IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    Хората казаха че ще е най успешната им година на събранието.. пак ще ни събират септември за ново събрание...а и влизане в софикс се очертава та да видим...прогнозата ми е 7 бързо да превземем
    Мисля, че отчета е много добре!!! Не е препоръка!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
      Хората казаха че ще е най успешната им година на събранието.. пак ще ни събират септември за ново събрание...а и влизане в софикс се очертава та да видим...прогнозата ми е 7 бързо да превземем
      Влизането в софикса е сигурно, етф-а колкото и да е малък вече, ще трябва да събере 15-20к хартии, въпроса е , че може да се договори за пакет, както направи при излизането, доколкото си спомням

      Коментар


      • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
        Дружествата от икономическата група на Монбат АД са реализирали през юли 2021 г. консолидирани нетни приходи от продажби в размер на 25 756 хил. лева, което представлява намаление!!! от 7,50 % в сравнение с реализираните консолидирани нетни приходи през месец юли 2020 г.

        Да реализираш намаление т.г. в сравнение със затворената мин. год. си е постижение..
        Хората казаха че ще е най успешната им година на събранието.. пак ще ни събират септември за ново събрание...а и влизане в софикс се очертава та да видим...прогнозата ми е 7 бързо да превземем

        Коментар


        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
          Дружествата от икономическата група на Монбат АД са реализирали през юли 2021 г. консолидирани нетни приходи от продажби в размер на 25 756 хил. лева, което представлява намаление!!! от 7,50 % в сравнение с реализираните консолидирани нетни приходи през месец юли 2020 г.

          Да реализираш намаление т.г. в сравнение със затворената мин. год. си е постижение..
          Не е точно така.. Много вероятно точно юли 2020 е бил един от първите месеци след голямото затваряне и тогава са изпълнявани доста поръчки.. Мисля че данните месец за месец са много волатилни и не така показателни. Данните на годишна база са по-надеждния показател.

          Коментар


          • Дружествата от икономическата група на Монбат АД са реализирали през юли 2021 г. консолидирани нетни приходи от продажби в размер на 25 756 хил. лева, което представлява намаление!!! от 7,50 % в сравнение с реализираните консолидирани нетни приходи през месец юли 2020 г.

            Да реализираш намаление т.г. в сравнение със затворената мин. год. си е постижение..

            Коментар


            • Дивидента е нареден...
              Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Monbat’s June’21 consolidated sales increased 23.1% YoY; pre-tax earnings jumped 112.9% YoY (POSITIVE)
                In June’21, Monbat registered consolidated sales of BGN 29.5m (+23.1% YoY). EBITDA for the month increased to BGN 4.7m (+38% YoY), which led to the respective cons margin improving by 1.7 p.p. YoY to 15.9%. Pre-tax earnings soared to BGN 2.5m (+112.9% YoY), which brought EBT margin to 8.8%. H1’21 consolidated sales revenue totaled BGN 176.2m (+30.5% YoY), while 6-mo EBITDA advanced to BGN 25.6m (+52.2% YoY). YtD consolidated pre-tax earnings reached BGN 13.5m, which is 111.5% higher than the corresponding period of 2020.
                Source: Monbat; FFBH

                Коментар


                • Дневник - Най-важното и най-новото, Всичко за парламентарни избори 2021, Избрано съдържание от България и света, Новини, Анализи, Видео, Фотографии.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    На какво се дължеше промоцията днес?
                    Бенча разпродаде...
                    Според мен спекулантите продават и събират пари за да участват на търга при доверие и да си запишат собствените право на акции.... очаквам да продължи това при по ликвидните позиции до август...аз направих същото при една позиция....игра на пари...никой да не се сърди...нищо лично

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение


                      Някой да не е заменил MONBAT за DUH.....утре е последният ден за покупки на Доверие, при което купувачът ще има безплатни права
                      за увеличението на 4,20лв.......
                      Ма няма логика такава "врътка" с ДУХ.
                      Аукциона с правата ще го покаже. Да вложиш на Тея безбожни цени кинти в ДУХ е кат да дадеш грешни пари за фабрика на 09.09.1944-та.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        На какво се дължеше промоцията днес?
                        Бенча разпродаде...

                        Някой да не е заменил MONBAT за DUH.....утре е последният ден за покупки на Доверие, при което купувачът ще има безплатни права
                        за увеличението на 4,20лв.......
                        Last edited by radon222a; 22.07.2021, 20:47.

                        Коментар


                        • На какво се дължеше промоцията днес?
                          Бенча разпродаде...

                          Коментар


                          • така "добре" никъде другаде не вървят нещата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              Те си го казаха на събранието,че ще е най добрата им година....само не знам дивидента кога ще го пуснат за да го ре инвестирам....някой идеи или по скоро да е чул нещо?
                              Някъде прочетох съобщение, че ще изплащат дивидента от 30.07.!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Тук интересното отдавна се случва, ръст над 100% за година ! Само може да стане още по интересно !
                                Те си го казаха на събранието,че ще е най добрата им година....само не знам дивидента кога ще го пуснат за да го ре инвестирам....някой идеи или по скоро да е чул нещо?

                                Коментар

                                Working...
                                X