IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уж не са минали през Капман, Райфа, Бенча, други варианти да е публикувана търговията с тия акции?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      По първия мисля, че врати у пОлето бол.
      Почва да ми се прояснява защо мълчат за цената на Юнионбанк.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • От кой са купили акциите също е въпрос интересен.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Интересни са две неща в случая :

          - Наистина ли искат да свалят ПИБ от търговия на борсата или търговото е само поради изискването на закона ?

          - Каква ще е цената на търговото ?
          По първия мисля, че врати у пОлето бол.

          Коментар


          • Интересни са две неща в случая :

            - Наистина ли искат да свалят ПИБ от търговия на борсата или търговото е само поради изискването на закона ?

            - Каква ще е цената на търговото ?
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Ти да видиш...

              http://x3news.com/download/?id=228700

              Коментар


              • ХА ЗА МНОГО ГОДИНИ !!! - и да ВИ е честито и това търгово!!!
                ще ни цакат и изхвърлят , една след друга групите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                  Батя, още има време да се качиш на влака. Какво те притеснява? Скелетите в гардероба ли?
                  На този етап нямам амбиция да се качвам пич.
                  Е, втроник и сряда направих една бърза врътка с 3Т, купени на 2,65 и шитнати бързичко на средна 2,90. Но това си е просто за гъдела. За по дългосрочно държане си имам други фаворити, вече всички са наясно кои.

                  Иначе съм силно заинтересован ПИБ да катери, защото така вдига летвата и дърпа нагоре таргета и за ССВ

                  Коментар


                  • Ама разбира се .
                    Даже трябва да те таксуват, още на влизане в клона, защото им цапаш мраморните плочки и после чистачката трябва да бърше.
                    Ейй това БГ бамките, като им секна кредитирането и от дишането на въздуха близо до клоновете ще те дерат деааа.

                    Коментар


                    • Досега само те май не го правеха. Други банки таксуват за това от години...

                      Първоначално изпратено от наука Разгледай мнение
                      Ей големи са в ПИБ
                      Вече взимат 20 ст. и когато си провериш салдото по сметката през банкомат, това е новост.

                      Доста са креативни, което е добре за банката и акционерите
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Ей големи са в ПИБ
                        Вече взимат 20 ст. и когато си провериш салдото по сметката през банкомат, това е новост.

                        Доста са креативни, което е добре за банката и акционерите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                          3 кинта и съм аут...

                          Смея да твърдя, че по други позиции има по-добри перспективи.
                          Ми що не продаде малко днес? 3220 артии минаха днес на 3 и повече кинта
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Нищо не забравям!
                            Двете акции бяха на 3,50-3,60 последно през април-май 2011-та, а емисията привилегировани започва да се търгува още от лятото на 2009-та.

                            Прави си добри проверки, преди да поправяш Батя си
                            Батя, още има време да се качиш на влака. Какво те притеснява? Скелетите в гардероба ли?
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • ами като за банка със 7млрд активи пък били 1млрд от тях в
                              ненормални дружества поне 10лв е нормална цена на акция
                              ясно че няма да е утре

                              Коментар


                              • 3 кинта и съм аут...

                                Смея да твърдя, че по други позиции има по-добри перспективи.

                                Коментар

                                Working...
                                X