IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (SNRG / PETHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
    Бъдете благодарни, че дружеството отчита загуби, та да видиме такива добри нива
    като гледам, който както може се възползва от ситуацията
    То дали някога пак ще излезе на печалба, освен ако не продадат някой актив !? Имам акции
    Я всегда буду твоим поводом напиться.

    Коментар


    • Бъдете благодарни, че дружеството отчита загуби, та да видиме такива добри нива
      като гледам, който както може се възползва от ситуацията
      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
        А бе, кой ме караше да ви отварям очите за тази позиция.Тежко ми, сега трябва да купувам по-скъпо.
        Кво рече.....ти сериозно ли....

        Коментар


        • А бе, кой ме караше да ви отварям очите за тази позиция.Тежко ми, сега трябва да купувам по-скъпо.

          Коментар


          • Поредната покупка на 1 акция в края на сесията, целяща да запечата дневната цена с 10% нагоре мизерия ...
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
              Според мен се продават акции от последното увеличение, което беше 2007 началото на емисионна 7.00 лв., когато имаше 4 000 К нови акции, от които ако не греша, половината се записаха от Мажо на цена с правата около 9.80 лв., ако не греша, а останалите 2 000 К, са се записали очевидно от ДФ и всякакви фондове, и именно тези 2 000 К сега са им в повечко - не случайно виждаме най-големи спадове именно в дружествата с увеличения на капитала през 2007 - Промер, защо няма разпродажби при Албена инвест холдинг, или Доверие - отговорът за мен е, че понеже те нямаха увеличения през 2007

              Та говорим според мен за 2 000 К броя акции от 2007 г., на цена около 10 лв.
              Над 1 000 К според мен са си разменили собствеността само през 2011
              не са им много още за такива fire разпродажби според мен

              Не е препоръка
              Браво на тоз ентусиаст с едната бройка ....ебаси и БФБ то ебаси и синергона с 1 бройка 15 % скок ... е те това е борса
              Сега сериозно някой се замисли дали да не изсипе до 0.55 май разума взе да надделява ....
              Не е препоръка за ПК на ЦК

              Коментар


              • Според мен се продават акции от последното увеличение, което беше 2007 началото на емисионна 7.00 лв., когато имаше 4 000 К нови акции, от които ако не греша, половината се записаха от Мажо на цена с правата около 9.80 лв., ако не греша, а останалите 2 000 К, са се записали очевидно от ДФ и всякакви фондове, и именно тези 2 000 К сега са им в повечко - не случайно виждаме най-големи спадове именно в дружествата с увеличения на капитала през 2007 - Промер, защо няма разпродажби при Албена инвест холдинг, или Доверие - отговорът за мен е, че понеже те нямаха увеличения през 2007

                Та говорим според мен за 2 000 К броя акции от 2007 г., на цена около 10 лв.
                Над 1 000 К според мен са си разменили собствеността само през 2011
                не са им много още за такива fire разпродажби според мен

                Не е препоръка
                There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                Коментар


                • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                  16 К вчера
                  дайте да се напънем да им вземем и останалите бройки
                  не вярвам да са им останали още много за продажби
                  над 1 000 К са разкешени за послените 12 месеца
                  колко да са им останали?
                  ми те различни хора продават, на 0.90 беше ICPD, после на 0.80 беше някой друг, сега на 0.60 са ПФБК, на всеки му излиза различно сметката. колко да са им останали максимум 8 995 к нали толкова е фри флота ако не бъркам, така че теоретично... разбирасе не препоръчвам нищо.

                  Коментар


                  • 16 К вчера
                    дайте да се напънем да им вземем и останалите бройки
                    не вярвам да са им останали още много за продажби
                    над 1 000 К са разкешени за послените 12 месеца
                    колко да са им останали?
                    There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                      Благодаря, още веднъж!

                      Днес те продаваха по всички позиции, където имаше изсипвания... (без Прайм Пропърти - макар че там е малък обема)...

                      т.е и последните чужденци си отиват... те и така и така го правят - т.е добре е че се случва сега.! Абсолютен знак, че се валяме в калта на дъното!

                      2009 г. беше същото - чужденците направиха дъната почти при всички акции... а иронията е че през вттората половина на годината, същите те бяха купувачи ...

                      Хубав следобед!
                      дали са чужденци? на мен ми се струва че разпродават портфейла на един ПФ дето скоро си смени собственика, така си мисля без да имам инфо. а иначе днеска съм купувал и от OББ. колкото до дъното - само времето ще покаже. не препоръчвам нищо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от G.G. Разгледай мнение
                        ПФБК
                        Благодаря, още веднъж!

                        Днес те продаваха по всички позиции, където имаше изсипвания... (без Прайм Пропърти - макар че там е малък обема)...

                        т.е и последните чужденци си отиват... те и така и така го правят - т.е добре е че се случва сега.! Абсолютен знак, че се валяме в калта на дъното!

                        2009 г. беше същото - чужденците направиха дъната почти при всички акции... а иронията е че през вттората половина на годината, същите те бяха купувачи ...

                        Хубав следобед!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                          koй е продавача?? някой със сделка днес, може ли да каже?

                          Благодаря!
                          ПФБК

                          Коментар


                          • koй е продавача?? някой със сделка днес, може ли да каже?

                            Благодаря!

                            Коментар


                            • Напълнихте пак шепички, а? 15К не е зле
                              There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                                Не се коси.Тия дни като потопят Дау под 10000 ще има да си пазаруваш на воля.Навсякъде ще има промоции

                                Минаха 2 м оттогава.Дау е все още над 10 к дори 12к -а цената е с 40 % спад -все пак какво ли ще стане ако.....

                                Коментар

                                Working...
                                X