IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dr.Justice Разгледай мнение

    не бързай търговецо - продажбите на този продукт дръпват след 16.30 Тогава потеглят корабите сега се товари и комисионира стоката
    Е... Някой ще сипва ли?!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dr.Justice Разгледай мнение

      не бързай търговецо - продажбите на този продукт дръпват след 16.30 Тогава потеглят корабите сега се товари и комисионира стоката
      Какви продажби чакаш след 16.30 тук? Който сипвал - сипвал, сега ще трябва да се завъртят бройките на "спекулантите" дето ги устройват 3-4ст.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        Търговията като цяло слаба днес, но доста сериозни поръчки виждам. Търсене на над 120 хил акции на цени на и над 90ст. и 58 хил акции предлагане до 95ст. Да видим кой - кого
        не бързай търговецо - продажбите на този продукт дръпват след 16.30 Тогава потеглят корабите сега се товари и комисионира стоката

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
          Една от най скучните акции на бфб нито нагоре нито надолу дано този път потръгне на някаде че ми омръзна да я гледам по 1лв. Не мисля че пак някога ще бъде член на софикс. Но да видим развръзката з../zмай всички си купихме?!?
          ако всички са купили, значи цената ще пада няма да има купувачи

          Коментар


          • Търговията като цяло слаба днес, но доста сериозни поръчки виждам. Търсене на над 120 хил акции на цени на и над 90ст. и 58 хил акции предлагане до 95ст. Да видим кой - кого

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
              Не знам кой и защо тука напълни със самосвалите, възможно е самосвалите да са малко или много (едни със самосвали, други с ремаркета), но и аз се наредих с моята "пазарска чанта", та я препълних, още повече, че имах и отпреди. Не знам дали ще ми донесе радост, но цената при това изсипване в петък ми се видя сгодна. Имам акции, препоръки нямам никакви.
              Една от най скучните акции на бфб нито нагоре нито надолу дано този път потръгне на някаде че ми омръзна да я гледам по 1лв. Не мисля че пак някога ще бъде член на софикс. Но да видим развръзката з../zмай всички си купихме?!?
              Last edited by Scottie Pippen; 25.09.2018, 12:49.

              Коментар


              • Не знам кой и защо тука напълни със самосвалите, възможно е самосвалите да са малко или много (едни със самосвали, други с ремаркета), но и аз се наредих с моята "пазарска чанта", та я препълних, още повече, че имах и отпреди. Не знам дали ще ми донесе радост, но цената при това изсипване в петък ми се видя сгодна. Имам акции, препоръки нямам никакви.
                Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                Коментар


                • И аз си признавам че си накупих от "откровен интерес към акцията" и по-точно заинтригуван от промоционалната й цена

                  Коментар


                  • При мен си е интерес

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                      Толкоз народ ще си счупи пръстите, за да напълни хубаво ИХЛБЛ, ама няма кой да пише 2 реда. Тук смея да очааквам веселба да става голяма. Вече го няма и предлагането дето висеше над главите ни от ЕТФ-а.
                      Интересно ми е да видя също, дали е имало обратно изкупуване, или това всичко си беше откровен интерес към акцията.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • Толкоз народ ще си счупи пръстите, за да напълни хубаво ИХЛБЛ, ама няма кой да пише 2 реда. Тук смея да очааквам веселба да става голяма. Вече го няма и предлагането дето висеше над главите ни от ЕТФ-а.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                          Затова е добре да гледаш EV, а не маркет кап само
                          Съгласен съм , мисълта ми беше че не е съвсем затихнало тук ........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                            Така е, но това не променя факта че на този умрял пазар компанията е поскъпнала с 35% и капитализацията е 103 млн .
                            Затова е добре да гледаш EV, а не маркет кап само

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                              Че то увеличението на капитала директно смъкна дълга и ударно задлъжнялостта. Оттук значително по-нисък риск, по-малки лихвени разходи и добри рейшота. D/E от над 60% през 2011 вече е 20%.
                              P/E 11 и EV/EBITDA 5.6
                              Така е, но това не променя факта че на този умрял пазар компанията е поскъпнала с 35% и капитализацията е 103 млн .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Тук каква тишина е само, а чакаме според мен страхотни резултати в отчета за второ тримесечие. Както стабилно върви и балтика сигурно трето ще бъде още по-силно, а позицията съвсем е забравена в момента. Ще видим до кога, мисля си че ще стане интересно
                                Тук нещата се развиват много на добре.

                                Коментар

                                Working...
                                X