IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Флагманът само напред!!!
    Komentarite ne SA preporuka za turgoviq

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Моля, моля щом си доволен ...
      Само да не искаш да ти купувам на леФче..... скоро.!
      Горе главата Монти, нищо че е празна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        И тук успях да допълня на 1,55 лв., въпреки че почти нямах надежда.
        Благодаря Монти.С активното си писане може би накара някои да продадат, за да мога да купя аз.
        Моля, моля щом си доволен ...
        Само да не искаш да ти купувам на леФче..... скоро.!

        Коментар


        • И тук успях да допълня на 1,55 лв., въпреки че почти нямах надежда.
          Благодаря Монти.
          С активното си писане може би накара някои да продадат, за да мога да купя аз.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Opiten1 Разгледай мнение
            Първото мнение, което обяснява покачването на хима.
            дали пък няма да има пак емисионни цени от 4 лева...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Нека да я пуснат на борсата.
              Преди това ще напомпат "каката и брат'чедките", щото не може да се показват на манго лачените обувки.....
              Дето се казва - даваш 5 , вземаш 50..
              Първото мнение, което обяснява покачването на хима.

              Коментар


              • Малка корекцийка и после гоним следваща кота - 1,80

                Коментар


                • Зарязахте ли бе юнаци?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Нека да я пуснат на борсата.
                    Преди това ще напомпат "каката и брат'чедките", щото не може да се показват на манго лачените обувки.....
                    Дето се казва - даваш 5 , вземаш 50..
                    Чиче, №1 си признавам!

                    Коментар


                    • Нека да я пуснат на борсата.
                      Преди това ще напомпат "каката и брат'чедките", щото не може да се показват на манго лачените обувки.....
                      Дето се казва - даваш 5 , вземаш 50..

                      Коментар


                      • Банката ми е интересна... Достатъчно мъничка, за да мине леко емисията дори на БФБ, а от друга страна прилича на празна страница към момента - потенциал за развитие бол, няма и някакви тегави истории да и тежат... поне нищо, което не се оправя с 10-тина милиона.

                        http://www.teximbank.bg/Files/%D0%9C%D0%944_2012.pdf

                        Не е препоръка.
                        Last edited by Fiscalist; 31.01.2013, 23:33.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Абе господа какво става с предлагането на Тексим? Кога тръгва акцията? Ето какво откривам http://www.teximbank.bg/bg/News/Info.aspx . Банката е достатъчно малка, за да ми стане интересна.
                          Скоро ще пуснат на борсата и Тексим, очаквам сериозно раздвижване на банковите акции покрай ИПО-то.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                            Абе господа какво става с предлагането на Тексим? Кога тръгва акцията? Ето какво откривам http://www.teximbank.bg/bg/News/Info.aspx . Банката е достатъчно малка, за да ми стане интересна.
                            Тия дни в един от обзорите Панев именно за тях зачекна темата, та щях и аз да питам, та ако някой има инфо докъде са стигнали?

                            Коментар


                            • Абе господа какво става с предлагането на Тексим? Кога тръгва акцията? Ето какво откривам http://www.teximbank.bg/bg/News/Info.aspx . Банката е достатъчно малка, за да ми стане интересна.
                              Custodite sortem vestram

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Nice Man Разгледай мнение
                                Тук не е ли много малка разликата м/у обикновени и привилигировани?
                                малка е и според мен. Но вероятно кинтите се хвърлят за хима а привилегированите сами, пазара да ги се изравняват по обикновените

                                Коментар

                                Working...
                                X