IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    факт, дава, по-скоро даде, за да използваме правилния глагол за еднократно действие. дали ще даде догодина - Божа работа. Темата е дълга и широка, подех я само заради сламката и гредата. Не мисля, че чичикака с нещо от по-добър от цеко от алеко - все същите комуноидни мутромилиционери, просто единия има повече адепти от другия, щото обича да се прави на борсов магнат (сигурно вече не му става, та затова си запълва времето с бфб), като междувременно е казал на една торба НАЙ-човци какво ще прави и те се изявяват като звезди. Такива неща
    Е няма начин да нямат прилики.Все пак са от едно котило.Имат и разлики и едната е отношението на държавата към тях.Единия още го съди за нещо, за което трябва да съди почти всеки мажоритар а други му крепи бизнеса...и не само ПИБ.Да не забравяме Юлен/Банско..... Сега с обръщането на властта може и ролите им да се обърнат.Знае ли човек.Но както сам си казвал - И това го има в зара.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • факт, дава, по-скоро даде, за да използваме правилния глагол за еднократно действие. дали ще даде догодина - Божа работа. Темата е дълга и широка, подех я само заради сламката и гредата. Не мисля, че чичикака с нещо от по-добър от цеко от алеко - все същите комуноидни мутромилиционери, просто единия има повече адепти от другия, щото обича да се прави на борсов магнат (сигурно вече не му става, та затова си запълва времето с бфб), като междувременно е казал на една торба НАЙ-човци какво ще прави и те се изявяват като звезди. Такива неща
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Колегата не пводигна въпроса за
        Търгуват се на борсата и цената им е горе-долу еднаква - търся причината за това? Защото виждам само данни, които са в полза на фибанкасъ -размер, държава, в която оперира, проверки от БНБ и ЕЦБ, покрити критерии, БВП на съответната държава, размер на активите и т.н.

        Дай ми причина, поради която Молдинещо си струва колкото фибанкасъ? Викаш Георгиу - ми хубаво, ма същият Георгиу е минал една проверка на БНБ и една на ЕЦБ и всичко е било точно, Молдинещо си имаше скандал с пране на руски пари за стотици милиони, като май се наложи да я одържавяват, а проверки не е минавала на нищо, освен ако не смяташ Молдовската национлана банка за по-релевантна от БНБ и ЕЦБ.

        Аз виждам само една причина - едното се надува по незнайни причини (абсолютно изкуствено), другото се натиска - дали изкуствено, или не, не се наемам да кажа. Та затова говоря за гредата и сламката - щото като правим кинти, ни е все тая и за георгиу, и за чичикаци, и за халтури, и за к'вото се сетиш. Ма като не правим кинти, някакси ставаме много големи моралисти!

        П.С. нямам акции на фибанкасъ, имал съм веднъж и са продадени на загуба. Нямам акции и на чичикакабанк, и никога не съм имал
        Колегата не повдигна въпроса за цената а за поредното доказателство за Георгиус.Нещо, което се занеше от всички. При Молднещо си имаше скандал за пране на пари преди държавата да вземе мерки. Такъм скандал откакто е българска няма.И дано да няма. Ще ти дам една причина за разликата в цената.Молднещоси ДАВА ДИВИДЕНТ по лев на акция съотносимо към капитала на Доверие.Стария.
        Пак за Георгиус.Сам си казал по -долу - тук сме да правим пари.Поне 5 пъту съм купувал и продавал ПИБ.И на печалба и на загуба.И в петте пъти съм занел за Георгиус, но съм си носел риска от това изведнъж ПИБ да стане КТБ.Както и ако фалира Молднещо си какво ще стане?Доверие и акционерите му ще загубят пари а ти безпаметно ще се напиеш от кеф А ако Георгиус спре да връща кредитите кой ще плати?
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ДесеткиЛевове Разгледай мнение

          Журналистическото ниво на биволъ и бърд (списват се от едни и същи хора) е изключително ниско. Те са малко като пик.бг за умнокрасиви. И ако четеш статията без да знаеш каквото и да било за Цеко и Пеко, наистина може да мине за партенка/манипулация. Но ако поне малко си информиран какви ги мътят в пибата от години, можеш само да отпориш една прозявка покрай последните "разкрития". Реално почти всичко от това което излезе вчера е обществена тайна.




          Георгиус е "собственик" на юлен, докато изпълнителен директор е балдъзата на Цеко Това като връзка достатъчно ли ти е? Даже няма нужда от пандора лийкове
          Собственикът на биволъ и номиналният такъв на блиц/пик (че са ми едно и съшо) са братя - това достатъчно ли е? Или да търся друг лийк - те в такава държава живеем!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Знам, че Молдова ти е голяма болка ама бъркаш темата.БНБ знае кой Георгиус, знае, че е аватар на Минев&Мутафчиев, знае за нарушените наредби....и нищо не прави. Та какво е общото между Георгиус/ПИБ и Чичака/Молднещо си?
            Търгуват се на борсата и цената им е горе-долу еднаква - търся причината за това? Защото виждам само данни, които са в полза на фибанкасъ -размер, държава, в която оперира, проверки от БНБ и ЕЦБ, покрити критерии, БВП на съответната държава, размер на активите и т.н.

            Дай ми причина, поради която Молдинещо си струва колкото фибанкасъ? Викаш Георгиу - ми хубаво, ма същият Георгиу е минал една проверка на БНБ и една на ЕЦБ и всичко е било точно, Молдинещо си имаше скандал с пране на руски пари за стотици милиони, като май се наложи да я одържавяват, а проверки не е минавала на нищо, освен ако не смяташ Молдовската национлана банка за по-релевантна от БНБ и ЕЦБ.

            Аз виждам само една причина - едното се надува по незнайни причини (абсолютно изкуствено), другото се натиска - дали изкуствено, или не, не се наемам да кажа. Та затова говоря за гредата и сламката - щото като правим кинти, ни е все тая и за георгиу, и за чичикаци, и за халтури, и за к'вото се сетиш. Ма като не правим кинти, някакси ставаме много големи моралисти!

            П.С. нямам акции на фибанкасъ, имал съм веднъж и са продадени на загуба. Нямам акции и на чичикакабанк, и никога не съм имал
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Момци ,прочетох я тази статия в bird.bg вчера когато излезе. Значи още тогава ми направи впечатление ,че прилича на партенка.
              Журналистическото ниво на биволъ и бърд (списват се от едни и същи хора) е изключително ниско. Те са малко като пик.бг за умнокрасиви. И ако четеш статията без да знаеш каквото и да било за Цеко и Пеко, наистина може да мине за партенка/манипулация. Но ако поне малко си информиран какви ги мътят в пибата от години, можеш само да отпориш една прозявка покрай последните "разкрития". Реално почти всичко от това което излезе вчера е обществена тайна.


              Къде са тези връзки,разкриващи, че мажоритарите стоят зад тоя грък? Конкретно ,къде са?
              Георгиус е "собственик" на юлен, докато изпълнителен директор е балдъзата на Цеко Това като връзка достатъчно ли ти е? Даже няма нужда от пандора лийкове

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                какво знае БНБ? Имаше две проверки - предписания и при двете, които са изпълнени. Гледаме само екселите, нали? Аз продължавам да се чудя като как всички виждат треската при фибанкасъ, но не и гредата при Молдинещо си на чичикака в мега европейската и правова държават Молдова? Или викаш, интересът клати феса - мое тук БНБ да не е могло да оцени таланта на чичковите червенотиквеничковчета и да не му дадоха дори мини банчица като Токуда, ма в Молдова да е разкрил потенциала си
                Знам, че Молдова ти е голяма болка ама бъркаш темата.БНБ знае кой Георгиус, знае, че е аватар на Минев&Мутафчиев, знае за нарушените наредби....и нищо не прави. Та какво е общото между Георгиус/ПИБ и Чичака/Молднещо си?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  БНБ знае много добре и то отдавна.
                  какво знае БНБ? Имаше две проверки - предписания и при двете, които са изпълнени. Гледаме само екселите, нали? Аз продължавам да се чудя като как всички виждат треската при фибанкасъ, но не и гредата при Молдинещо си на чичикака в мега европейската и правова държават Молдова? Или викаш, интересът клати феса - мое тук БНБ да не е могло да оцени таланта на чичковите червенотиквеничковчета и да не му дадоха дори мини банчица като Токуда, ма в Молдова да е разкрил потенциала си
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                    Абе не знам за Гешев, ама БНБ къде е!?!
                    БНБ знае много добре и то отдавна.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                      Абе не знам за Гешев, ама БНБ къде е!?!
                      На пл. Княз Александър Едно, номер едно
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Дори Гешев не реагира на случая, това не може да е истина
                        Абе не знам за Гешев, ама БНБ къде е!?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Също така, близо 24 часа след публикуването ,НИТО една ТВ не пре-публикуват новината.
                          Дори Гешев не реагира на случая, това не може да е истина

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Нали и още в началото на този Пандора скандал същите тези журналисти от bird.bg казаха ,че имало само двама българи.Сега излизат още и още.И то точно преди избори .

                            Да не ме разберете погрешно.Нито искам да защитавам някой,нито пък имам акции тук.Интересува ме само обективната истина.
                            Само двама БГ политици.Тия двамата е трябвало да декларират офшорките.
                            Иначе ти сериозно ли не знаеш кой е Георгиус?!?!?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Момци ,прочетох я тази статия в bird.bg вчера когато излезе. Значи още тогава ми направи впечатление ,че прилича на партенка.Уж имало някакви доказателства ,пък аз не видях АБСОЛЮТНО никакви.Само някакви снимки на паспорти.Ама те може да са взети откъде ли не.Същата работа като чекмеджето на ББ

                              Къде са тези връзки,разкриващи, че мажоритарите стоят зад тоя грък? Конкретно ,къде са?

                              Отделно това са хора изпечени в какви ли не неща и то в БГ.Хора мултимилионери.Ще се занимават ли по толкова глупав начин с тази цесия ?

                              Отделно тези двамата свидетели,единия май некъв бивш шеф ли е ,къв е на фалирала по Жан виденов банка,ми се струват супер недостоверни свидетели.И целят единствено клевета.Или пък са им платили.

                              Също така, близо 24 часа след публикуването ,НИТО една ТВ,нито пък сайт (търсих в гугъл излезнаха само 2) не пре-публикуват новината.Даже и сайтовете за фалшиви новини Което ми се струва адски нелогично.Нито едно отразяване никъде,даже и международно ??
                              А новината,ако е вярна е супер голяма !

                              Нали и още в началото на този Пандора скандал същите тези журналисти от bird.bg казаха ,че имало само двама българи.Сега излизат още и още.И то точно преди избори .

                              Да не ме разберете погрешно.Нито искам да защитавам някой,нито пък имам акции тук.Интересува ме само обективната истина.

                              Коментар


                              • https://bird.bg/pandora-fibank/?fbcl...n2e1JiZ1a32inw

                                Коментар

                                Working...
                                X