IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Аз за такива работи не споря, поскъпването в даден времеви интервал е божа работа
    Ами виж по-назад в темата, че го правиш
    Veni, Vidi, Vici

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Хубавото на това търгово е че ще зададе минимални коефициенти за оценка на целия банков сектор на БФБ. От което отново ми се струва че ЦКБ ще е най-печеливша.
      Утре и двете са на север

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Хубавото на това търгово е че ще зададе минимални коефициенти за оценка на целия банков сектор на БФБ. От което отново ми се струва че ЦКБ ще е най-печеливша.
        Равновесов, не разбра ли, че коефициентите сами по себе си са едно нищо

        Един добър бизнес модел е нормално да се търгува на по-високи коефициенти от един не толкова добър.

        Аз лично мисля, че ЦКБ ще мине 2 лева, но ЦКБ не заслужава да се търгуна на еднакви мултипликатори с FIB. Тоест FIB заслужено се търгува с премия спрямо ЦКБ.

        Лично мнение не е препоръка.
        Veni, Vidi, Vici

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
          Аз също мисля, че търговото идва от законовите изисквания. Но цената на търговото според мен ще е над пазарната било то и с малко
          Деофшоризиране на банките, няма такова нещо... Търгово и после увеличение на капитала

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
            Тази Банка е в пъти по-апетитна от ЦКБ.

            Имам акции и от двете.

            Не е препоръка.
            И аз имам акции и от двете но не мога да съм сигурен на 100% коя е по - добра. Ако го знаех щях да имма само от нея....
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
              Ние с теб си водим конструктивни спорове по доста позиции, което е супер

              Последно мисля, че спорихме кое ще поскъпне повече в следващите няколко месеца FIB или IHLBL
              Аз за такива работи не споря, поскъпването в даден времеви интервал е божа работа

              Коментар


              • Хубавото на това търгово е че ще зададе минимални коефициенти за оценка на целия банков сектор на БФБ. От което отново ми се струва че ЦКБ ще е най-печеливша.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Не съм убеден, имам само от ЦКБ
                  Ние с теб си водим конструктивни спорове по доста позиции, което е супер

                  Последно мисля, че спорихме кое ще поскъпне повече в следващите няколко месеца FIB или IHLBL
                  Veni, Vidi, Vici

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Според мен нещата са свързани с промените в законодателството за офшорките. Решили са, че наличието на офшорки ще пречи на банката и сега просто си обявяват официално това, което всички знаеха. А търговото е просто защото такива са изискванията на закона.
                    Аз също мисля, че търговото идва от законовите изисквания. Но цената на търговото според мен ще е над пазарната било то и с малко
                    Veni, Vidi, Vici

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                      Тази Банка е в пъти по-апетитна от ЦКБ.

                      Имам акции и от двете.

                      Не е препоръка.
                      Не съм убеден, имам само от ЦКБ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                        Според Мен, ако има търгово ще е над пазарната цена ш момента
                        Сигурно щото имат пари за трошене. Те може да са задължени да направят търгово,, но не са задължени да пълнят джобовете на миноритарите.

                        Все пак ако го направят дори на пазарната цена ще имат моите адмирации

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          ЦКБ се търгува на доста по-ниски коефициенти все пак.
                          Тази Банка е в пъти по-апетитна от ЦКБ.

                          Имам акции и от двете.

                          Не е препоръка.
                          Veni, Vidi, Vici

                          Коментар


                          • Според мен нещата са свързани с промените в законодателството за офшорките. Решили са, че наличието на офшорки ще пречи на банката и сега просто си обявяват официално това, което всички знаеха. А търговото е просто защото такива са изискванията на закона.
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Що да искат, търгово на 2,15 да кажем и я има някой да го приеме я не.
                              Според Мен, ако има търгово ще е над пазарната цена ш момента
                              Veni, Vidi, Vici

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                А ЦКБ и тази новина, Нагоре
                                ЦКБ се търгува на доста по-ниски коефициенти все пак.

                                Коментар

                                Working...
                                X