IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Жека, споко, нали не си мислиш, че са разбрали че са посредник по търговото от страницата на БФБ
    Не, бях се объркал, че са посредник по милионните сделки и в сайта им уж не е качено нищо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      11 и нещо ми се върти в главата че беше, и тогава се възприемаше като евтино
      Без да съм ти прочел поста ) за въртенето

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        Някои помни ли на какав цена им беше ИПО навремето ?
        10.50 ?
        Не-заслужил инвеститор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Някои помни ли на какав цена им беше ИПО навремето ?
          10,58 нещо такова ми се върти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            Някои помни ли на какав цена им беше ИПО навремето ?
            Май на 12 кинта,може и да греша,някакви срещи с потенциални инвеститори организираха....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Някои помни ли на какав цена им беше ИПО навремето ?
              11 и нещо ми се върти в главата че беше, и тогава се възприемаше като евтино

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Бащинийка казваш.
                Изтрих частта за ПФБК, понеже в бързината не чета, че са посредник не по сделките, а по търговото.
                Та излиза май:

                И след произнасяне или 20 работни дни, ако приемем от днес май то го публикуват.
                Ако греша - ще се радвам да ме поправите.
                Жека, споко, нали не си мислиш, че са разбрали че са посредник по търговото от страницата на БФБ

                Коментар


                • Някои помни ли на какав цена им беше ИПО навремето ?
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    От няколко години се държат все едно банката не е публична.Не е случайно.
                    Бащинийка казваш.
                    Изтрих частта за ПФБК, понеже в бързината не чета, че са посредник не по сделките, а по търговото.
                    Та излиза май:
                    Търговите предложения се регистрират в комисията и могат да бъдат публикувани, ако в срок 20 работни дни комисията не издаде временна забрана. Непроизнасянето на комисията в сроковете по изречение първо се смята за мълчаливо потвърждение на търговото предложение.
                    И след произнасяне или 20 работни дни, ако приемем от днес май то го публикуват.
                    Ако греша - ще се радвам да ме поправите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                      Голяма част от кеша, който ще се освободи от ПИБ ще отиде към други бамки на БФБ... като тази...
                      Това само ако има много приели търговото .... или след скуийзаут-а
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                        Голяма част от кеша, който ще се освободи от ПИБ ще отиде към други бамки на БФБ... като тази...
                        Съгласен съм с теб.Точно това писах и в темата "Оптимизъм на БФБ".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                          Дано да е мое лично самовнушение търсене при една, продаване макар и с дребни при друга днес. Утре май ще се види, кога трябва да го публикуват официално, било то вероятно и без цена, а може и със, знам ли вече.
                          Откъде излезе инфо, че са през ПФБК и ако е там - защо днес го няма в сайта им?
                          Препоръки нямам!
                          От няколко години се държат все едно банката не е публична.Не е случайно.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Мислиш ли, че Наглостта има цвят. През 2008г БНБ и правителството им удариха едно рамо на другарете
                            Няма цвят разбира се
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Дано да е мое лично самовнушение търсене при една, продаване макар и с дребни при друга днес. Утре май ще се види, кога трябва да го публикуват официално, било то вероятно и без цена, а може и със, знам ли вече.
                              Препоръки нямам!
                              Last edited by Jekata; 09.01.2014, 22:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Двамата червени другари пет пари не дават, че банката им е публично дружество
                                Мислиш ли, че Наглостта има цвят. През 2008г БНБ и правителството им удариха едно рамо на другарете

                                Коментар

                                Working...
                                X