IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Всички презентации от Investor Day, включително на Софарма, Стара планина холд, Монбат и Спиди
    http://financeforum.investor.bg/%D0%...D0%B8%D0%B8-2/

    Коментар


    • Хубави неща се случват тук! Най-накрая тръгнаха да се развиват в територия очаквана отдавна.
      Добра печалба, чакаме новини от завода за калай и цената на оловото е хай

      Имам

      Коментар


      • Здравейте
        Петър Бозаджиев – финансов директор на Монбат АД ще представи компанията на 18 ноември от 15:30 до 17:30 в зала Мусала на Интер Експо Център в София, част от Investor Day на INVESTOR Finance Forum

        http://financeforum.investor.bg/investor-day/

        Заповядайте

        Коментар


        • Хайде отчет, да ни е честит

          http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=111028849

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Май не само аз очаквам добър отчет тук
            Учудва ме липсата на коментари в темата за тази компания? Нима само аз ПФ и г-н Бобоков четем и държим тук?

            п.п. имам 100бр.
            Хихихи и аз имам тук обаче изглежда много други нямат

            Коментар





            • Операцията по пълно връщане на контрола много прилича на случилото се преди години обратно изкупуване от братята Кирил и Георги Домусчиеви.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Май не само аз очаквам добър отчет тук
                Учудва ме липсата на коментари в темата за тази компания? Нима само аз ПФ и г-н Бобоков четем и държим тук?

                п.п. имам 100бр.
                Коментари в тоя форум обекновено се правят ,когато требва да се продава
                а не когато требва да се купува

                Коментар


                • Май не само аз очаквам добър отчет тук
                  Учудва ме липсата на коментари в темата за тази компания? Нима само аз ПФ и г-н Бобоков четем и държим тук?

                  п.п. имам 100бр.
                  Last edited by tony1975; 21.10.2016, 13:42.

                  Коментар


                  • ако това е "Пресконференцията", то лично аз не научих много от нея! Намислили са нещо братоците, чакам отчета

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                      Какво ни казва това?

                      Коментар


                      • https://www.24chasa.bg/novini/article/5824023

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Georgiev I Разгледай мнение
                          полагат ли ми се дивиденти за 2015г. след като продадох свойте в началото на щни 2016г. акционер съм(бях)в дружеството от няколко години
                          28/06/2016

                          Уведомление за паричен дивидент
                          Емитент: Монбат АД-София (5MB)

                          На проведено на 27.06.2016 год. ОСА на Монбат АД-София (5MB) е взето решение за разпределяне на дивидент за 2015 г., както следва:
                          - Брутен дивидент на една акция: 0.28 лв.;

                          Право на дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни след датата на ОСА, или към 11.07.2016 год. Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 07.07.2016 год.

                          Пълният текст на новината можете да намерите публикуван на финансовата електронна страница X3News
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Monbat

                            полагат ли ми се дивиденти за 2015г. след като продадох свойте в началото на щни 2016г. акционер съм(бях)в дружеството от няколко години

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Странно пратих едни въпроси на ДВИ и на мейл и на лични тук и никой не ми отговаря!!! Явно много сте я обидили 2008!!!
                              Остави я тази надута директорка, не е чак толкова нужна И без нея ще мине Според мен с нищо не допринася, и а ко я сменят ще е най-добре

                              Коментар


                              • Странно пратих едни въпроси на ДВИ и на мейл и на лични тук и никой не ми отговаря!!! Явно много сте я обидили 2008!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X