IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
    Съмнявам се
    20 дни, половината минаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
      Радио "ЕРЕВАН" съобщи, че вдругиден ще има официално съобщение за цената. Търпение е му е майката!

      Предполагам след 17.00 ч.
      Нямам препоръки и акции.

      Коментар


      • Радио "ЕРЕВАН" съобщи, че вдругиден ще има официално съобщение за цената. Търпение е му е майката!

        Коментар


        • Като ви разправях, че със скриването на цената, ще ни докарат мечките и ще ни пратят в състояние "трета глуха", вие не ми вярвахте. Ето, че и днес някой му писна от тази ситуация и се пренасочи към алтернативите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Ако имаме късмет другата седмица да кажат цената ще отлепим или отлетим цена ни дайте друго не искаме
            Съмнявам се

            Коментар


            • Ако имаме късмет другата седмица да кажат цената ще отлепим или отлетим цена ни дайте друго не искаме

              Коментар


              • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                Темата на 3та страница
                Май само темата можем да издърпаме нагоре, но не и цената

                Коментар


                • Темата на 3та страница

                  Коментар


                  • Poncho, май не сме го позагубили

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ildobrev Разгледай мнение
                      Регистриран съм отдавна, но нямам навика да коментирам. Просто сега заради раздвижването по моите позиции, ми стана интересно какви са коментарите. Моето мнение се основава изцяло на чл.149 от ЗППЦК, което не означава, че цената не може и да е по-висока.
                      Ами време е да се върне интереса от "старите кучета".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                        Е, в случая ти не си ме разбрал, но нищо.
                        Посочвам ildobrev - мнения: 1, който специално се е логнал тук, за да напише цитираното изречение...
                        Аре чао, щото Планината пак изригна
                        Регистриран съм отдавна, но нямам навика да коментирам. Просто сега заради раздвижването по моите позиции, ми стана интересно какви са коментарите. Моето мнение се основава изцяло на чл.149 от ЗППЦК, което не означава, че цената не може и да е по-висока.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                          Не си ме разбрал!
                          Е, в случая ти не си ме разбрал, но нищо.
                          Посочвам ildobrev - мнения: 1, който специално се е логнал тук, за да напише цитираното изречение...
                          Аре чао, щото Планината пак изригна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                            Не си ме разбрал!
                            "Цитирам" един неназован колега, който преди години сподели с форума подобна теза. Недоказана. Може просто да е правил демонстрация.
                            Няма инсайдерска информация.
                            С фантомас се закачаме.
                            Просто се направих на Л дьо Фюнес.
                            Казал съм, че имам тук, гризе ме отвътре и кльопам пуканки, а колегите Фърчат с ракетите.
                            А тук съм ял доста дървета.
                            И досега помня, как ми се обади едно време един от ип да ми каже колко е презаписано ИПО. Пък аз се поколебах и викам: взимай.
                            А как се излизаше после на пързалката?!
                            С цена от ИПО - то 10,70.....още дълго ще ядеш пуканки тук.....минимум 2 години
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
                              Не знам дали Начев е КФН, но това горе звучи доста инсайдърско.
                              П.П. Шитнах доста при голямото изсмукване (на 3.145), ама пак останаха "за цяр и измекяр"
                              Не си ме разбрал!
                              "Цитирам" един неназован колега, който преди години сподели с форума подобна теза. Недоказана. Може просто да е правил демонстрация.
                              Няма инсайдерска информация.
                              С фантомас се закачаме.
                              Просто се направих на Л дьо Фюнес.
                              Казал съм, че имам тук, гризе ме отвътре и кльопам пуканки, а колегите Фърчат с ракетите.
                              А тук съм ял доста дървета.
                              И досега помня, как ми се обади едно време един от ип да ми каже колко е презаписано ИПО. Пък аз се поколебах и викам: взимай.
                              А как се излизаше после на пързалката?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ildobrev Разгледай мнение
                                Като знаете как се е търгувала акцията последните три месеца, може да придобиете представа за цената на търговото - 2.60 -2.70 лв.
                                Не знам дали Начев е КФН, но това горе звучи доста инсайдърско.
                                П.П. Шитнах доста при голямото изсмукване (на 3.145), ама пак останаха "за цяр и измекяр"

                                Коментар

                                Working...
                                X