IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз не мога да разбера какво се чудите. Средната цена за последните 6 месеца е 2.52 (всеки може да провери тук в Инвестор), това че последните дни е нагоре не значи, че трябва да предлагат на последната най-висока цена.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iv7771950 Разгледай мнение
      Доколкото си спомням в някакво интервю "обещаха", че банката си остава публично дружество и ще продължава да се търгува на БФБорса и си мисля,че дребните акционери можем и да не приемем "търговото предложение" с тази нагла и смехотворна цена....не знам...пишете....
      Ами замисли се...те го правят, тъй като ги задължава закона!!!
      То е ясно, че никой няма да го приеме това търгово, а още по-малко, че това не е справедливата оценка на банката! Лошото в случая е, че не успяхме да използваме максимално ефекта от отчета и цената, на която е придобира МКБ Юнионбанк, защото нещата щеше да са доста различни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
        Търговото е на 2.43. Подигравка, както и очаквах
        Ако ме питаш по-тъпо е 3.5 и да приемеш тека е ясно не искат да купуват, хубавата акция си остава и гоним нагоре друг е въпроса,че никога няма да я отпишат, да не са луди някога да я продадът и да се набутат с данъци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iv7771950 Разгледай мнение
          Доколкото си спомням в някакво интервю "обещаха", че банката си остава публично дружество и ще продължава да се търгува на БФБорса и си мисля,че дребните акционери можем и да не приемем "търговото предложение" с тази нагла и смехотворна цена....не знам...пишете....
          Ако ти се правят подаръци, аз ще ти купя акциите на тази цена ...!

          Коментар


          • Доколкото си спомням в някакво интервю "обещаха", че банката си остава публично дружество и ще продължава да се търгува на БФБорса и си мисля,че дребните акционери можем и да не приемем "търговото предложение" с тази нагла и смехотворна цена....не знам...пишете....

            Коментар


            • В потвърждение на последното, може се твърди след запознаване с историята на банката (доста подробно описана в търговото), че господата мажоритари доста добре си гледат бизнеса и интереса. Купували са когато трябва, при което особено впечатление буди 2006 година при едно от увеличенията на капитала.
              Сплит е правен когато трябва.
              При ИПО дяловете им падат, което иде да покаже, че не се участвали в набутването.
              Аз участвах тогава, да не си помисли някой, че бягам от отговорност

              Въпреки разминаването на интересите ни често, предпочитам бизнесът да се води от хора, които могат ясно да дефинират интерес, познават средствата, с които да го гонят и го правят резултатно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                Обаче, пък с МКБ са избили рибите не искат да купуват, няма лошо
                Ако са верни слуховете Юнионбанк беше една от най-скъпо продадените на чужденци българска банка, а сега стана една от най-евтините изкупена обратно от българи!

                Явно местните акули се справят много по добре в джунглата на българския бизнес, спрямо богатите чужденци

                Коментар


                • Тук който е очаквал висока цена за търгово, вероятно е доста наивен... То си беше ясно това.
                  Мнението не е препоръка за сделки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                    Търговото е на 2.43. Подигравка, както и очаквах

                    Няма да говориш така.Тука в този форум всички само печелят и по много особено има един равновесие той винаги печели.Е някой спечели и му викат Цеко Минев.Продаде ви на 12 кинта сега ще ви ги купи на 2,50.Честито на печелившите.То УНСС не прощава.Друго си е да си идиот със самочувствие.Няма да се научите да не играете комар с хора дето ви знаят картите лъжат и определят правилата.

                    Коментар


                    • Просто за сведение: има го публикувано и в 24 часа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Евентуално линк, че е леко тромаво да го открия...
                        Благодаря!
                        http://www.fibank.bg/uploads/_Invest...OfferShort.pdf

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                          Нищо неочаквано, време за допълване от желаещите.

                          Успешна седмица и търговия!
                          Обаче, пък с МКБ са избили рибите не искат да купуват, няма лошо

                          Коментар


                          • Нищо неочаквано, време за допълване от желаещите.

                            Успешна седмица и търговия!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                              в сайта на пиб го има
                              Евентуално линк, че е леко тромаво да го открия...
                              Благодаря!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                                Къде го изнесоха?
                                в-к Труд

                                Коментар

                                Working...
                                X