IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ravnovesie

    Акции на по 20 ст. ако може.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
      Стига бееее, човека не е нашето мнение, има си теория и се опитва да я обоснове, вие го изядохте

      Малаките пак се спасиха, такава вързия нЕма никъде
      Те теориите са теоретични, не емоционални. Изчетох му една камара постове и не можах да схвана какъв му е проблема. Освен че звучи така все едно си хвърлил хавлия на главата обикаля в паника и се блъска по мебелите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
        С изключение на тъпият лизинг на колата дето се плаща само по банков път всичко останало си разплащам с пари от ПИБ и не чувствам проблем въпроса е че лизингът ми е до 5-ти и още се чудя как точно да го платя ако утре не пуснат банкирането.
        Ще ти кажа как. Правиш една вноска бележка през e-pay с някоя от картите си. Ще се изръсиш малко повече за такси, ама ще мине.
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Стига бееее, човека не е нашето мнение, има си теория и се опитва да я обоснове, вие го изядохте

          Малаките пак се спасиха, такава вързия нЕма никъде

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
            И какво общо има това с факта че не мога да си платя тока онлайн ? Или че не мога да си платя лизингът на колата какво общо имат между банковите ллащания с ликвидност ?
            Ами аз как си платих сметките онлайн в ПЕТЪК СЛЕДОБЕД през My Fibank? Как пазарувах в събота? Айде стига! Всички картови операции с ПОС, банкомати, e-pay.bg и My Fibank не са спирали. Само e-fibank не работи, но това стана от момента, когато затвориха клоновете в 15:00 в петък. Като отворят гишетата ще отворят и e-fibank. Най-малкото това ще намали опашките пред гишетата.
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ку-Ку Разгледай мнение
              Аз пък си платих тока онлайн днес с картата ми от ПИБ. Що се отнася до електронното банкиране, проблем ще е ако не го пуснат утре. Така или иначе не можеш да направиш превода си през уикенда. Т.е. можеш да го наредиш, но ефектът ще е същият ако го направиш в понеделник сутринта.
              С изключение на тъпият лизинг на колата дето се плаща само по банков път всичко останало си разплащам с пари от ПИБ и не чувствам проблем въпроса е че лизингът ми е до 5-ти и още се чудя как точно да го платя ако утре не пуснат банкирането.
              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

              Коментар


              • Баси истерията. Човек, успокой се малко. Високите нива на стресови хормони ти влият много по-зле от една разходка до банката в която да си вземеш парите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                  А стига бе! Сериознио?Саоченик? От гимназията? Е значи наистина знаеш всичко.
                  Пич, аз познавам целите ИТ отдели на половината банки в страната и мога да ти гарантитам, че нямат никаква идея какво става в банката, освен ако не се касае до срив в системата или до пробив в сигурността
                  Това е така защото на сис админ да кажеш как работи банката ще е по-опасно от това да го тренираш за шпионин

                  Аз лично преди 1 година на много голяма банка при тестове им гътнах за 1 седмица swift-a едва на третият ден тия казаха абе не че нещо ама ние с тия скриптове дето не работят прехвърляме парите

                  Отне ни една седмица да го оправим но никой клиент на банката дори не разбра
                  http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                    И какво общо има това с факта че не мога да си платя тока онлайн ? Или че не мога да си платя лизингът на колата какво общо имат между банковите ллащания с ликвидност ?
                    Аз пък си платих тока онлайн днес с картата ми от ПИБ. Що се отнася до електронното банкиране, проблем ще е ако не го пуснат утре. Така или иначе не можеш да направиш превода си през уикенда. Т.е. можеш да го наредиш, но ефектът ще е същият ако го направиш в понеделник сутринта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                      Имам и вътрешно инфо от ПИБ ама него първо ще си го изтъргувам после ще ви го казвам. За съжеление имам много приятели на много влиятелни места. На Традър.бг главният програмист ми е съоченик от гимназията ! Имам приятели в доста чеиндж бюра. Работя в известна западна ИТ компания и поддържаме точно банкови системи и Swift разплащания ! И освен това чета доста бързо
                      Що не вземаш да млъкнеш? На всичкото отгоре насади приятелчето си от гимназията на пачи яйса

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                        Имам и вътрешно инфо от ПИБ ама него първо ще си го изтъргувам после ще ви го казвам. За съжеление имам много приятели на много влиятелни места. На Традър.бг главният програмист ми е съоченик от гимназията ! Имам приятели в доста чеиндж бюра. Работя в известна западна ИТ компания и поддържаме точно банкови системи и Swift разплащания ! И освен това чета доста бързо
                        Хайде спри да четеш...... защото наистина вече се излагаш. Странна метаморфоза има при тебе от петък до днес (особенно вечерта). Разпусни малко. Ако ша си теглиш парите утре - тегли, ако не - не, боли на .... нещо си , ама наистина викаш там едни ..... с писаниците си. (а ....каква гимназия казваш си завършил - даскалицата ти по български определено не е горда с тебе) . Релакс бе.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                          И какво общо има това с факта че не мога да си платя тока онлайн ? Или че не мога да си платя лизингът на колата какво общо имат между банковите ллащания с ликвидност ?
                          Ами много е просто - ако банката е ликвидна,ще си платиш,ако не е - няма да можеш.Какво тук не ти е ясно?
                          Всяка краткосрочна спекулация е потенциална дългосрочна инвестиция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                            Имам и вътрешно инфо от ПИБ ама него първо ще си го изтъргувам после ще ви го казвам. За съжеление имам много приятели на много влиятелни места. На Традър.бг главният програмист ми е съоченик от гимназията ! Имам приятели в доста чеиндж бюра. Работя в известна западна ИТ компания и поддържаме точно банкови системи и Swift разплащания ! И освен това чета доста бързо
                            А стига бе! Сериознио?Саоченик? От гимназията? Е значи наистина знаеш всичко.
                            Пич, аз познавам целите ИТ отдели на половината банки в страната и мога да ти гарантитам, че нямат никаква идея какво става в банката, освен ако не се касае до срив в системата или до пробив в сигурността

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от дзаката Разгледай мнение
                              Освен,че си неграмотен,си и нагъл.Какво визираш с този "технически" проблем-хората за ден изплатиха 9% от активите си.Това не ти е бурканчето за стотинки в коридора
                              И какво общо има това с факта че не мога да си платя тока онлайн ? Или че не мога да си платя лизингът на колата какво общо имат между банковите ллащания с ликвидност ?
                              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от misanthrope Разгледай мнение
                                Човек, ти всичко знаеш! Респект!!! Какво са пратили трейдър.бг, какво са казали големите компании на служителите си, какви вреди са причинени от спирането на е-фибанк на големи заводи, каква е била цената на еврото в чейндж бюрата в цялата страна, как би се държал президента, ако не беше президент, колко резерви има БНБ и дали са в левове, ... изпуснах ли нещо?
                                Имам и вътрешно инфо от ПИБ ама него първо ще си го изтъргувам после ще ви го казвам. За съжеление имам много приятели на много влиятелни места. На Традър.бг главният програмист ми е съоченик от гимназията ! Имам приятели в доста чеиндж бюра. Работя в известна западна ИТ компания и поддържаме точно банкови системи и Swift разплащания ! И освен това чета доста бързо
                                http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                                Коментар

                                Working...
                                X