IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Момчета моля ви спазвайте добрия тон и не се дръжте, като простаци.
    The weak are meat and the strong do eat.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
      Ами просто душа не ми дава да ги гледам как се мъчат...
      ТЕКСИМ БАНК ЩЕ ГИ ЗАВЛИЧЕ ОЩЕ ДВА МЕТРА НА ЗАД .......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Монти, ти цяла книга си написал бе
        Напрово Бестселър на лъжите, манипулации, увъртания и глупости!
        Това момче откровенно не е в час.
        Явно не трябва да му правим забележки, че състоянието рязко се влошава и откача напълно

        Предлагам му най-официално да заложи каса уиски на лъжливите си твърдения и ще постна скрийншоти със сделките си. Да видим излъгал ли съм и една думичка в тоя форум!

        *Извинявам се на всички че му обърнах внимание и оспамихме темата
        няма да се повтори!

        Коментар


        • Гледам по рядко да чета форума, именно заради такива като Монти, Себулба и други.
          Защо въобще го коментирате се чудя.

          Всеки, който има повече от 2 негативни мнения по дадена тама или позиция, значи е боклук, понеже не е нормално да изказваш негативно мнение повече от веднъж, дваж.

          Потретване, или като при Монти по 15 пъти на ден споменаване на едни ои същи негативни съждения - не искам да го квалифицирам

          ИнвесторБГ губи и продължава да губи от това, че търпи такива индивиди във форума, както и че спря котировките напълно подло без съобщение до редовните си потребители!
          Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

          Коментар


          • ДАЛИ не е ВРЕМЕ да СПРЕМ със СПАМА и личните ОБИДИ?!
            Това все пак е финансов сайт!
            Да покажем ниво и СЕБЕУВАЖЕНИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


            Коментар


            • Монти, ти цяла книга си написал бе

              Коментар


              • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                Не си ли ги дал още на мераклиите ? На 70 пак ще ги облекчиш
                Грешка, на 50ст. ли искаше да кажеш? Или си щедър. Ще скъсиш ли?
                Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение
                  Не си ли ги дал още на мераклиите ? На 70 пак ще ги облекчиш
                  Ами просто душа не ми дава да ги гледам как се мъчат...
                  Custodite sortem vestram

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                    Борците за правда бяха особено активни на 70 стотинки... искаха да ни отърват от всичкия лош Хим
                    На тези цени дори и моето сърце не издържа, и облекчих доста хора от бремето на акциите им!
                    Не си ли ги дал още на мераклиите ? На 70 пак ще ги облекчиш
                    търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                    Коментар


                    • Борците за правда бяха особено активни на 70 стотинки... искаха да ни отърват от всичкия лош Хим
                      На тези цени дори и моето сърце не издържа, и облекчих доста хора от бремето на акциите им!
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Винс,
                        идеята ми е че качването на ТИМ и сие е изкуствено ,то не почива на фундамент....
                        А спадът, на какъв фундамент почиваше??? Ще ме светнеш ли?

                        Тука верно с право те бъзикат. Да се печелело достойно, да нямало прееби другарче, чест и морал на борсата.Такива глупусти не бях чел скоро.

                        Малко ми напомня за СКИ схемата
                        Не е препоръка. Който взима инвестиционно решение на базата на писания във форум , е идиот!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Батка ,
                          приятели на борсата няма , има колеги и целта е да спечелиш достойно... ...
                          Ти си пример на прекарай другарче....
                          Куците ми попадения свалиха акциите на ССВ от 1,02 до 77 ст...
                          ХИМ от 1,67 до 1,2 ... и т.н...
                          Ако бях грешен.... щеше да ме оставиш да плувам ,както зная ,а не да се мъчиш да ми затвориш устата....
                          Действително нямам никакъв интерес в ТИМ и целта ми е хората да купуват не спекулански акции без покритие а дивиденски и с фундамент...
                          Но колкото повече ме нападате без доказателства ,толкова повече събуждате бореца за правда в мен..
                          Искате да ви оставя да не пища няколко дни добре....Щом това е решението за вас...
                          Признавам че имаш талант да дразниш.
                          Никога не съм отговарял толкова много на дразнител... с това можеш да се гордееш.
                          Просто наглото ти непокрито самочувствие провокира много успешно.
                          Ще ти дам 4 бързи примера, само факти, нека всеки прецени "успешността" ти

                          1. Доверие холд - в нач. на годината обявих че ги махам около 80 ст. и кеша пренасочвам в Енемона прев. на 2,85. Цената мръдна за няколко дни нагоре и Монти подскочи от кеф че съм се прецакал
                          Какво е сега положението - Довхл още си гние на 80 ст., а Енем. прев. са на +35% от покупката ми - ФАКТ
                          2. Енергопро Мрежи - преди 3-4 седмици обявих че съм махнал пакета си на 152,50. Монти се кефи че купувал от мен и пак съм се прецакал. На другия ден някво ИП с минимални бройки бутва цената 7-8% нагоре за преоценка - Монти е във екстаз, макар да не е продал а стиска за още нагоре.
                          Какво е положението сега - акцията се изсипа с 20% надолу до 130 лв., преди да я спрат от търговия. Монти стиска! - ФАКТ
                          3. Петрол - в последната сесия за 2012 хващам че точния ИП почва да вдига акцията, купувам масирано защото предполагам какво става, преди това имаше само залъгващи движения и някой паднаха в капана. Та за деня, с як обем правя едни 25-30% и разтоварвам всичко на закриващ аукцион на 6,50. Монти обаче си оставя акции за след НГ. Не знам с къв акъл, може би от алчност за по-нагоре.
                          Положението сега - акцията е 35% надолу, търсенето рехаво. - ФАКТ
                          4. ЧЕЗ - При цена около 1 600 лв. пиша че не бих купувал акцията при по-добрите алтернативи по пазара. Монти пак ме контри, той си бил купувал качествена акция. В същото време почват протести срещу ЕРП на Монти обече не му светва лампичка. Почва срив и аз си взимам от тая толкова качествена акция при средна 1 312 лв.
                          Положенето сега - акцията е спряна временно заради паниката. И аз имам от нея, но с 20% по-ниска цена на придобиване. Монти пак е върха - ФАКТ


                          Сега ти изкарай поне един пример кое си играл по-добре от мен, в позиция която сме се засичали!? Тогава се прави на играч!

                          Ще ти каза и защо не си ми в игнор листа.
                          Едното е че бисерите ти са много оригинални и забавни. Другото е че си добър индикатор как мисли лузъра на БФБ и какво не трябва да правя или да правя точно обратното!
                          Та от тая гледна точка си ценен!

                          Аре плувай сега!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            напълно нормално е когато мисирката ни занимава с жалкото си съществуване ние да слизаме на нейното ниво и да минаваме на битовизми теми



                            няма никакво значение кой колко поста има, кой е стар и кой е нов, кой е богат и кой е беден (това са относителни неща) ........................ във форума единствено има значение да си успешен

                            мисирката спада към глупавите и комплексираните съфорумци ...................... не ти пожелавам да влезнеш някога в нейната лузърска група
                            2012,
                            Не познавам Монти, но ти имаш проблеми с него! Как е възможно почти всичките ти постове да са обиди към него? Какво ти е направил този човек? Познавате ли се лично? Мен лично са ме били, лъгали, крали, изневерявали, но в подобно положение не съм изпадал!
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BUBA Разгледай мнение
                              50 ст. е едно число. Дали ще е 90% под върха си, или примерно 95%, няма кардинално значение. Желая ти успех, бъди здрав
                              бубе, 50 ст. може и да е едно число, но, ако то беше стигнало, сега щеше да си до "крадливите мутри" наредена

                              бубе, и ти да си жива и здрава ............................ и все така да си на пост в темите на ТИМ-а

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Сополки Разгледай мнение
                                Прости на мене, недостойния да ти целувам подметките, и ти искаше да се метнеш при тези "крадливи мутри", но нямаше късмета цената да падне на 50 стинки
                                50 ст. е едно число. Дали ще е 90% под върха си, или примерно 95%, няма кардинално значение. Желая ти успех, бъди здрав

                                Коментар

                                Working...
                                X