IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ляво на дясно...5:1 ....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

      Входът ще е като при Доверие когато тръгна от 3+.. няма влизане...
      Алчен,
      показваш се голям оптимист по позицията, моля сподели на какво мислиш се дължи тоя подскок и до къде ще го добута?
      Благодаря!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Боли го баце за петорката тук.
        Имам поръчка продава на 5.6, чакам някакви новини за да преценя дали да не я преместя нагоре....или друго?
        Ама от опит знам, че новини може да няма, както и причина за тези подскоци.
        Ама дано..
        Ааааа...той е обещал....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Боли го баце за петорката тук.
          Имам поръчка продава на 5.6, чакам някакви новини за да преценя дали да не я преместя нагоре....или друго?
          Ама от опит знам, че новини може да няма, както и причина за тези подскоци.
          Ама дано..
          и аз съм сложил на 5,50лв
          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

            Няма връщане вече. Спекулантите си взеха левчето. Пътят към петарката е открит. И май ще е много по-скоро, отколкото предполагах.
            Входът тук тепърва ще стане много много тесен и ще е голямо бутане.
            Входът ще е като при Доверие когато тръгна от 3+.. няма влизане...

            Коментар


            • Всички се надяваме на добро развитие, но не е като не сме ги виждали тези движения нагоре-надолу и поредно влачене по дъното за продължителен период. Наистина се надявам, че този път има добри новини, или поне че мажовците са решили да лъскат имиджа, узрели за продажба или нещо друго, което да е в интерес и на останалите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Той Баце нали на петорка вкара държавата тук....и той ще е доволен.
                Боли го баце за петорката тук.
                Имам поръчка продава на 5.6, чакам някакви новини за да преценя дали да не я преместя нагоре....или друго?
                Ама от опит знам, че новини може да няма, както и причина за тези подскоци.
                Ама дано..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                  Няма връщане вече. Спекулантите си взеха левчето. Пътят към петарката е открит. И май ще е много по-скоро, отколкото предполагах.Входът тук тепърва ще стане много много тесен и ще е голямо бутане.
                  Той Баце нали на петорка вкара държавата тук....и той ще е доволен.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                    Логично е да върне до 2.90-3.00 първо, ако ще ходи още нагоре, макар че като гледам bid-a на 3.40....
                    Придобиване, продажба или дивидент??
                    Няма връщане вече. Спекулантите си взеха левчето. Пътят към петарката е открит. И май ще е много по-скоро, отколкото предполагах.
                    Входът тук тепърва ще стане много много тесен и ще е голямо бутане.

                    Коментар


                    • Тук много добре ми се получи :-) Лефче за 2 месеца бива ;-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                        Логично е да върне до 2.90-3.00 първо, ако ще ходи още нагоре, макар че като гледам bid-a на 3.40....
                        Придобиване, продажба или дивидент??
                        Най-много да има тест на 3.36.. нищо не разбираш!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Като сте почнали....давайте. Какво си мислите?
                          Логично е да върне до 2.90-3.00 първо, ако ще ходи още нагоре, макар че като гледам bid-a на 3.40....
                          Придобиване, продажба или дивидент??

                          Коментар


                          • Дори и Мапа не успя да урочаса позицията, както стана при един екс флагман.

                            Коментар


                            • Печалбата на банките към март: Оформянето на новия връх

                              https://www.capital.bg/biznes/finans...eto_na_noviia/

                              Коментар


                              • Вече е ред и на ЦКБ

                                Коментар

                                Working...
                                X