IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ИЗДИШАТЕ ЦЕКО ИЗДИШАТЕ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

      Аз не виждам мачкане, а надуване. Какво се е променило от вчера или преди месец, освен, че някой държавен чиновник е решил да "инвестира" народни пари в 4 пъти по висока цена от пазарната. Ако вади от джоба си няма проблем, ако иска и на 10 лв да инвестира, но когато става въпрос за държавни пари това е престъпно.
      В сравнение с опреди 4 месеца - днешната цена е доста ниска - какво се промени от тогава ? По твоята логика де. Винаги има някой закъснял, който рони сълзи. За народната парА де, не за друго.
      Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

        Видяла им се е ниска цената на търговото?

        п.п. мнението ми е с хумористичен характер, не с инвестиционен
        нищо, 3-тия път ще е на 10лв, някъде там е реалната

        Коментар


        • Точенето на ББР (в частност държавата) продължава. По-добро време от това сега няма за далавери, а след това всички ние ще платим сметката.
          Last edited by RUBLA; 16.04.2020, 10:55. Причина: Не е по темата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

            Аз не виждам мачкане, а надуване. Какво се е променило от вчера или преди месец, освен, че някой държавен чиновник е решил да "инвестира" народни пари в 4 пъти по висока цена от пазарната. Ако вади от джоба си няма проблем, ако иска и на 10 лв да инвестира, но когато става въпрос за държавни пари това е престъпно.
            разбирам, че нямаш тук, и ти е много болно за народните пари

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
              а някой разбра ли защо предишния път КФН не удобри проспекта?
              Видяла им се е ниска цената на търговото?

              п.п. мнението ми е с хумористичен характер, не с инвестиционен

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Честито на всички имащи акции
                : От сутринта ги освободих моите. Като видях това хубаво гапче , се изкуших да му ги дам.
                Успех на всички

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                  а някой разбра ли защо предишния път КФН не удобри проспекта?
                  Вероятно, защото 5 лв е била ниска цена за да влезе държавата, а сега 8 лв е справедлива.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                    И сега, започнаха да я мачкат?
                    Аз не виждам мачкане, а надуване. Какво се е променило от вчера или преди месец, освен, че някой държавен чиновник е решил да "инвестира" народни пари в 4 пъти по висока цена от пазарната. Ако вади от джоба си няма проблем, ако иска и на 10 лв да инвестира, но когато става въпрос за държавни пари това е престъпно.

                    Коментар


                    • а някой разбра ли защо предишния път КФН не удобри проспекта?

                      Коментар


                      • Само човек от всички живи съшества е способен да настъпи една и съща мотика два пъти. Кучето, като веднъж го е било ток, никога няма да си навре муцуната пак там. Но нашите играчори на БФБ ги лъжат два пъти поред с една и съща лъжа. И нашите рупат ли рупат

                        Коментар


                        • И сега, започнаха да я мачкат?

                          Коментар


                          • Моля за съвет ...дали ще ми дадат кредит от някоя държавна банка за да участвам в увеличението ? Имам желание да го запиша цялото ...
                            Готов съм да заложа и хапартамента
                            И да не се обиждаме, не съм случаен човек - бил съм акционер на ПИБ и винаги съм я харесвал
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Някои днес ще спечелят, но други ще загубят много.
                              Днес всички ще спечелят.
                              И нямащите тук дори.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                Честито на всички имащи акции
                                Някои днес ще спечелят, но други ще загубят много.

                                Коментар

                                Working...
                                X