IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=Scottie Pippen;n3337578]
    Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение
    Поинтересувай се малко от факти за Алианц....и защо отстраняват Желев.
    е сподели. Аз лично не познавам никой в Алианц...

    Коментар


    • [QUOTE=Bill-bg;n3337352]
      Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Защо трябва за всички да мислим, че целта им е да точат.... и имаш ли основание да говориш за точене? Или просто си говориш така, да си интересен... И как по-точно ще го накарат да купи акциите от пенсионните фондове?
      Поинтересувай се малко от факти за Алианц....и защо отстраняват Желев.

      Коментар


      • [QUOTE=Scottie Pippen;n3337186]
        Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

        Така е, но в сегашния момент активността по позицията ми изглежда не обичайна. Най-вероятно се наместват някакви пакети във връзка със скоро приключилото увеличение на капитала. От друга страна с погасяването на облигационния заем задлъжнялостта им съществено ще намалее и при продължаващи печалби може и за дивиденти да си помислят.... Или на мен така ми се иска... Гладна кокошка......[/QUOT
        Съвпадат някой неща но също така,махат и Желев от Алианц а той според мен е доста стиснат и тук според мен остава единственото място от кадето може да си точи наволя.А може и да го по накарат да купи акциите на Ихлбл от пенсионните фондове на Алианц. -знае ли човек!?
        Защо трябва за всички да мислим, че целта им е да точат.... и имаш ли основание да говориш за точене? Или просто си говориш така, да си интересен... И как по-точно ще го накарат да купи акциите от пенсионните фондове?

        Коментар


        • [QUOTE=Bill-bg;n3336862]

          Така е, но в сегашния момент активността по позицията ми изглежда не обичайна. Най-вероятно се наместват някакви пакети във връзка със скоро приключилото увеличение на капитала. От друга страна с погасяването на облигационния заем задлъжнялостта им съществено ще намалее и при продължаващи печалби може и за дивиденти да си помислят.... Или на мен така ми се иска... Гладна кокошка......[/QUOT
          Съвпадат някой неща но също така,махат и Желев от Алианц а той според мен е доста стиснат и тук според мен остава единственото място от кадето може да си точи наволя.А може и да го по накарат да купи акциите на Ихлбл от пенсионните фондове на Алианц. -знае ли човек!?
          Last edited by Scottie Pippen; 22.05.2018, 09:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            Е какво да кажат то десет години акцията не мърда!
            Така е, но в сегашния момент активността по позицията ми изглежда не обичайна. Най-вероятно се наместват някакви пакети във връзка със скоро приключилото увеличение на капитала. От друга страна с погасяването на облигационния заем задлъжнялостта им съществено ще намалее и при продължаващи печалби може и за дивиденти да си помислят.... Или на мен така ми се иска... Гладна кокошка......

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

              И днес тука някакви големи обеми на фона на другата умряла търговия, но всички си мълчат....
              Е какво да кажат то десет години акцията не мърда!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Голямо кюфте мина днес.. нови акционери?
                Индустриален Холдинг България АД 3 693 400
                И днес тука някакви големи обеми на фона на другата умряла търговия, но всички си мълчат....

                Коментар


                • На 10.04.2018 г. беше извършено последното лихвено плащане по емисия конвертируеми облигации, издадени от Индустриален Холдинг България АД, емисия с ISIN код BG2100003156, борсов код 4IDF, в размер на 1 246 565,37 лв.
                  На същата дата беше извършено и плащане по главницата в размер на 19 999 600 лв., по отношение на облигационерите, които не са упражнили правото си да конвертират притежаваните от тях облигации в съответния брой акции, с което задълженията на Дружеството по облигационната емисия бяха погасени.
                  Увеличението на капитала на Дружеството, резултат на постъпили заявки за конвертиране на част от издадените облигации в акции, от 77 400 643 лева на 107 400 643 лева е заявено за вписване в Търговския регистър на 29.03.2018 г., но към настоящия момент не е отразено. В резултат на това емисията акции от увеличението на капитала все още не е регистрирана в Централен депозитар АД.

                  Коментар


                  • Голямо кюфте мина днес.. нови акционери?
                    Индустриален Холдинг България АД 3 693 400

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      Аха, интересно е Според мен точно мажоритарите ще са тези дето са записали, ама да видим. Колко компании има на БФБ, на които има желаещи да купят/запишат акции за 30млн лева на текущите нива?
                      Това го усетихме че става...въпросът е какво предстои оттук нататък?идеи?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                        Ако са те, това означава търгово.
                        Опитах да пиша на лични, но не става. В последния отчет на дружеството към 31.12.2017 дават че 36.167млн лв са задължения към свързани предприятия по облигационен заем, така че изглежда доста ясно според мен. А за търгово - там опира до тълкуване дали преминаването на праговете е вследствие на увеличение на капитала с издаване на права (при издаването на облигациите имаше права). А и това е възможното обяснение за продажбите на най-големия акционер. Само хипотези
                        Last edited by BSEtrader; 27.03.2018, 19:48.

                        Коментар


                        • Съмнявам се да не са си опекли нещата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                            Аха, интересно е Според мен точно мажоритарите ще са тези дето са записали, ама да видим. Колко компании има на БФБ, на които има желаещи да купят/запишат акции за 30млн лева на текущите нива?
                            Ако са те, това означава търгово.
                            Мненията ми не са препоръка за търговия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                              а мажоритарят продава акции на по левче.
                              Аха, интересно е Според мен точно мажоритарите ще са тези дето са записали, ама да видим. Колко компании има на БФБ, на които има желаещи да купят/запишат акции за 30млн лева на текущите нива?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                30млн конвертирани на левче
                                Сега остава да видим и кой точно е конвертирал!
                                а мажоритарят продава акции на по левче.
                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X