IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
    Koи са материалите?Мнението на автофорум Масквич не мисля, че е определящо за бизнеса им. ЕБВР и др. явно не го споделят..Апропо, карам с Монбат и съм доволен, не помня на коя кола кога точно съм ги купувал.
    От време на време продавам по някой друг акумулатор и изказвам мое мнение както и на познати търговци и клиенти и естествено това което мислим със сигурност не е определящо за бизнеса им!

    Коментар


    • Koи са материалите?Мнението на автофорум Масквич не мисля, че е определящо за бизнеса им. ЕБВР и др. явно не го споделят..Апропо, карам с Монбат и съм доволен, не помня на коя кола кога точно съм ги купувал.
      Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
      Монбат акумулаторите вече минаха през върха на славата си и сега са по надолнището ,стръмно спускане предизвикано от нискокачествени материали от които произвеждат продукта.Идеята че краткият живот на батериите им ще доведе до по честа смяна с нова не сработва,никой не желае да купува такива пък дори да са с 10 лева по ефтини!
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        С цялото ми уважение към г-н Бобоков, но как е възможно на 7.12 да прогнозираш ръст на печалбата за 2015 г. от 15%, а месец след това да обявиш спад от почти 8%? За бъдещи периоди още да не говорим, че прогнозата е за рязък ръст, но Януари има срив от 38% !
        Прави ми и друго впечатление тук, а и при ЕМКА-та. Спадът на печалбата се оправдава със спада в цената на основния ресурс, но нали това се отнася за всички по цял свят! Ако е толкова тежко положението, защо се стига до сваляне на цената на крайния продукт до степен, засягаща драстично печалбата? Кой от конкурентите им сваля цената и какво е неговото предимство пред "нашите"?
        Монбат акумулаторите вече минаха през върха на славата си и сега са по надолнището ,стръмно спускане предизвикано от нискокачествени материали от които произвеждат продукта.Идеята че краткият живот на батериите им ще доведе до по честа смяна с нова не сработва,никой не желае да купува такива пък дори да са с 10 лева по ефтини!

        Коментар


        • С цялото ми уважение към г-н Бобоков, но как е възможно на 7.12 да прогнозираш ръст на печалбата за 2015 г. от 15%, а месец след това да обявиш спад от почти 8%? За бъдещи периоди още да не говорим, че прогнозата е за рязък ръст, но Януари има срив от 38% !
          Прави ми и друго впечатление тук, а и при ЕМКА-та. Спадът на печалбата се оправдава със спада в цената на основния ресурс, но нали това се отнася за всички по цял свят! Ако е толкова тежко положението, защо се стига до сваляне на цената на крайния продукт до степен, засягаща драстично печалбата? Кой от конкурентите им сваля цената и какво е неговото предимство пред "нашите"?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
            От един месец може ли да се правят генерални изводи ....
            Не ,но борсата умира ,което значи и че позицията минава в небитието до по добри времена....а до тези времена ще има продажби..... да се надяваме че няма да са разпродаби...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Монбат АД с 38,3% годишен спад на печалбата през януари
              Консолидираните продажби са надолу с 10,7% на годишна база до 21,1 млн. лв...


              Човек тамън си ги хареса и те почнат да се дънят.....то не остана кой да си харесаш ...
              От един месец може ли да се правят генерални изводи ....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Монбат АД с 38,3% годишен спад на печалбата през януари
                Консолидираните продажби са надолу с 10,7% на годишна база до 21,1 млн. лв...


                Човек тамън си ги хареса и те почнат да се дънят.....то не остана кой да си харесаш ...
                Мдаааа така се получи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Монбат АД с 38,3% годишен спад на печалбата през януари
                  Консолидираните продажби са надолу с 10,7% на годишна база до 21,1 млн. лв...


                  Човек тамън си ги хареса и те почнат да се дънят.....то не остана кой да си харесаш ...
                  Ми ти кво търсиш?

                  Коментар


                  • Монбат АД с 38,3% годишен спад на печалбата през януари
                    Консолидираните продажби са надолу с 10,7% на годишна база до 21,1 млн. лв...


                    Човек тамън си ги хареса и те почнат да се дънят.....то не остана кой да си харесаш ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Възможно да падне и още,но аз утре ще се наредя да купя,защото тази акция се доказа във времето като една от най-хубавите и стабилни акции.
                      Напълно съм съгласен.
                      Мисля, че днес ще бъде деня за покупки

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Не очаквам чудеса.Едваши ще е по различно от миналата година.
                        Mи какви чудеса да има, то никакъв сейфти маржин на тия нива.
                        А дивидента - мизерия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                          Стабилни да, но какъв ръст очакваш тук?
                          Не очаквам чудеса.Едваши ще е по различно от миналата година.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Възможно да падне и още,но аз утре ще се наредя да купя,защото тази акция се доказа във времето като една от най-хубавите и стабилни акции.
                            Стабилни да, но какъв ръст очакваш тук?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от multi Разгледай мнение
                              Не е лошо да се купува, но мисля че цената ще пада още...
                              Възможно да падне и още,но аз утре ще се наредя да купя,защото тази акция се доказа във времето като една от най-хубавите и стабилни акции.

                              Коментар


                              • Не е лошо да се купува, но мисля че цената ще пада още...

                                Коментар

                                Working...
                                X