IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Тони ти не купи ли на 3-3,50..Тогава пак коментирахме..
    Взех малко да.

    Коментар


    • Тони ти не купи ли на 3-3,50..Тогава пак коментирахме..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        От 3 лева купувам и все по добри резултати показва..Троловете да се скрият и мълчат..
        Помислих че съм изпуснал новина

        Коментар


        • От 3 лева купувам и все по добри резултати показва..Троловете да се скрият и мълчат..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            ?
            Сънувал е едно шише ракия в следващия ресторант на монбатките

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Тук нещата се развиват отлично и съм много доволен
              .
              ?

              Коментар


              • Тук нещата се развиват отлично и съм много доволен
                .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение
                  Като гледам днешните цени на оловото, тук може да стане интересно в най-скоро време. Не е препорука !!!
                  Тук интересното отдавна се случва, ръст над 100% за година ! Само може да стане още по интересно !

                  Коментар


                  • Като гледам днешните цени на оловото, тук може да стане интересно в най-скоро време. Не е препорука !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Много по добър си в измислянето на глупости.. Признавам те за победител и отстъпвам с наведена глава
                      Мисля си, че госпожата в действителност не е толкова глупава, на колкото се прави във форума.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Варненската Магнаурска школа .. т.н.
                        Много по добър си в измислянето на глупости.. Признавам те за победител и отстъпвам с наведена глава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Варненската Магнаурска школа на Винс-а си личи толкова много сред икономическия "елит", колкото тази на Симеоново сред юридическия. Батя, наистина, пробвай се някой път да измислиш нещо, едно нешичко сам, а не да повтаряш като папагал заучени фрази. А колко си успешен видяхме в класацията за миналата година на Биг Беър - предпоследен ли беше, или някъде там. Тази сигурно от срам си дал анонимна прогноза

                          П.С. А на лафовете ти за каръщината не се хващат дори и децата - почти съм убеден, че само от Спиди за година и половина съм изкарал повече от всичките ти репа накуп, при това без заемен капитал и безсънни нощи, но ти си знаеш - благодари на обажданията на яхтата и търси нови шарани, що иначе ... абе Скоти Пипън май беше разказвал нещо за някакво твое спасение от фалит и т.н.
                          Къде е тази класация на Биг Беър, че ми стана интересно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Където плюеш акциите правят рали, където купиш следва забивка.. Такъв карък отдавна не сме имали по нашите ширини. А иначе самочувствието до небето. Няма такава карикатура!

                            И да имам доста репа.. От началото на годината ми струват 5% лихва, а са ми донесли 130% доходност.. дай Боже всекиму такива "мъки"
                            Варненската Магнаурска школа на Винс-а си личи толкова много сред икономическия "елит", колкото тази на Симеоново сред юридическия. Батя, наистина, пробвай се някой път да измислиш нещо, едно нешичко сам, а не да повтаряш като папагал заучени фрази. А колко си успешен видяхме в класацията за миналата година на Биг Беър - предпоследен ли беше, или някъде там. Тази сигурно от срам си дал анонимна прогноза

                            П.С. А на лафовете ти за каръщината не се хващат дори и децата - почти съм убеден, че само от Спиди за година и половина съм изкарал повече от всичките ти репа накуп, при това без заемен капитал и безсънни нощи, но ти си знаеш - благодари на обажданията на яхтата и търси нови шарани, що иначе ... абе Скоти Пипън май беше разказвал нещо за някакво твое спасение от фалит и т.н.
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Моля, спрете с личните нападки и обидни квалификации.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Така и не успявате да научите нещо ново от заучени фрази, които повтаряте като грамофонна плоча на 45 оборота. Успихвай се, ако аз имах толкова репа, като теб, щях да вися шо цял из форумите и да венцеславя акциите си в търсене на шарани - Oh, wait...
                                Където плюеш акциите правят рали, където купиш следва забивка.. Такъв карък отдавна не сме имали по нашите ширини. А иначе самочувствието до небето. Няма такава карикатура!

                                И да имам доста репа.. От началото на годината ми струват 5% лихва, а са ми донесли 130% доходност.. дай Боже всекиму такива "мъки"

                                Коментар

                                Working...
                                X