IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много добре

    Дружествата от икономическата група на Монбат АД са реализирали през месец февруари 2019 г. консолидирани нетни приходи от продажби в размер на 28 668 хил. лева, което представлява повишение от 64,30 % в сравнение с реализираните консолидирани нетни
    приходи от продажби през месец февруари 2018 г.
    Обобщените данни за първите два месеца 2019 г. сочат, че дружествата от икономическата група на Монбат АД са реализирали консолидирани нетни приходи от продажби в размер на 57 575 хил. лева, което представлява увеличение от 30,70 % в сравнение с консолидираните нетни приходи от продажби за същия период на 2018 г.
    Реализираната консолидирана печалба на дружествата от икономическата група на Монбат АД за месец февруари 2019 г. е 1 899 хил. лева преди облагане с данъци, което представлява увеличение на печалбата с 840,10 % в сравнение с реализираната консолидирана
    печалба преди облагане с данъци за месец февруари 2018 г.
    Обобщените данни за първите два месеца 2019 г. сочат, че дружествата от икономическата група на Монбат АД са реализирали печалба преди облагане с данъци в размер на 3 994 хил. лева, което представлява ръст на печалбата от 190,50 % в сравнение с реализираната консолидирана печалба преди облагане с данъци за същия период на 2018 г

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      хаах, при тия резултати, наситина е все тая

      Коментар


      • http://www.infostock.bg/infostock/co...-v-kompaniyata

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Лично не вярвам в бъдещето на този бизнес и за това с лека ръка подминах да спечеля въпросните 5%.
          нищо лично към мениджмънта просто усещане за липса на перспектива към основната дейност на дружеството!
          и аз пишех така преди доста години в тази тема ........ вярвах, че 2020 год. няма да има оловни акумулатори даже ...... но фактите към днешна дата са други...

          за 10 години нещата не са се променили много и е втърде възможно след 10 год. пак пазара на акумулатори да е в сегашното състояние ........... искам да кажа, че света не се променя толкова бързо колкото на нас ни се иска например

          не е препоръка - нямам акции
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Подготвяш ни !!!
            Не веднъж е било, да потриеш ръце на сторен кяр от 7-8% и след месец два да си под вода

            пп. лично нямах от 11,50 до 10,60, малко в повече са ми %те , но и те може да фирясът
            Лично не вярвам в бъдещето на този бизнес и за това с лека ръка подминах да спечеля въпросните 5%.
            нищо лично към мениджмънта просто усещане за липса на перспектива към основната дейност на дружеството!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Сега когато и вие спекулантите я налазихте , да очакваме ли и ние дългосрочните добри новини тук ?
              Вярвам в мениджмънта и че ще изведат отново компанията на добри печалби и съответно акцията на по-добри цени, това е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Очаквайте до десет години да е затворила кипенците като много други!

                Подготвяш ни !!!
                Не веднъж е било, да потриеш ръце на сторен кяр от 7-8% и след месец два да си под вода

                пп. лично нямах от 11,50 до 10,60, малко в повече са ми %те , но и те може да фирясът

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Сега когато и вие спекулантите я налазихте , да очакваме ли и ние дългосрочните добри новини тук ?
                  Очаквайте до десет години да е затворила кипенците като много други!

                  Коментар


                  • Така си е, Батя. Аз от масовата влязох тук и после сума ти перипетии имаше.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Събираме се пак старата дружина
                      Сега когато и вие спекулантите я налазихте , да очакваме ли и ние дългосрочните добри новини тук ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Привет, от днес пак съм на борда
                        Събираме се пак старата дружина

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          Привет, от днес пак съм на борда
                          Честито, аз от края на миналата седмица се качих, ама вчера допълних и съм с добър пакет вече

                          Коментар


                          • Привет, от днес пак съм на борда

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Всичко мина перфектно, имаше артии за всички на хубаеа цена. Скоро очаквам да стане 7.50 а летоска мин. 8 кинта. Наесен ако влезе в Софикс отново, може и 8.50-9 да видим

                              Тук ли ще си след декада от Априля, да тъ цункам?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Има още малко, но защо не ги дават на дребните ... това стана шаблон вече!
                                Всичко мина перфектно, имаше артии за всички на хубаеа цена. Скоро очаквам да стане 7.50 а летоска мин. 8 кинта. Наесен ако влезе в Софикс отново, може и 8.50-9 да видим

                                Коментар

                                Working...
                                X