IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Перфектно - малка, голяма, печалбата си е печалба, не е като да обявяваш отрицателна доходност
    Успех занапред, аз ще поостана тук, пък може и още да усредня, знам ли, обмислям го Дано пък да има новина този петък. Или следващият. Или след това
    Успеха на това PO се надявам да поповдигне БФБ-то.... Така че ще гледам като наблюдател
    Last edited by B.Graham; 05.02.2020, 19:07.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Е тук не е загуба а неголяма печалба. Пак е по-голяма от участието ми в БТХ /последното/ и ЧЕЗ .... Просто ми писнаха МиМ.......
      Перфектно - малка, голяма, печалбата си е печалба, не е като да обявяваш отрицателна доходност
      Успех занапред, аз ще поостана тук, пък може и още да усредня, знам ли, обмислям го Дано пък да има новина този петък. Или следващият. Или след това

      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Успех и на теб по Недоверията Очаквам в някоя петък вечер пак да се случи нещо след 17.00 часа - дали ще е тази, или другата седмица, а може би след това - казва ли ти някой, пък и смееш ли да питаш
        Успех, Бенджи - еВаната ме научи да преглъщам загубите и да се устремявам към нови покупки, така че всеки край да е ново начало
        Е тук не е загуба а неголяма печалба. Пак е по-голяма от участието ми в БТХ /последното/ и ЧЕЗ .... Просто ми писнаха МиМ.......
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Аз се наспекулирах тук. Успех на всички!
          Успех и на теб по Недоверията Очаквам в някоя петък вечер пак да се случи нещо след 17.00 часа - дали ще е тази, или другата седмица, а може би след това - казва ли ти някой, пък и смееш ли да питаш
          Успех, Бенджи - еВаната ме научи да преглъщам загубите и да се устремявам към нови покупки, така че всеки край да е ново начало
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Аз се наспекулирах тук. Успех на всички!
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Само полки не разбра какво стана - Полки, специално за теб, глей какво стана по въпроса с тези 263 милки евро:
              - 276 милиона лева ги набиха уж по МСФО 9
              - реинтегригаха печалбата от 2018 - 164 милиона лева
              - ще реинтегрират и тази от 2019 - 130+ милиона лева

              И хоп, ми те били събрани, ма, че и отгоре. те затова от фибанкасъту се пънат да правят увеличение за парлама - иния ги натискат за 200 милки, тия викат - ма ние всичко сме изпълнили, затова само с 20 ще минем. Те затова и е цялото това протакане тук - ма цената, ма бройката, ма пунта мара.
              Топло, много топло

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                ами преди година ли беше когато единия мажо ивайло мутафчиев щипна 20 млн.евро от банката, а сега с 10 млн.евро всичко е цветя и рози

                ецб защо иска 263 млн.евро ..... щом може и с 10 млн.евро да се мине ....... не знам...
                Само полки не разбра какво стана - Полки, специално за теб, глей какво стана по въпроса с тези 263 милки евро:
                - 276 милиона лева ги набиха уж по МСФО 9
                - реинтегригаха печалбата от 2018 - 164 милиона лева
                - ще реинтегрират и тази от 2019 - 130+ милиона лева

                И хоп, ми те били събрани, ма, че и отгоре. те затова от фибанкасъту се пънат да правят увеличение за парлама - иния ги натискат за 200 милки, тия викат - ма ние всичко сме изпълнили, затова само с 20 ще минем. Те затова и е цялото това протакане тук - ма цената, ма бройката, ма пунта мара.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Не им ли вЕрваш?
                  ами преди година ли беше когато единия мажо ивайло мутафчиев щипна 20 млн.евро от банката, а сега с 10 млн.евро всичко е цветя и рози

                  ецб защо иска 263 млн.евро ..... щом може и с 10 млн.евро да се мине ....... не знам...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Не им ли вЕрваш?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                      Банката има нужда от 20 милиона лв нов капитал за да мине пред надзора. Което, пак повтарям, е чудесна новина!
                      верно ли?

                      с 20 млн.лв. всичко ще е ок?

                      тц тц тц
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        И просто за сведение - Елана ми продадоха днес.
                        И на мен - вчера и онзиден. Явно разполага с голям пакет. Ако го пласира на 3.20 пак ще купя :-)

                        Коментар


                        • Buy, вярно съм вързан в изразяването си, ама пък никъде не си видял да кажа, че чакам цена 2лв!
                          Идеята ми е: Банката има нужда от 20 милиона лв нов капитал за да мине пред надзора. Което, пак повтарям, е чудесна новина!
                          Дали емисионната ще е 1,2 или 5лв, е нещо подлежащо на уточнение и то не променя основния факт. Съответно ще бъде отиграно когато излезе инфо.
                          И просто за сведение - Елана ми продадоха днес.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                            И на 2лв да го намалят - пак е чудесна новина, че им трябват само 20 мио лева.
                            Нещо не се връзва твоя коментар с това, че някой все пак пълни здраво днес на и без това умрялата ни борса и оборота е 230 хил. лв. при тая банка ина 3.30, ти чакай 2 лева!
                            IM d best

                            Коментар


                            • Ако е за "наши хора " може и по 2-3 лв. Ако е за чужди пари 5-6 лв.(

                              Мое мнение .Не е препоръка за покупко -продажба

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Фибанкасъту с ново упражение по нищоказване - http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=831094393
                                То, смееш ли вече да кажеш нещо в тая държава...

                                Коментар

                                Working...
                                X