от тая артийка!
                            Но излезнаха прогнили нещата тука и набълбуканите ще реват, като магарета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              За който кара може и да е самотно.Аз съм си в офиса на компютъра и спекулирам на борсата.Ти такава игра не си виждал и няма и да видиш.
                              Ще се закопаеш до пенсия на бфб хихихи.
                              пак не си разбрал ....... от 15 години съм пенсионер и от тогава съм на борсата...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Тук няКой им и харесал бизнеса ,както стана е дамбовците .Най вероятно нищо няма да излезе от всичко това ,но ще им съсипят репотацията с други очи ще ги гледат партньорите извън Бг.
                                Това е бг няма нищо сигурно във всеки един ден държавата може ти съсипе бизнеса ,заради кефа на някой си .
                                Точно така.Не вярвам че са толкова виновни колкото ги изкарват,но целта е да се смажат.Изглежда те са една от компаниите които вкарват пари в касата на БСП и Вожда смазва всички източници които могат да финансират червените тъй като те си остават най-голямата му заплаха.Боката си разчиства пътя за да вземе и следващите избори безпроблемно.Бог да я прости България тогава!!! А колегите тук се надяват на ръст хихихихи.Това е виц вече .

                                Коментар

                                Working...
                                X