IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
    Не, не ,не бъркаш точно за мен става въпрос. И още си държа на мнението, но ти не си го разбрал правилно(малко ми е трудно да се изразявам).Нямам нищо против хората които правят малки сделки и/или рядко правят сделки, просто си виш броя мнения и ги сравни с броя мнения на един финансоф корифей с огромно самочувствие и малки сделки. Ако той прави сделки с по 200-300 лева и ръси акъл от гледна точка броя коментари вече гонят 20 000 ти където имаш 105 коментара пропорционално с колко лева трябва да си въртиш едната-двете месечни сделки???????/// Да не би да правиш 1-2 сделки с по 2-3лева оборот на сделка а??????????????/
    Разбрах те чудесно. За мен не трябва да се нервираш от гръмките никове и самочувствието на хората - винаги има такива. Даже му направиха тема със снимки и факти, но се изтри бързо-бързо. Нямам представа защо, според мен е редно да има тема за човека с най-много постове, това май е добро предложение! Идеята е, че като толкова много постваш, задължително отиваш на показ - нещо като гражданско общество - така модерно напоследък и да внимава всеки, който прекалява. Въпреки че и аз не го харесвам, все пак той е от колорита тук!
    Last edited by 15%; 22.02.2013, 01:18.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BUBA Разгледай мнение
      Не пиша, щото не ми се занимава с идиоти. Парите са твои, харчи си ги. Тимаджии са крадливи мутри и ще те ошундят и тебе, както и повечето "инвеститори", които са излъгали през годините.
      бубе, и ти искаше да се метнеш при тези "крадливи мутри", но нямаше късмета цената да падне на 50 стинки

      бубе, гроздето е кисело, нали

      Коментар


      • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
        Монти, я ме светни ХИМ-а е балон а АДСИЦ-те са най-подценените?!
        Не влизай с такива куци аргументи за балони и прочие.
        Ти хабер имаш ли си какво трябва за да случи един балон?!?
        Не реално и здравословно търсене, свръх задлъжнялост за да си купуваш актив и разбира се силно спекулативно търсене?! Я ме светни кое от това имаме. Аз купувам по позициите дългосрочно, както и други като мен - с наши пари.
        Така че дай си спирачка със жлъча, и идете с Бубата пийте нещо, че горкия вече не пише покри се.
        Не пиша, щото не ми се занимава с идиоти. Парите са твои, харчи си ги. Тимаджии са крадливи мутри и ще те ошундят и тебе, както и повечето "инвеститори", които са излъгали през годините.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Влиза ми в ..... защото обсебвате форума с лични, елементарни и глуповати заяжданици, вместо да коментирате реални неща и да бъдете полезни със знанията си /казвам го без ирония/!
          напълно нормално е когато мисирката ни занимава с жалкото си съществуване ние да слизаме на нейното ниво и да минаваме на битовизми теми

          Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Тъй като най-вероятно ще кажете, че човек с 100 тина мнения не може да бъде съдник ще ви кажа, че този форум е за всички - не само за старите кучета, не само за богатите, не само за успешните!
          няма никакво значение кой колко поста има, кой е стар и кой е нов, кой е богат и кой е беден (това са относителни неща) ........................ във форума единствено има значение да си успешен

          мисирката спада към глупавите и комплексираните съфорумци ...................... не ти пожелавам да влезнеш някога в нейната лузърска група

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Имах предвид упреците ти към хора, правещи сделки с по-малко пари /не говоря за манипулациите в края на сесиите/ . Аз не търгувам активно /може би 1-2 сделки на месеци и това прави покупките/ продажбите ми по-големи/, но това не ми направи добро впечатление от теб.
            Относно доходността ни - не искам да влизам във вашата полемика, моята доходност е по-малка от твоята без да знам твоята и ти моята!
            Извинявам се, ако наистина те бъркам с друг!
            Не, не ,не бъркаш точно за мен става въпрос. И още си държа на мнението, но ти не си го разбрал правилно(малко ми е трудно да се изразявам).Нямам нищо против хората които правят малки сделки и/или рядко правят сделки, просто си виш броя мнения и ги сравни с броя мнения на един финансоф корифей с огромно самочувствие и малки сделки. Ако той прави сделки с по 200-300 лева и ръси акъл от гледна точка броя коментари вече гонят 20 000 ти където имаш 105 коментара пропорционално с колко лева трябва да си въртиш едната-двете месечни сделки???????/// Да не би да правиш 1-2 сделки с по 2-3лева оборот на сделка а??????????????/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              а на теб какво ти влиза в .... че взимаш отношение за мисирката??/

              ................ и как да не се еб@ва човек с най-тъпата мисирка във форума
              Влиза ми в ..... защото обсебвате форума с лични, елементарни и глуповати заяжданици, вместо да коментирате реални неща и да бъдете полезни със знанията си /казвам го без ирония/!
              Тъй като най-вероятно ще кажете, че човек с 100 тина мнения не може да бъде съдник ще ви кажа, че този форум е за всички - не само за старите кучета, не само за богатите, не само за успешните!
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Монти, а ти защо се връзваш бе човек, остави ги!
                а на теб какво ти влиза в .... че взимаш отношение за мисирката??/

                ................ и как да не се еб@ва човек с най-тъпата мисирка във форума

                Коментар


                • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                  Здравей приятелю,
                  какво разбираш под голям играч ако под голям играч разбираш че на пример съм с по-голяма доходност от теб за определен период и това е реалност да по-голям играч съм от теб. До големината на портфейла Х И Л Я Д И ПЪТИ СЪМ КАЗВАЛ ЧЕ има колеги с по няколко пъти (може би десетки)по-големи портфейли от моя и ХИЛЯДИ ПЪТИ съм казвал че ще се учудиш колко съм скромен (но не шматка) утре мога да изкарам деня си както се казва и 2 и с 200. Утре ще тренирам сутринта с хубави немски маратонки, но и с анцунг за 40 лв. и не ме бърка защото за удобни маратонки съм навит да дам повече пари, но да дам 200-300 лева за анцунг който след 2-3 месеца ще го скъсам, протрия, нацапам яката и т.н. няма да стане. Много тъп пример но много адекватен
                  Имах предвид упреците ти към хора, правещи сделки с по-малко пари /не говоря за манипулациите в края на сесиите/ . Аз не търгувам активно /може би 1-2 сделки на месеци и това прави покупките/ продажбите ми по-големи/, но това не ми направи добро впечатление от теб.
                  Относно доходността ни - не искам да влизам във вашата полемика, моята доходност е по-малка от твоята без да знам твоята и ти моята!
                  Извинявам се, ако наистина те бъркам с друг!
                  Last edited by 15%; 22.02.2013, 00:49.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Какво сте го захапали толкова Монти не мога да разбера, комплекси ли ви е направил?
                    Само за това пишете и от всичко, аз разбрах няколко неща за вас:

                    Винс - големия играч, който псува всички, с по-малко пари от него /дано не бъркам ника/
                    Батя - винаги купува на дъното и продава на върха /има само 1 сделка на загуба от 2% май/
                    2012 - огромния играч, много пара, много нещо /и на печалба разбира се/

                    Големи сте, той не ви е дразнител, спрете се!

                    Монти, а ти защо се връзваш бе човек, остави ги!
                    Здравей приятелю,
                    какво разбираш под голям играч ако под голям играч разбираш че на пример съм с по-голяма доходност от теб за определен период и това е реалност да по-голям играч съм от теб. До големината на портфейла Х И Л Я Д И ПЪТИ СЪМ КАЗВАЛ ЧЕ има колеги с по няколко пъти (може би десетки)по-големи портфейли от моя и ХИЛЯДИ ПЪТИ съм казвал че ще се учудиш колко съм скромен (но не шматка) утре мога да изкарам деня си както се казва и 2 и с 200. Утре ще тренирам сутринта с хубави немски маратонки, но и с анцунг за 40 лв. и не ме бърка защото за удобни маратонки съм навит да дам повече пари, но да дам 200-300 лева за анцунг който след 2-3 месеца ще го скъсам, протрия, нацапам яката и т.н. няма да стане. Много тъп пример но много адекватен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      За какво .
                      мислех те дълготраен ,но ти си спекулант по позициите...
                      Тогава какво да говорим...
                      А 2012 да го сочиш за пример е несериозно като си спомням колко спречквания имаше в Еларг с него а и кой не е имал.....
                      Там в поста по надолу ако го прочетеш ще видиш че той има една малка частица истина купуването на София БТ и оттам гради лъжата... това съм го написал и прочети моя пост...
                      Даже едно от мненията е точно че където влезе 2012 почват сривови и даже времето познавам ..две години за да се освободи от София БТ... ако е вярно че я чакал толкова...
                      Сега пише че си е продал джипа и влиза в ССВ ....не ти завиждам ако не внимаваш и останеш с акции отиваш в 2014 най малко...
                      На теб разбира се ти пожелавам късмет и много профит...
                      Монти някой да ти е вързал ръцете да купуваш/продаваш когато искаш??? В Еларга повече от година съм седял като по едно време бях около 99% от портфейла ми.
                      Благодаря и на теб

                      Коментар


                      • Какво сте го захапали толкова Монти не мога да разбера, комплекси ли ви е направил?
                        Само за това пишете и от всичко, аз разбрах няколко неща за вас:

                        Винс - големия играч, който псува всички, с по-малко пари от него /дано не бъркам ника/
                        Батя - винаги купува на дъното и продава на върха /има само 1 сделка на загуба от 2% май/
                        2012 - огромния играч, много пара, много нещо /и на печалба разбира се/

                        Големи сте, той не ви е дразнител, спрете се!

                        Монти, а ти защо се връзваш бе човек, остави ги!
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                          Монти това да не са ти частни уроци бе брато Говориш, че искаш да си предпазиш "новите" от "лошият" Батя, а пък ти май се държиш като нов. В друга тема гледам че полки ти е напраскал бая скрийншотове и понеже ти постоянно ревеш ще ти кажа кога съм натиснал бутона сел специално на тимаджииските (твоите познати въобще не ме интересуват кога, как, какво), в понеделник предвид обстоятелствата си казах тази седмица трябва да кеширам и си мислех другата като поотминат нещата пак започвам с айсбергите и тихомълком пак вътре. Е кеширах (голямото кеширане беше вторник), обаче видях че нещата много бързо отшумяват пък и по-новините се разпискаха и си викам я пак вътре че да не изпусна влака(имам принцип че каквото говорят по ТВ да правя обратното или нищо да не правя, то и с теб ще стане така)и вчера точно когато започнахте да дрискате и Николчо издриска дългонапиращата срисня аз си викам я да си направя голямото влизане(6 часа!!!) и много ме е яд че канселирах бида кам 16:40-45 щях да взема още по-ниско ама карай.
                          Сега искаш ли снимки на екрана или не?
                          За какво .
                          мислех те дълготраен ,но ти си спекулант по позициите...
                          Тогава какво да говорим...
                          А 2012 да го сочиш за пример е несериозно като си спомням колко спречквания имаше в Еларг с него а и кой не е имал.....
                          Там в поста по надолу ако го прочетеш ще видиш че той има една малка частица истина купуването на София БТ и оттам гради лъжата... това съм го написал и прочети моя пост...
                          Даже едно от мненията е точно че където влезе 2012 почват сривови и даже времето познавам ..две години за да се освободи от София БТ... ако е вярно че я чакал толкова...
                          Сега пише че си е продал джипа и влиза в ССВ ....не ти завиждам ако не внимаваш и останеш с акции отиваш в 2014 най малко...
                          На теб разбира се ти пожелавам късмет и много профит...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Да и аз смятам така че нямат потенциял виждам ,едни 10 % печалба най много ,но това е акция с фундамент и дава някаква сигурност и застраховка..
                            При какви условия би излезнал от тези позиция на ТИМ ...
                            Познавам хора който са натиснали от три дена бутона сел и не мислят да го спрат...
                            Ти кога ще го натиснеш или по точно при какви условия.....
                            ...
                            Монти това да не са ти частни уроци бе брато Говориш, че искаш да си предпазиш "новите" от "лошият" Батя, а пък ти май се държиш като нов. В друга тема гледам че полки ти е напраскал бая скрийншотове и понеже ти постоянно ревеш ще ти кажа кога съм натиснал бутона сел специално на тимаджииските (твоите познати въобще не ме интересуват кога, как, какво), в понеделник предвид обстоятелствата си казах тази седмица трябва да кеширам и си мислех другата като поотминат нещата пак започвам с айсбергите и тихомълком пак вътре. Е кеширах (голямото кеширане беше вторник), обаче видях че нещата много бързо отшумяват пък и по-новините се разпискаха и си викам я пак вътре че да не изпусна влака(имам принцип че каквото говорят по ТВ да правя обратното или нищо да не правя, то и с теб ще стане така)и вчера точно когато започнахте да дрискате и Николчо издриска дългонапиращата дрисня аз си викам я да си направя голямото влизане(6 часа!!!) и много ме е яд че канселирах бида кам 16:40-45 щях да взема още по-ниско ама карай.
                            Сега искаш ли снимки на екрана или не?
                            Last edited by VINS; 22.02.2013, 00:11.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                              Монти правиш огромно противоречие. Аз си счупих пръстите да ти обясня че никога съм нямал за цел да убеждавам хората да копуват каквито и да е акции, а и не съм чул Батя да казва някога на някой не купувай/купувай коя да е акция. Ти хем обвиняваш Батя че навивал другите (новите играчи на БФБ, ами те за това са нови има една поговорка не питай старило а питай патило и новият като се опари неговите сетива и интуиция после ще станат по-силни и от твоите, моите и на Батя взети заедно), хем ти самият ОТКРИТО ГО ПРАВИШ. И на мен не ми е ясно защо трябва да се купува Еларга, Адванс и др. сега като потенциала им вече е силно ограничен, ама не ходя да дрискам по темите им НАЛИ?
                              Да и аз смятам така че нямат потенциял виждам ,едни 10 % печалба най много ,но това е акция с фундамент и дава някаква сигурност и застраховка..
                              При какви условия би излезнал от тези позиция на ТИМ ...
                              Познавам хора който са натиснали от три дена бутона сел и не мислят да го спрат...
                              Ти кога ще го натиснеш или по точно при какви условия.....
                              ...

                              Коментар


                              • Ех и лятото имаше едни борци за правда... на 70 стотинки бяха особено активни. Всеки ден ни спасяваха от лошия Хим...
                                Custodite sortem vestram

                                Коментар

                                Working...
                                X