IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Този от ляво с почти 40 000 търсене се оттегли...
    Те такива обеми или минават бързо или служат за сплашване.

    Коментар


    • Този от ляво с почти 40 000 търсене се оттегли...
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от puf_paf Разгледай мнение

        Чакаме нови върхове .... 3.00..... 3.60..
        Макар и да отне доста време и втора цел достигната.

        Следващи - ..... 4.60......6.10...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
          От вчера си мисля, че е много е вероятно предизборно да видим цена от 5 лв. - на която ББР влезе, какво ще кажете, колеги?
          Мен лично ме съмнява на някой политик реално да му пука за тези държавни пари. И промяната три години дори не се и опита нещо да каже по въпроса.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
            От вчера си мисля, че е много е вероятно предизборно да видим цена от 5 лв. - на която ББР влезе, какво ще кажете, колеги?
            Не. Би имало логика само ако ББР купува.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
              От вчера си мисля, че е много е вероятно предизборно да видим цена от 5 лв. - на която ББР влезе, какво ще кажете, колеги?
              Мапа, много газ даваш. На кой избирател точно ще повлияе това? Ще си каже някой: "Ей, браво! Оправят се нещата у нас, вижте цената на ПИБ как се възстановява благодарение на загрижените лидери?".. От друга страна нямам нищо против да си прав, за това стискам от два лева.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                От вчера си мисля, че е много е вероятно предизборно да видим цена от 5 лв. - на която ББР влезе, какво ще кажете, колеги?
                Хехе - да не се окаже, че Боко инвестира партийната субсидия Тогава би имало и щедри дивиденти, обратни изкупувания и всякакви благини за акционерите, или както се пее в песента - тогава, тогава ще има такъв живот...

                Коментар


                • От вчера си мисля, че е много е вероятно предизборно да видим цена от 5 лв. - на която ББР влезе, какво ще кажете, колеги?
                  Last edited by maradona; 10.05.2024, 08:47.

                  Коментар


                  • Ляво на дясно...5:1 ....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

                      Входът ще е като при Доверие когато тръгна от 3+.. няма влизане...
                      Алчен,
                      показваш се голям оптимист по позицията, моля сподели на какво мислиш се дължи тоя подскок и до къде ще го добута?
                      Благодаря!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Боли го баце за петорката тук.
                        Имам поръчка продава на 5.6, чакам някакви новини за да преценя дали да не я преместя нагоре....или друго?
                        Ама от опит знам, че новини може да няма, както и причина за тези подскоци.
                        Ама дано..
                        Ааааа...той е обещал....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Боли го баце за петорката тук.
                          Имам поръчка продава на 5.6, чакам някакви новини за да преценя дали да не я преместя нагоре....или друго?
                          Ама от опит знам, че новини може да няма, както и причина за тези подскоци.
                          Ама дано..
                          и аз съм сложил на 5,50лв
                          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                            Няма връщане вече. Спекулантите си взеха левчето. Пътят към петарката е открит. И май ще е много по-скоро, отколкото предполагах.
                            Входът тук тепърва ще стане много много тесен и ще е голямо бутане.
                            Входът ще е като при Доверие когато тръгна от 3+.. няма влизане...

                            Коментар


                            • Всички се надяваме на добро развитие, но не е като не сме ги виждали тези движения нагоре-надолу и поредно влачене по дъното за продължителен период. Наистина се надявам, че този път има добри новини, или поне че мажовците са решили да лъскат имиджа, узрели за продажба или нещо друго, което да е в интерес и на останалите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Той Баце нали на петорка вкара държавата тук....и той ще е доволен.
                                Боли го баце за петорката тук.
                                Имам поръчка продава на 5.6, чакам някакви новини за да преценя дали да не я преместя нагоре....или друго?
                                Ама от опит знам, че новини може да няма, както и причина за тези подскоци.
                                Ама дано..

                                Коментар

                                Working...
                                X