IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

    аха, на мястото на кой
    като в градус, подгряване на камилчета и после спих
    Какво съм виновен аз че световната банка се отказаха в последният момент...нещата си бяха различни но.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Пич...нещата тук сега тръгват...аз смятам да продавам на ЕТФ септември...
      аха, на мястото на кой
      като в градус, подгряване на камилчета и после спих
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
        колега, ти ли си отдясно
        Пич...нещата тук сега тръгват...аз смятам да продавам на ЕТФ септември...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Колега...защо се скриха продавачите отдясно?....някой май пак е надушил нещо?!
          колега, ти ли си отдясно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение


            Добрия инвеститор трябва да е запознат с най-актуалните данни, че пазара не чака никой ..
            Колега...защо се скриха продавачите отдясно?....някой май пак е надушил нещо?!

            Коментар


            • Другата кота е 6 лева..

              Коментар


              • Абе пак излетяхте в небесата... Един дивидент да дадат лятото и да стане 5лв. хартията...всичко е идеалка.
                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                  Според мен 6,5лв. до лятото.
                  Ако затвърдят резултатите от Януари и Февруари, цената трябва да стане двуцифрена лятоска

                  Коментар


                  • Консолидираните данни за първите два месеца на 2021 г. сочат, че дружествата от икономическата група на Монбат АД са реализирали печалба преди облагане с данъци в размер на 5 509 хил. лева, което представлява увеличение на печалбата от 192,40 % в сравнение с реализираната консолидирана печалба преди облагане с данъци от продължаваща дейност за същия период на 2020 г.

                    Добрия инвеститор трябва да е запознат с най-актуалните данни, че пазара не чака никой ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      Кои лошите резултатати?
                      Печалбата например

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                        Дано си прав, но не мисля, че проблемите са им само политическия натиск, той не оправдава лошите резултати. Сега конюнктурата е благоприятна за европейските производители, дано това доведе до по-добри продажби. Китайския внос става много скъп с транспортните проблеми. не е препоръка.
                        Кои лошите резултатати?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Бойко падна от власт,няма вече кой да ги тормози и да им иска да им отнеме бизнеса...резултатите тръгнаха нагоре...очаквам над 7
                          Дано си прав, но не мисля, че проблемите са им само политическия натиск, той не оправдава лошите резултати. Сега конюнктурата е благоприятна за европейските производители, дано това доведе до по-добри продажби. Китайския внос става много скъп с транспортните проблеми. не е препоръка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                            Според мен 6,5лв. до лятото.
                            Бойко падна от власт,няма вече кой да ги тормози и да им иска да им отнеме бизнеса...резултатите тръгнаха нагоре...очаквам над 7

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение

                              До към 5лв. да стигне ще е ок. Нагоре надали...
                              Според мен 6,5лв. до лятото.

                              Коментар


                              • Тук май ще има жик так!

                                Коментар

                                Working...
                                X