IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    какво са 20 милки- раздавате ги като дядо Коледа - все едно че са мартеници
    Стана ми чудно какъв потенциал видя в тази позиция и какво развитие, та те даже имаха проблеми в Сърбия и дали не се отказаха изобщо там!? Сиреч май си се захванал с изчерпала потенциала си компания, толкова ли нямаше някоя чичовка останалa на пе/10
    както винаги с много сърказъм! Успех и на теб!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      гледах компанията, управлението и отношението съм малките, но успех на теб в АТЕРА ти там ли си? Вярваш ли че ще оцелее? вече сме почти март - остават 2месеца до първите 20милки?
      какво са 20 милки- раздавате ги като дядо Коледа - все едно че са мартеници
      Стана ми чудно какъв потенциал видя в тази позиция и какво развитие, та те даже имаха проблеми в Сърбия и дали не се отказаха изобщо там!? Сиреч май си се захванал с изчерпала потенциала си компания, толкова ли нямаше някоя чичовка останалa на пе/10
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Ами да беше се бутнал пак в атерата ако гледаш дивидента - по-голям дивидент при повече от три пъти по-евтина папирка
        гледах компанията, управлението и отношението съм малките, но успех на теб в АТЕРА ти там ли си? Вярваш ли че ще оцелее? вече сме почти март - остават 2месеца до първите 20милки?
        Last edited by tony1975; 27.02.2015, 15:56.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          дано!
          от няколко седмици и аз съм скромен акционер тук! Бих се радвал и на 0,25
          Ами да беше се бутнал пак в атерата ако гледаш дивидента - по-голям дивидент при повече от три пъти по-евтина папирка
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • [QUOTE=Zdravko;1059778810]
            Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            дано!
            от няколко седмици и аз съм скромен акционер тук! Бих се радвал и на 0,25 [/QUOTE


            Добре дошъл на борда ! Чак сега ли се престраши да влезеш тук ?
            мда

            Коментар


            • [QUOTE=tony1975;1059778515]дано!
              от няколко седмици и аз съм скромен акционер тук! Бих се радвал и на 0,25 [/QUOTE


              Добре дошъл на борда ! Чак сега ли се престраши да влезеш тук ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                е чекай де, нали във Фармата имаш - там са акциите на жената , почти баджанаци!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  станахме ортаци най-после!
                  е чекай де, нали във Фармата имаш - там са акциите на жената , почти баджанаци!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    дано!
                    от няколко седмици и аз съм скромен акционер тук! Бих се радвал и на 0,25
                    станахме ортаци най-после!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                      Очаквам дивидент за 2014г. - около 0.28ст.
                      Да видим дали ще позная
                      дано!
                      от няколко седмици и аз съм скромен акционер тук! Бих се радвал и на 0,25

                      Коментар


                      • Очаквам дивидент за 2014г. - около 0.28ст.
                        Да видим дали ще позная

                        Коментар


                        • Коментар


                          • Дружествата от икономическата група на Монбат АД са реализирали през месец януари 2015 г. консолидирани нетни приходи от продажби в размер на 23 669 хил. лева, което представлява повишение от 2.90 % в сравнение с реализираните консолидирани нетни приходи от продажби през месец януари 2014 г.
                            Реализираните през януари 2015 г. консолидирани нетни приходи от продажби в размер на 23 669 хил. лева са разпределени, както следва:
                            Продукция 22 062 хил. лева
                            Стоки 952 хил. лева
                            Услуги 171 хил. лева
                            Други 484 хил. лева

                            Реализираната консолидирана печалба на дружествата от икономическата група на Монбат АД за месец януари 2015 г. е 4 252 хил. лева преди облагане с данъци, което представлява повишение на печалбата с 33.20 % в сравнение с реализираната консолидирана печалба преди облагане с данъци за месец януари 2014 г.
                            Дружествата от икономическата група на Монбат АД са постигнали през месец януари 2015 г. EBITDA в размер на 5 189 хил. лева, което представлява повишение от 20.80 % в сравнение с постигнатото през месец януари 2014 г.

                            Коментар


                            • Мълча, мълча вече 2-3месеца!!!
                              Айде ве няма ли да бутнете под 8лв?

                              Коментар


                              • Какво ще кажете за отчетения спад на печалбата през октомври?

                                Коментар

                                Working...
                                X