IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тъкмо като са в затвора, ПИБ-а официално ще стане собственик на Надин и тогава няма да има пропуснати ползи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      А ти ако беше поне малко информиран нямаше да висиш във форума .... Препоръка - окачи си фуражката в антрето и бегай към морето.
      Не ми се спори за глупости!
      Надин са в затвора но има още хора за там!

      Не сте информирани!
      Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
        Липсата на информация води до писане на глупости, нали морков ?!
        А ти ако беше поне малко информиран нямаше да висиш във форума .... Препоръка - окачи си фуражката в антрето и бегай към морето.
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Вероятно мъчно за теб , щото не си измежду спестителите ......
          Липсата на информация води до писане на глупости, нали морков ?!
          Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от badboy333 Разгледай мнение
            Боже, колко мъка има на тази Земя!
            Вероятно мъчно за теб , щото не си измежду спестителите ......
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Притеснения е хипербола, мен това състояние много слабо ме засяга

              Което разбира се леко иронично, аз да се интересувам от неща които вас би
              трябвало да ви интересуват, пък вие да не искате да се интересувате


              Гледам има за всеки по нещо ) не забравай за Фройд )))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Barky Разгледай мнение
                Равновесие – отворен си но не толкова – на колко години си на 15?

                Пресните отчети от вчера на БНБ показват следното

                Пиб е 4 по големина на активите, с 6 566, трета по големина на депозитите 5740 и шеста по големина на кредитите, което показва, че кредитирането им е доста по умерено от това на другите банки и така е било в последните 4 – 5 години, така, че средният процент за банковата система не се отнася много за тях.
                Те са друг тип банка – за сравнение –
                ти си направи изводите

                [ATTACH]1892[/ATTACH]

                Лесно и бързо се раздават кредити, като не плащаш пазарни лихви, нали?

                Аре гледай поне Too big to fail !!!! ще ти се отворят малко очите!

                Между другото капиталовата им адекватност е 13 процента по Базел 2 ;-)))))))))))))


                Ъхъ и синия кит е най-големия бозайник, а на акулите зъбите им растят постоянно. Нещо друго НЕ свързано с качеството на кредитния им портфейл да се сещаш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Между другото ПИБ са провизирали много по голям процент от другите търгувани активно на на БФБ - КТБ и ЦКБ
                  Хахаха - прав си напълно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                    От толко притеснения да не вземеш да свършиш като Зигмунд ))
                    Притеснения е хипербола, мен това състояние много слабо ме засяга

                    Което разбира се леко иронично, аз да се интересувам от неща които вас би трябвало да ви интересуват, пък вие да не искате да се интересувате

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      Между другото ПИБ са провизирали много по голям процент от другите търгувани активно на на БФБ - КТБ и ЦКБ
                      Това че е най-хубавата къща в лош квартал прави ли я добра инвестиция?

                      Коментар


                      • Между другото ПИБ са провизирали много по голям процент от другите търгувани активно на на БФБ - КТБ и ЦКБ
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Е на тоеб може и да ти е смешно. Аз всъщност се притеснявам за всички банки, но най-много за тези чиито обезценки като процент от кредитите са доста под средното за банковата система като цяло. Просто не вярвам в гениални управляващи.

                          Убеден съм че след като си толкова навътре нещата и сам можеш да си намериш какъв процент са обезценките на ПИБ и какъв е средния за банковата система.
                          Смешното и тенденциозното в случая е че се притесняваш за цялата банкова систева В ТЕМАТА НА ПИБ
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Е на тоеб може и да ти е смешно. Аз всъщност се притеснявам за всички банки, но най-много за тези чиито обезценки като процент от кредитите са доста под средното за банковата система като цяло. Просто не вярвам в гениални управляващи.

                            Убеден съм че след като си толкова навътре нещата и сам можеш да си намериш какъв процент са обезценките на ПИБ и какъв е средния за банковата система.
                            От толко притеснения да не вземеш да свършиш като Зигмунд ))

                            Коментар

                            Working...
                            X