IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    армеец като записа акциите на 3,25 лв., ЦКБ стана ли новия флагман? ..... не ми отговаряй ..... въпроса е риторичен...
    Забравяш, че Баце еврозоната гони!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      Господа Честито!
      За кое? Дакса завърши на -4%.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Леле мале, каква я мислехме каква стана.. 8 лв. емисионна.. Шах с пешката!
        Господа Честито!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          ПИБ ли е новия ФЛАГМАНЪ ?
          армеец като записа акциите на 3,25 лв., ЦКБ стана ли новия флагман? ..... не ми отговаряй ..... въпроса е риторичен...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
            ПИБ ли е новия ФЛАГМАНЪ ?
            Не.

            Коментар


            • ПИБ ли е новия ФЛАГМАНЪ ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Kато картодържатели - да, това би трябвало да ни кефи, почти няма да има разводняване =добро рали ни чака.

                Ама на мен лично повече ми харесваше по голямото разреждане, на 2лв примерно, при което тия двамата хаирс...опс, благородни джентълмени щяха да отидат при минора, заслужено. Бих бил по булиш дори.
                Ма кво да се прави - пълно щастие няма.
                ПИП, банките в момента не са за никъде добре а у нас цъфтенето се отлага за по късно...Чакалнята ще стане само ако холандците и немците гласуват за но аз не съм сигурен Франсето в момента обещава мед и рози....Ама

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Точно така.....НАЙ ДОБРАТА Банка и най добрите мажо - вечно да я водят..... много ще съжалявам ако забравя да си купя акции...
                  Най-важното е да не забравяш, че не се пикае срещу вятъра!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Леле мале, каква я мислехме каква стана.. 8 лв. емисионна.. Шах с пешката!
                    Kато картодържатели - да, това би трябвало да ни кефи, почти няма да има разводняване =добро рали ни чака.

                    Ама на мен лично повече ми харесваше по голямото разреждане, на 2лв примерно, при което тия двамата хаирс...опс, благородни джентълмени щяха да отидат при минора, заслужено. Бих бил по булиш дори.
                    Ма кво да се прави - пълно щастие няма.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                      Пазар, братле! Кой стискал е устискал!
                      Точно така.....НАЙ ДОБРАТА Банка и най добрите мажо - вечно да я водят..... много ще съжалявам ако забравя да си купя акции...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Леле мале, каква я мислехме каква стана.. 8 лв. емисионна.. Шах с пешката!
                        Пазарната не могат я докара до 8 лв.Много нисък праг са си сложили нещо ,явно ще е формалност.
                        Last edited by toto 2; 15.04.2020, 23:23.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Гледам най-ниска цена е била 1.45, който е продал на тази цената, ако съм на негово място ще съдя държавата.
                          Пазар, братле! Кой стискал е устискал!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                            Кой го е бил през ръцете да продава ...
                            Държавата в лицето на БФБ беше длъжна да затвори тъговията когато обявиха извънредното. Съвет към продалия на 1.45 - да съди БФБ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Гледам най-ниска цена е била 1.45, който е продал на тази цената, ако съм на негово място ще съдя държавата.
                              Кой го е бил през ръцете да продава ...

                              Коментар


                              • Леле мале, каква я мислехме каква стана.. 8 лв. емисионна.. Шах с пешката!

                                Коментар

                                Working...
                                X