IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Винс,
    идеята ми е че качването на ТИМ и сие е изкуствено ,то не почива на фундамент....
    Аз също влезнах с 10 К ССВ от 60 ст и ги продадох на 77 и 5 К ХИМ прив от 1,46 и допълнен на 1,8 и ги продадох над 1,95...
    Докато вие казвате че е нещо постоянно и целта е еССВ на 1,5 .. ХИМ на 2,5 и ЗХБГ на 70 ст...аз смятам че акциите в близко бъдеще ще се върнат на нива по ниски от това което е в момента заради и кон. и полит. ситуация ...и засега не греша.....
    Знам заложили сте хиляди лева ,но да ме изкарват невежа и губещ е смешно и предизвиква моята ответна реакция... Нямам Губеща акция от шест месеца даже и Енерго ПРО се компенсира от предишните качвания...
    Ако сте прави едно поредно рали и 100 Монтита да реват не могат го спрат....но ако нещо не е така всеки глас против е Х лева по малко в позицията и Батката не може да получи волантилност да печели от разликата ...там е причината......
    Лека!
    Монти, Монтииииииииииииииииииии счупих си клавиатурата и ако видиш как изглежда клавиатура на няма и едногодишен лаптоп С АЛУМИНИЕВО ПОКРИТИЕ ще се опиташ поне да се пробваш да вникнеш за какво ти говоря. Карай ти си драскай по форумите пък аз ще се пробвам да увелича още доходността си дано успея де................

    Коментар


    • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
      Ами Монти и за това си има решение и то много просто, не взимай мненията на Батя за чиста монета и всеки път като пише коментар ти го цитирай и пиши- НОВИ ИГРАЧИ НА БФБ НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ, това можеш да гоправиш и с моите коментари НЯМА ДА ТИ СЕ РАЗСЪРДЯ аз съм рисков играч и като усетя някъде че може да има доста % печалба за кратко време влизам с от 30%-до 99% от портфейла И ГО СПОДЕЛЯМ ВЪВ ФОРУМА и никога никой не карам да взема инвестиционно решение на база коментарите ми, но имам и позиции които не съм ги споделял защото явно не съм видял нещо фрапиращо. НО ДА СЕ ИЗДИСКАШ ПРЕДИ ПОВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦ ПО ОПРЕДЕЛЕНА ПОЗИЦИЯ и да има играчи които са направили над 50% за няма и 2 месеца и да се издискаш повторно точно в деня в който тя падна по предвидими обстоятелства е това е ФРАПИРАЩО И няма как да не го споделя, а ако инвистиционните ни виждания не съвпадат аз няма да ти се разсърдя ако правиш точно обратното на това което аз правя или нищо да не правиш просто не дрискай
      Винс,
      идеята ми е че качването на ТИМ и сие е изкуствено ,то не почива на фундамент....
      Аз също влезнах с 10 К ССВ от 60 ст и ги продадох на 77 и 5 К ХИМ прив от 1,46 и допълнен на 1,8 и ги продадох над 1,95...
      Докато вие казвате че е нещо постоянно и целта е еССВ на 1,5 .. ХИМ на 2,5 и ЗХБГ на 70 ст...аз смятам че акциите в близко бъдеще ще се върнат на нива по ниски от това което е в момента заради и кон. и полит. ситуация ...и засега не греша.....
      Знам заложили сте хиляди лева ,но да ме изкарват невежа и губещ е смешно и предизвиква моята ответна реакция... Нямам Губеща акция от шест месеца даже и Енерго ПРО се компенсира от предишните качвания...
      Ако сте прави едно поредно рали и 100 Монтита да реват не могат го спрат....но ако нещо не е така всеки глас против е Х лева по малко в позицията и Батката не може да получи волантилност да печели от разликата ...там е причината......
      Лека!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Батка ,
        приятели на борсата няма , има колеги и целта е да спечелиш достойно... ...
        Ти си пример на прекарай другарче....
        Куците ми попадения свалиха акциите на ССВ от 1,02 до 77 ст...
        ХИМ от 1,67 до 1,2 ... и т.н...
        Ако бях грешен.... щеше да ме оставиш да плувам ,както зная ,а не да се мъчиш да ми затвориш устата....
        Действително нямам никакъв интерес в ТИМ и целта ми е хората да купуват не спекулански акции без покритие а дивиденски и с фундамент...
        Но колкото повече ме нападате без доказателства ,толкова повече събуждате бореца за правда в мен..
        Искате да ви оставя да не пища няколко дни добре....Щом това е решението за вас...
        Монти правиш огромно противоречие. Аз си счупих пръстите да ти обясня че никога съм нямал за цел да убеждавам хората да копуват каквито и да е акции, а и не съм чул Батя да казва някога на някой не купувай/купувай коя да е акция. Ти хем обвиняваш Батя че навивал другите (новите играчи на БФБ, ами те за това са нови има една поговорка не питай старило а питай патило и новият като се опари неговите сетива и интуиция после ще станат по-силни и от твоите, моите и на Батя взети заедно), хем ти самият ОТКРИТО ГО ПРАВИШ. И на мен не ми е ясно защо трябва да се купува Еларга, Адванс и др. сега като потенциала им вече е силно ограничен, ама не ходя да дрискам по темите им НАЛИ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Винс ,ти като купиш купуваш с цел и таргет....Теб те разбирам.
          Но Батката ти хвали с цел да продаде веднага щом се явят поредната вълна алчни кандидат милионери...
          Ако говори за отчети ,за печалба ,за дивидент ще го разбера...
          Борбата е новите включили да си купуват качествени акции при качествени мажоритари а не излъгани до няколко месеца да напуснат маркета... А Батката да се яви на бял кон и да обяви поредния си удар на гърба на загубилите...
          Пример като Свилоза и Петрол са достатъчни ....
          Ами Монти и за това си има решение и то много просто, не взимай мненията на Батя за чиста монета и всеки път като пише коментар ти го цитирай и пиши- НОВИ ИГРАЧИ НА БФБ НЕ МУ ВЯРВАЙТЕ, това можеш да гоправиш и с моите коментари НЯМА ДА ТИ СЕ РАЗСЪРДЯ аз съм рисков играч и като усетя някъде че може да има доста % печалба за кратко време влизам с от 30%-до 99% от портфейла И ГО СПОДЕЛЯМ ВЪВ ФОРУМА и никога никой не карам да взема инвестиционно решение на база коментарите ми, но имам и позиции които не съм ги споделял защото явно не съм видял нещо фрапиращо. НО ДА СЕ ИЗДИСКАШ ПРЕДИ ПОВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦ ПО ОПРЕДЕЛЕНА ПОЗИЦИЯ и да има играчи които са направили над 50% за няма и 2 месеца и да се издискаш повторно точно в деня в който тя падна по предвидими обстоятелства е това е ФРАПИРАЩО И няма как да не го споделя, а ако инвистиционните ни виждания не съвпадат аз няма да ти се разсърдя ако правиш точно обратното на това което аз правя или нищо да не правиш просто не дрискай

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Но комент... няма смисъл
            Гледам и че успешно печелиш "приятели" сред други ценни форумци - Пончо, винс-а...
            Плувай както си знаеш!
            Батка ,
            приятели на борсата няма , има колеги и целта е да спечелиш достойно... ...
            Ти си пример на прекарай другарче....
            Куците ми попадения свалиха акциите на ССВ от 1,02 до 77 ст...
            ХИМ от 1,67 до 1,2 ... и т.н...
            Ако бях грешен.... щеше да ме оставиш да плувам ,както зная ,а не да се мъчиш да ми затвориш устата....
            Действително нямам никакъв интерес в ТИМ и целта ми е хората да купуват не спекулански акции без покритие а дивиденски и с фундамент...
            Но колкото повече ме нападате без доказателства ,толкова повече събуждате бореца за правда в мен..
            Искате да ви оставя да не пища няколко дни добре....Щом това е решението за вас...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              батка ,
              С ВИНС сме били в Еларг и му знам възможностите ,но и твойте видях в няколко позиции...Не се излагай и не се опитвай да ме компроментираш защото и ти си имаш врагове и ме заливат с твойте "Успешни" сделки на лични..Стефчо...

              Но комент... няма смисъл
              Гледам и че успешно печелиш "приятели" сред други ценни форумци - Пончо, винс-а...
              Плувай както си знаеш!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                Монти тук не опира въпроса за врагове и приятели тук опира въпроса до дразненето. Няколко човека толкова злоба изляхте по позициите на х(т)има, че чак започнахте да помагате напрактика, Великият Николчо цял месец мълча като тъпан и вчера се издриска ама яката ТОВА СЛУЧАЙНО ЛИ Е? Монти ако целата ти на борсата е да правиш врагове или приятели то ти не си за финансови пазари. Ще се опитам да ти дам пример ако утре двамата с теб попаднем в една акция и например Батката дриска яко и ни плюе акцията със същият интезитет с който го правиш ти и компания сега аз няма да се двуомя да го контрирам. Дано си схванал
                Винс ,ти като купиш купуваш с цел и таргет....Теб те разбирам.
                Но Батката ти хвали с цел да продаде веднага щом се явят поредната вълна алчни кандидат милионери...
                Ако говори за отчети ,за печалба ,за дивидент ще го разбера...
                Борбата е новите включили да си купуват качествени акции при качествени мажоритари а не излъгани до няколко месеца да напуснат маркета... А Батката да се яви на бял кон и да обяви поредния си удар на гърба на загубилите...
                Пример като Свилоза и Петрол са достатъчни ....

                Коментар


                • Монти, я ме светни ХИМ-а е балон а АДСИЦ-те са най-подценените?!
                  Не влизай с такива куци аргументи за балони и прочие.
                  Ти хабер имаш ли си какво трябва за да случи един балон?!?
                  Не реално и здравословно търсене, свръх задлъжнялост за да си купуваш актив и разбира се силно спекулативно търсене?! Я ме светни кое от това имаме. Аз купувам по позициите дългосрочно, както и други като мен - с наши пари.
                  Така че дай си спирачка със жлъча, и идете с Бубата пийте нещо, че горкия вече не пише покри се.
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Винс,
                    почваш да купуваш балони...
                    Добронамерено ,колкото повече ,толкова по зле...
                    Тук не е Еларг с ликвидационната стойност...
                    Хим на 1,28 го праснаха и после с 2К бройки го качиха... този посредник го следя отдавна.....
                    Влезна добре ,за какво ти е още...

                    Поздрави!
                    Монти едиственият начин да разбереш една акция дали е подценена или надценена е да я изеграеш на печалба, РАЗБЕРИ ГО. Пример ако ти мислиш че хима на 1,28 лв е надценена и ще пада и никога няма да се върне на тези цени Я СКЪСИ И СПЕЧЕЛИ ПАРИ ОТ ТОВА И ТОГАВА ЩЕ ТИ ДАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА МИ СЕ ПРЕСМИВАШ КОЛКОТО ИСКАШ НЕ СЕ БЪЗИКАМ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      батка ,
                      С ВИНС сме били в Еларг и му знам възможностите ,но и твойте видях в няколко позиции...Не се излагай и не се опитвай да ме компроментираш защото и ти си имаш врагове и ме заливат с твойте "Успешни" сделки на лични..Стефчо...
                      Монти тук не опира въпроса за врагове и приятели тук опира въпроса до дразненето. Няколко човека толкова злоба изляхте по позициите на х(т)има, че чак започнахте да помагате напрактика, Великият Николчо цял месец мълча като тъпан и вчера се издриска ама яката ТОВА СЛУЧАЙНО ЛИ Е? Монти ако целта ти на борсата е да правиш врагове или приятели то ти не си за финансови пазари. Ще се опитам да ти дам пример ако утре двамата с теб попаднем в една акция и например Батката дриска яко и ни плюе акцията със същият интензитет с който го правиш ти и компания сега аз няма да се двуомя да го контрирам. Дано си схванал
                      Last edited by VINS; 21.02.2013, 22:33.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                        Майко милаааааааааааааа, а бе монти за какви качвания дрънкаш бе брачет????? По едно време на аска имаше има-няма 7К бройки и добре че купувачите се усетиха и спряха започнаха при банката и зърнените да купуват че като нищо късният следобед щеше да мине 1.44. Не мога да повярвам какви глупости ръсиш, а пък ми изглеждаше стабилен ИНВИСТИТУР. Вчера в най-голямата буря съм купувал няма и 30 К близо 6 часа и накрая някой се изсра на бидовете като ги видя по-редки 10 минути преди да затвори пазара, как ме е яд че тъкмо бях канселирал бида просто не очаквах, а ако днес някой беше направил същото но с аска късния следобед това х(т)има щеше да направи сигурно едно 15-20% дневно. Монти не ръсете акъл правете пари всеки си има глава на раменете и печалбите, но и загубите са си за нас
                        Винс,
                        почваш да купуваш балони...
                        Добронамерено ,колкото повече ,толкова по зле...
                        Тук не е Еларг с ликвидационната стойност...
                        Хим на 1,28 го праснаха и после с 2К бройки го качиха... този посредник го следя отдавна.....
                        Влезна добре ,за какво ти е още...

                        Поздрави!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          оо, явно не си му чел плявата по други теми... бисер до бисера
                          пък завист... пък злоба... на килограм
                          иначе вярно има талант... в нацелването на най-куците инвестиции
                          явно това му дава самочувствие да поучава истинските играчи

                          ама и по-добре че не си чел, то на такова облъчване трудно се издържа, трябва си бая корав
                          Аз никога не съм карал да взема поука от мен(или когото и да е друг) с което се гордея, НО просто ми писна как няколко ИНВИСТИТУРИ дрискат ама яко дрискат, Никола вчера си постна дриснята за което съм му благодарен защото ай в ЦКБ и Зърнени не взех кой знае колко, но при хима ми трябваха 6 часа за да напълня!!!!!! Николчо защо не си копираше дриснята когато хима гонеше 1.7 и ЦКБ над 1 лв. а??????????????? И колеги пак Ви казвам ПРАВЕТЕ ПАРИ а не дрискайте по форумите, аз лично много ще се радвам ако все повече от нас правят пари пък дали от къси или дълги позиции няма значение.
                          П.С. Колко от дрискащите по форума и какви бройки са отворили къси при х(т)имаджийските акции???/
                          П.П.С. И моля крякащите не си увеличавайте крясаците всеки път като паднат акциите, на мен лично не само че не ми пречите АМИ ДАЖЕ ТАЗИ СЕДМИЦА МИ ПОМОГНАХТЕ, но сте предвидимо смешни!!!!
                          Last edited by VINS; 21.02.2013, 22:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            оо, явно не си му чел плявата по други теми... бисер до бисера
                            пък завист... пък злоба... на килограм
                            иначе вярно има талант... в нацелването на най-куците инвестиции
                            явно това му дава самочувствие да поучава истинските играчи

                            ама и по-добре че не си чел, то на такова облъчване трудно се издържа, трябва си бая корав
                            батка ,
                            С ВИНС сме били в Еларг и му знам възможностите ,но и твойте видях в няколко позиции...Не се излагай и не се опитвай да ме компроментираш защото и ти си имаш врагове и ме заливат с твойте "Успешни" сделки на лични..Стефчо...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              оо, явно не си му чел плявата по други теми... бисер до бисера
                              пък завист... пък злоба... на килограм
                              иначе вярно има талант... в нацелването на най-куците инвестиции
                              явно това му дава самочувствие да поучава истинските играчи

                              ама и по-добре че не си чел, то на такова облъчване трудно се издържа, трябва си бая корав
                              И кой са те майсторе....
                              Синергон ,Топливо ,ССВ , Химимпорт, ЗХБГ , ЧЕЗ , Биовет ... други ме подсети...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                                ... Не мога да повярвам какви глупости ръсиш, а пък ми изглеждаше стабилен ИНВИСТИТУР. ....
                                оо, явно не си му чел плявата по други теми... бисер до бисера
                                пък завист... пък злоба... на килограм
                                иначе вярно има талант... в нацелването на най-куците инвестиции
                                явно това му дава самочувствие да поучава истинските играчи

                                ама и по-добре че не си чел, то на такова облъчване трудно се издържа, трябва си бая корав

                                Коментар

                                Working...
                                X