IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://bird.bg/pandora-fibank/?fbcl...n2e1JiZ1a32inw

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      Тук още по-добре е разнищена схемата
      Харии, глей кво става с любимата ти бамка.
      Коментар имаш ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

        Добре е човек да е прям, но не и груб. И тази прямота да е тогава, когато е очи в очи с опонента, а не в анонимен форум
        Струва ми се, че емоционалната непредубеденост е не по-малко важна в търговията от дисциплината и търпението
        Съгласен съм, но това, че форумът е анонимен, е проблем на неговите създатели. Както и разрешеното многоникие (не визирам теб, те си знаят), което убива дискусиите. В търговията търпението е важно, но най-важна е информацията, а тя е достъпна за малцина, особено на силно манипулиран пазар като нашия!

        А в постовете си за тази акция винаги съм бил максимално обективен, може би защото никога не съм я харесвал
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Аз не го играя, аз си имам морален кодекс, който е недостижим за огромната маса хора. просто съм реалист и виждам нещата такива, каквито сам стараейки се да съм обективен в собствената си субективност - надявам се, че се изразих ясно.

          А за яхтите, еверестите, чичковите червенотиквеничковчета, адептите, слушалките, мутрокомунистите и авторите на халтури не отстъпвам и на йота! Някога това го говорих и тук, когато разни батковци и кликата им подкокуросваха тълпата с туитовете на Каролев при цена 5-6 лева...
          Добре е човек да е прям, но не и груб. И тази прямота да е тогава, когато е очи в очи с опонента, а не в анонимен форум
          Струва ми се, че емоционалната непредубеденост е не по-малко важна в търговията от дисциплината и търпението

          Коментар


          • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

            Няма логика да се отрази. То тези гнусни неща си ги знаем от години и нищо. Колко пъти се е говорило за Георгиус.

            Аз пък се чудя, като ЕЦБ ни проверява, и те ли се правят, че не ги виждат тези кредити?!? Защо?
            Ако имаш време прочети малко за Dexia. Тя фалира малко след като премина успешно стрес тестовете на ЕЦБ. Това, че ЕЦБ вижда или прави нещо е само в главата на Хари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

              Е, точно адвокат да се опитва да го играе морален компас ... по-скоро си шумен вентилатор: Еверести, яхти, комунисти ...
              Аз не го играя, аз си имам морален кодекс, който е недостижим за огромната маса хора. просто съм реалист и виждам нещата такива, каквито сам стараейки се да съм обективен в собствената си субективност - надявам се, че се изразих ясно.

              А за яхтите, еверестите, чичковите червенотиквеничковчета, адептите, слушалките, мутрокомунистите и авторите на халтури не отстъпвам и на йота! Някога това го говорих и тук, когато разни батковци и кликата им подкокуросваха тълпата с туитовете на Каролев при цена 5-6 лева...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                на никого на тази борса не му пука за правовата държавата, която е една фикция. Всеки гледа как да изкара някой лев...
                Е, точно адвокат да се опитва да го играе морален компас ... по-скоро си шумен вентилатор: Еверести, яхти, комунисти ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                  Няма логика да се отрази. То тези гнусни неща си ги знаем от години и нищо. Колко пъти се е говорило за Георгиус.

                  Аз пък се чудя, като ЕЦБ ни проверява, и те ли се правят, че не ги виждат тези кредити?!? Защо?
                  Да ти отговоря ли? Защото в Европа са още по-зле откъм подобни л@йна, затова, само в Молдова са супер! при фибанкасъ основният проблем е липсата на прорачност, а защо липсва прозрачност, всеки сам може да си отговори
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Хари, нали сме е ЕРМ 2, защо има подобни корупционни схеми?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Wile E. Разгледай мнение
                      А доколко излязлата информация е повод за паника тука, ще се отрази ли на цената на акцията? Изглежда някои малки акционери искат да продават.
                      Няма логика да се отрази. То тези гнусни неща си ги знаем от години и нищо. Колко пъти се е говорило за Георгиус.

                      Аз пък се чудя, като ЕЦБ ни проверява, и те ли се правят, че не ги виждат тези кредити?!? Защо?

                      Коментар


                      • А доколко излязлата информация е повод за паника тука, ще се отрази ли на цената на акцията? Изглежда някои малки акционери искат да продават.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
                          Ама не искаме да се сравняваме с Молдова, моля ти се. Искаме да сме една нормална правова европейска държава. Ама явно много искаме...
                          на никого на тази борса не му пука за правовата държавата, която е една фикция. Всеки гледа как да изкара някой лев и когато този лев идва от мутрокомунист, който е манипулирал цената на някоя акция, той става г-н Едикой си. Когато обаче цената пада, то всички са маскари и т.н. Инвеститорите, особено тук, сме на принципа на леката жената, която нарича 150 килограмов мъж с пари "Мечо", а такъв без пари - "Свиня гнусна". А нашите мажовци гледат на нас като от онзи виц, дето освинен мутрокомунист поглежда към перфектната жена в леглото си и ѝ задава въпрос - възможно ли да обичаш парите толкова много

                          Та с две думи - само тези да са, с мед да ги намажеш, ама не са само тези. Реално са почти всички на клетата на борсичка, но, както казах, едните са Меееечооооо, а другите са Свиня долна....
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Тук още по-добре е разнищена схемата
                            Документи от “Досиетата Пандора” разкриват, че собствениците на Първа инвестиционна банка Цеко Минев и Ивайло Мутафчиев са реални бенефициери на офшорки, получили над милиард кредити от банката. Това показва поредната публикация на разследващия сайт Bird.bg, който е единственият партньор

                            Коментар


                            • Ама не искаме да се сравняваме с Молдова, моля ти се. Искаме да сме една нормална правова европейска държава. Ама явно много искаме...

                              Коментар


                              • Гледайте какво стана с търговото на ЧЕЗ, сещайте се и за тук - нормално и съвсем логично е, когато имаш лостове навсякъде. Случва се и на други места по света, с малката разлика, че когато там гръмне скандал, последствията са сериозни. Тук е буря в чаша вода. И това не е от вчера, а и май не се очертава особено да се промени, въпреки изчегъртването или прокламирането му.

                                П.С. И все пак няма как тази институция тук да струва колкото молдинещо си. Или, викате, само у нас има схеми и корупция, у Молдова са си сълзици
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X