IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    -- Още по криво ми стана от този отчет !
    Някой има ли представа или предположение, как и кога биха се намалили /предоговорили/ задълженията по тия лихвени нива по облигациите?


    т.27 -в хил. лв.
    Оригинална
    главница
    Лихвен
    процент
    Амортизирана
    стойност към
    31 декември
    2014 г.
    Безсрочен капиталов кредит с
    оригинална главница 27 млн. евро 52,807 12.71% 57,628
    Безсрочен капиталов кредит с
    оригинална главница 21 млн. евро 41,073 11.82% 45,532
    Общо 93,880 103,160

    и т. 28

    Хибриден дълг в хил. лв.
    Оригинална главница
    Лихвен процент*
    Амортизира
    на стойност към 31
    декември 2015 г.
    Хибриден дълг с оригинална
    главница 40 млн. евро 78,233 0 % 78,207
    Хибриден дълг с оригинална
    главница 60 млн. евро 117,350 11 % 123,837
    Общо 195,583 202,044
    [/QUOTE]

    Хм! Май нещо си бях писал по едно време по този въпрос, ама не успях да го намеря?!
    Поправи ме ако греша, но тук не ставаше ли дума за един дълг, който беше емитиран по време и при условия, щото нашата скромна инвестиционна общност беше провокирана спекулативно да предположи, че целта е да бъде поет и да иде в ръцете на точните хора. Възможно най-точните.

    Ако има нещо вярно, отговорът на въпроса ти би бил: не се очаква намаление и предоговаряне

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Спокойно - най-много до 1.50лв. да падне! Така ми говорят звездите.

      Бях решил да поизоставя БГ пазара за сметка на чуждите пазари, но ако това срутване продължи и през следващата седмица, ще преразгледам стратегията си, и ще налея още пари тук.
      А номинал !? - Не е ли взъможен ?
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • -- Още по криво ми стана от този отчет !
        Някой има ли представа или предположение, как и кога биха се намалили /предоговорили/ задълженията по тия лихвени нива по облигациите?


        т.27 -в хил. лв.
        Оригинална
        главница
        Лихвен
        процент
        Амортизирана
        стойност към
        31 декември
        2014 г.
        Безсрочен капиталов кредит с
        оригинална главница 27 млн. евро 52,807 12.71% 57,628
        Безсрочен капиталов кредит с
        оригинална главница 21 млн. евро 41,073 11.82% 45,532
        Общо 93,880 103,160

        и т. 28

        Хибриден дълг в хил. лв.
        Оригинална главница
        Лихвен процент*
        Амортизира
        на стойност към 31
        декември 2015 г.
        Хибриден дълг с оригинална
        главница 40 млн. евро 78,233 0 % 78,207
        Хибриден дълг с оригинална
        главница 60 млн. евро 117,350 11 % 123,837
        Общо 195,583 202,044
        [/QUOTE]

        Коментар


        • Спокойно - най-много до 1.50лв. да падне! Така ми говорят звездите.

          Бях решил да поизоставя БГ пазара за сметка на чуждите пазари, но ако това срутване продължи и през следващата седмица, ще преразгледам стратегията си, и ще налея още пари тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Не е провокация. И не си само ти. И не е причината в теб, нито пък в ПИБ. Интернет доствчикът им (NET1) се дъни с DNS-те, когато го достъпваш от чужбина. Аз в момента не съм в България и не мога да достъпвам нито един сайт на ПИБ и нито един сайт на NET1.
            Благодаря ти! Това ми трябваше. Наистина пропуснах да пиша, че не съм в БГ.

            Коментар


            • Абе сериозно си падна, днес ги гледах трите най-големи червенички и се чудех тук дали не е просто страх... и до каква степен е оправдан...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Тука бидовете съвсем оредяха, да не свалят цената за някое кюфте..
                Ако имаше ликвидност щях да си купя за 15-20% от портфейла...
                Преди всичко цената е от значение ...
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Тука бидовете съвсем оредяха, да не свалят цената за някое кюфте..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от oldy Разгледай мнение
                    Това за провокацията. Не ми е в стила
                    Не е провокация. И не си само ти. И не е причината в теб, нито пък в ПИБ. Интернет доствчикът им (NET1) се дъни с DNS-те, когато го достъпваш от чужбина. Аз в момента не съм в България и не мога да достъпвам нито един сайт на ПИБ и нито един сайт на NET1. Ако си пусна VPN-а и опитам през България - няма проблем. Ако сложа гугълски DNS нямам проблем и без VPN. Явно нещо са омазали от интернет доставчика. Два пъти за последните 48 часа предупреждавах ПИБ (виртуалния клон, картовия отдел и мацките на 0800) и само мрънкат, че ще уведомят ИТ отдела. Те пък явно като видят, че от България няма проблем и пускат проблема в кошчето. Дано някой от ПИБ обърне внимание, след като го написахме тук. Иначе утре се прибирам и ако не са го оправили ще звъня по високите етажи. Вината не е тяхна, но някой трябва да перне по врата NET1.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Това за провокацията. Не ми е в стила
                      Attached Files

                      Коментар


                      • Благодаря, ще потърся причината при себе си.
                        Не, не е провокация !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mortagon Разгледай мнение
                          Най добре се смее онзи, който се смее последен (не злорадствам )
                          щото последен зацепва
                          P.S. Aз също нямам проблем със сайта на фибаката
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Не злорадствам ( но се радвам....), че Бороспорт им направи една писта за спускане, но по гъз ...( за да им лъснат ...)

                            Честито на състезателите....!
                            Най добре се смее онзи, който се смее последен (не злорадствам )

                            Коментар


                            • Аз нямам проблеми. Даже сега проверих като написа, всичко си се отваря нормално при мен. Може би провайдарът ти се ебава нещо.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от oldy Разгледай мнение
                                От два дни не мога да отворя сайта на банката. Дали аз бъркам или има някаква промяна. Някакво мнение !?
                                Съжалявам, ако не е точно по темата. Благодаря
                                fibank.bg ... сайта на банката си работи, пробвай с друг browser ... но някой биха могли да изтълкуват подобно мнение като провокация

                                Коментар

                                Working...
                                X