IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
    Баце, можеш ли го доказа т,ва твърдение
    Ти сериозно ли? В манипулация ли ме подозираш. С тези бройкки? . Ако има нещо дето го мразя е да си продам бройките за да ги купувам после по-скъпо.
    Ето заповядай - развличай се :
    Click image for larger version

Name:	skapanaGreshka.jpg
Views:	1
Size:	68.3 КБ
ID:	3242485








    Между другото утре някой ще ходи ли в Хотел София утре 27ми?
    Last edited by VNM; 26.09.2017, 18:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Според мен, не се налага да го доказва. но Разбирам го много добре,. - почти всяка година ми се случва подобна изцепка.)))) Не е препоръка (тази година нямам)
      +1
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Според мен, не се налага да го доказва. но Разбирам го много добре,. - почти всяка година ми се случва подобна изцепка.)))) Не е препоръка (тази година нямам)
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
          Баси пича съм - обърках купувва с продава и продадох мамка му . най-тъпото че на някакви 3, 15, 13 и т.н. бройки. Да му се не види. Нервирах се, оставям ви сами да се оправяте днес на тази борса - без мене
          Баце, можеш ли го доказа т,ва твърдение
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от VNM
            Баси пича съм - обърках купувва с продава и продадох мамка му . най-тъпото че на някакви 3, 15, 13 и т.н. бройки. Да му се не види. Нервирах се, оставям ви сами да се оправяте днес на тази борса - без мене
            ++ Не се знае - може да е за добро!. Изчакай ги на следващата спирка (взаимствано от А.Костолани)
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
              Баси пича съм - обърках купувва с продава и продадох мамка му . най-тъпото че на някакви 3, 15, 13 и т.н. бройки. Да му се не види. Нервирах се, оставям ви сами да се оправяте днес на тази борса - без мене
              Тъкмо си мислех какво по дяволите става тук? И цената свали с 3%

              Коментар


              • Баси пича съм - обърках купувва с продава и продадох мамка му . най-тъпото че на някакви 3, 15, 13 и т.н. бройки. Да му се не види. Нервирах се, оставям ви сами да се оправяте днес на тази борса - без мене

                Коментар


                • Монбат АД ще придобие чрез дъщерното си дружество Монбат Рисайклинг АД рециклиращи мощности в Бреша, Италия - Piombifera Italiana S.p.A.
                  Piombifera Italiana S.p.A. е създадена през 1978 година в Италия и днес е една от трите най-големи рециклиращи компании на батерии в страната. Лицензираният рециклиращ завод е с капацитет за преработка на 70 000 тона годишно
                  Рециклиращият завод ще бъде интегриран в структурата на Монбат Рисайклинг АД като част от новоучреденото дъщерното дружество Monbat Italy S.p.A.
                  Придобиването на нови рециклиращи мощности е част от стратегията на групата за растеж чрез географска диверсификация на мощностите. Решението за придобиване е прието от ръководството след успешно приключила процедура по дю дилиджънс. Ръководството на Монбат АД очаква договорът за придобиването да бъде подписан до края на септември 2017 г.
                  Решението за придобиване на допълнителна рециклираща мощност се налага от нарасналите потребности от суровини за производството на оловни батерии за заводите на Монбат АД и Старт АД, като пазарът на скрап в Италия е един от най-развитите в Европа.
                  След подписването на договора за придобиване Монбат АД ще уведоми обществеността и съответните регулаторни органи незабавно.

                  Коментар


                  • За 8-те месеца ОК. Но август има отстъпление (намаление от 1,60 % на приходите, понижение на печалбата с 36,70 % и понижение от 29,50 % в EBITDA).
                    п.п. От този месец и аз съм притежател на акции на дружеството

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                      Цитат, болда е от мен :
                      Монбат отчита 27% ръст на продажбите, но само 7.1% ръст на EBITDA на годишна база за януари - август 2017 г.

                      Колко трябва да расте всяка година не ми е ясно....
                      Сега на правата на финала да вземе да си вземе и едно енерго ..... ще е супер. Аз все още стискам палци, нощем жената с чуди що така, със стснати палци...
                      Утре ли беше тази среща с инвеститорите, там може да дадат повече информация както за настоящи, така и за бъдещи придобивания.

                      Коментар


                      • Цитат, болда е от мен :
                        Монбат отчита 27% ръст на продажбите, но само 7.1% ръст на EBITDA на годишна база за януари - август 2017 г.

                        Колко трябва да расте всяка година не ми е ясно....
                        Сега на правата на финала да вземе да си вземе и едно енерго ..... ще е супер. Аз все още стискам палци, нощем жената с чуди що така, със стснати палци...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                          Що бе - дивидент има... Т.е. имаше.
                          Аз го похарчих
                          Е ти пък много бръз, къде го намести ? При Каролци явно е много и още не могат да го разпределят

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                            При мен дойде преди малко
                            И при мен

                            Коментар


                            • Що бе - дивидент има... Т.е. имаше.
                              Аз го похарчих

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                18,09,17r
                                Мерси, жив и здрав

                                Коментар

                                Working...
                                X