IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Суррррр...
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от August Разгледай мнение

      Има ли значение ?
      Зависи от гледната точка, ще стане ясно какво е имал предвид, малко търпение е нужно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
        Този с 5000бр. в 15:40 на 4.78 според вас дали ще играе за 0.20 ст. горница?
        и по-амбициозни сме виждали особено 2007-8-ма
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          Този с 5000бр. в 15:40 на 4.78 според вас дали ще играе за 0.20 ст. горница?
          Има ли значение ?

          Коментар


          • Този с 5000бр. в 15:40 на 4.78 според вас дали ще играе за 0.20 ст. горница?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

              Та ПИБ оттогава направиха още поне 5лв. на акция печалби и провизириха доста
              На бфб сме г-н Майната, където почти всичко е подценено
              Така е понеже Игралците са сравнително малко но и не вярват у себе си, понеже много бой са яли на бфб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Последното им искане май беше за 8лв хартишката,...
                Може да не е 2 цифри, но пак е близо двойно над сегашното... преди време беше...
                и без препоръка
                Та ПИБ оттогава направиха още поне 5лв. на акция печалби и провизириха доста
                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Все си мисля, че ако има сделка, то Цеко и Ивайло няма да си дадат златната кокошка на цена под BV..
                  Гледам от ВИП ложата и си фантазирам за търгово на двуцифрена цена
                  Последното им искане май беше за 8лв хартишката,...
                  Може да не е 2 цифри, но пак е близо двойно над сегашното... преди време беше...
                  и без препоръка
                  Last edited by precakanoto; Вчера, 15:11.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                    Много ми напомня ситуацията около сделката с Дзи банк (росексим)
                    Да и на мен , цената тогава беше някъде около 3,50лв. , ако не се лъжа. Беше толкова отдавна ,че съм я забравил.
                    Преди около 20 години.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Все си мисля, че ако има сделка, то Цеко и Ивайло няма да си дадат златната кокошка на цена под BV..
                      Гледам от ВИП ложата и си фантазирам за търгово на двуцифрена цена
                      Дам.. и аз ще рискувам .. да си чакам десетката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Все си мисля, че ако има сделка, то Цеко и Ивайло няма да си дадат златната кокошка на цена под BV..
                        Гледам от ВИП ложата и си фантазирам за търгово на двуцифрена цена
                        Аз съм на същото мнение. Ако офертата действително е такава, каквато се спекулира, то мажоритарите най-добре знаят дали имат проблемни експозиции. Дори и да има такива (и те не са провизирани), мажоритаря ще знаят реалната стойност на банката си и със сигурност няма да я дадат по реалната ѝ стойност. Колкото до Пазара, то у нас отдавна няма такъв, като не само тази акция е далеч от реалната си стойност, най-малкото заради натрупаната инфлация през годините ... предстои да видим

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Все си мисля, че ако има сделка, то Цеко и Ивайло няма да си дадат златната кокошка на цена под BV..
                          Гледам от ВИП ложата и си фантазирам за търгово на двуцифрена цена
                          Ако цялото нещо не е поредният кьорфишек и въпросните 500 евра се окажат цената за техните 60%, ще се окаже, че отиваме на нещо около бук валюто за цялата банка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            Говоря за борсовата търговия преди сделката. За криминални истории чети в други сайтове.
                            Какво се случи тогава? Говоря за борсовата търговия преди сделката. Не съм бил на пазара по онова време

                            Коментар


                            • Все си мисля, че ако има сделка, то Цеко и Ивайло няма да си дадат златната кокошка на цена под BV..
                              Гледам от ВИП ложата и си фантазирам за търгово на двуцифрена цена

                              Коментар


                              • Пазара си каза тежката дума.

                                Коментар

                                Working...
                                X