IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (SNRG / PETHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
    Ами от 1996 г. се е доказал като един от най-честните, колкото и нелепо да ти звучи
    Кой приватизационен фонд е управляван по-добре? Индуструален холдинг, който се е набил в отрасли като корабостроене и ремонт, тежка индустрия, от които не се вижда кога и дали някога ще са на печалба

    На Монбат или Софарма или Планината са по-честни?
    В никакъв случай не мисля
    Както и да е. Вярвай му като искаш, нищо лошо да става оборот дори и по тази позиция.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Теб не те познавам, но да вярваш на Бедо е просто смешно.
      Ами от 1996 г. се е доказал като един от най-честните, колкото и нелепо да ти звучи
      Кой приватизационен фонд е управляван по-добре? Индуструален холдинг, който се е набил в отрасли като корабостроене и ремонт, тежка индустрия, от които не се вижда кога и дали някога ще са на печалба

      На Монбат или Софарма или Планината са по-честни?
      В никакъв случай не мисля
      There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

      Коментар


      • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
        Нещо против холдинга или мен имаш?
        Теб не те познавам, но да вярваш на Бедо е просто смешно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Би трябвало да си смениш ника на G. Lapnisharanov
          Нещо против холдинга или мен имаш?
          There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

          Коментар


          • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
            От 1996 г., какво е откраднал - дай примери:

            Би трябвало да си смениш ника на G. Lapnisharanov

            Коментар


            • Самият факт даже ,че не знаем какво правят и какво са откраднали също не е хич на добре ,Малко са компаниите които мислят за миноритарите и всичко правят прозрачно ..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Помниш ли парите от терена на Петър Караминчев /11-12 млн ЕВРО/, къде са? май изчезнаха някъде за някъв селски парцел де то не струва и 1/10 от което се плати
                Не го знам този случай, знам че имат 2 дружества в проектна фаза - мега естайт нещо и едно друго, и двете с по над 10 млн. лв. основен капитал - за балнеология са отделени - ако е така, не знам колко е селски тоя имот който е купен както казваш

                Ако е само това като данни, които имаш - 10 милки евро от 1996 г. досега, та тоя човек е злато бе
                There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                  Другите, които се сещат за 1,2,3 и после 4,5,6 май отдавна са продали артиите и вече са забравили и форума, няма кой да ти каже Останали сме последните прошляци Не е препоръка
                  А иначе, откъде я чакаш печалбата ? От кое дружество
                  Продажба на стоки - по 200-300 млн. годишно, поне 10 милки трябва да има оттам
                  Продажба на продукция - тук не съм доволен от резултатите, би трябвало да гонят 100 млн. лв. продажби на продукция, печалба може де е също добра
                  Услуги - тук имат потенциал за 50 млн. лв. продажби поне, печалбите също са незадоволителни засега

                  Иначе да се надяваме да продадат Синергон Петроролеум - тези 30-40 бензионостанции които изградиха за едно 4-5 г. - там ще е на добра печалба за холдинга, според мен

                  Просто разсъждавам, без да имам инфо и препоръки
                  There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                    От 1996 г., какво е откраднал - дай примери:

                    1.
                    2.
                    3.

                    Освен за един имот в Младост 1-2, точно до метрото, който може би и си струва толкова за колкото го продаде на Холдинга, не се сещам за друго
                    Помниш ли парите от терена на Петър Караминчев /11-12 млн ЕВРО/, къде са? май изчезнаха някъде за някъв селски парцел де то не струва и 1/10 от което се плати

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                      От 1996 г., какво е откраднал - дай примери:

                      1.
                      2.
                      3.

                      Освен за един имот в Младост 1-2, точно до метрото, който може би и си струва толкова за колкото го продаде на Холдинга, не се сещам за друго
                      Другите, които се сещат за 1,2,3 и после 4,5,6 май отдавна са продали артиите и вече са забравили и форума, няма кой да ти каже Останали сме последните прошляци Не е препоръка
                      А иначе, откъде я чакаш печалбата ? От кое дружество
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        както и крадлив
                        От 1996 г., какво е откраднал - дай примери:

                        1.
                        2.
                        3.

                        Освен за един имот в Младост 1-2, точно до метрото, който може би и си струва толкова за колкото го продаде на Холдинга, не се сещам за друго
                        There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от G.Gekko Разгледай мнение
                          Арменецът, е бил винаги много предпазлив, на това отдавам аз счетоводните загуби
                          както и крадлив

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                            То дали някога пак ще излезе на печалба, освен ако не продадат някой актив !? Имам акции
                            Активи не забелязвам да продават (освен ако не се лъжа някои друг ненужен парцел от Топливо, които са за по няколко милиона годишно - димек дребна работа), но четейки докладите за дейността на холдинга, забелязвам, че все се споменава кризата като причина, и вярвам че как отмине и тази ситуация с Европа (имам предвид говоренето за криза, понеже криза, реално няма), съвсем нормално може да се очакват предишните резултати, с които познаваме Синергон от дълги години - по около 10 милки годишно поне

                            Арменецът, е бил винаги много предпазлив, на това отдавам аз счетоводните загуби
                            There are three ways to make a living in this business: be first, be smarter, or cheat

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Те и като продават имоти пак е все тая.
                              едно време отпускаха по някой дивидент
                              Я всегда буду твоим поводом напиться.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
                                То дали някога пак ще излезе на печалба, освен ако не продадат някой актив !? Имам акции
                                Те и като продават имоти пак е все тая.

                                Коментар

                                Working...
                                X