IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мисля да докладвам Хари, винаги като се появи и цената на ПИБ-а пада

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      хахаха, ами сезирайте КФН, че цената пада !
      Май си трябва, как тъй ще продават след като държавата е акционер, че и на 5кинта е купила?
      Тука тече страшна манипулация.
      Да се самосезират ЕЦБ, ФЕД, ЯЦБ, МВФ и всички останали, не може така това е борса...

      Коментар


      • Хари сезирай КФН да проверят защо Мутрата купил на 5 лв. А защо една цена пада или се покачва отиди на зеленчуковия пазар и попитай. Там ще ти обяснят нагледно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Хариииии, банката Хариииии.....
          хахаха, ами сезирайте КФН, че цената пада !

          Коментар


          • Хариииии, банката Хариииии.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              харисъм, айде запри се с тая фибанкасъ - аз също съм продавал на загуба тук. Знаеш ли защо - за да не продам на още по-голяма загуба! И познах,... купих Спидита около 50 кинта (52-53 май бяха), които после продадох на 81 (да си ги бях държал, ма нищо).

              Според теб сгрешил ли съм, че не държах тази ултра успешна банка и не само това, ми и на загуба продадох?


              Коментар


              • Г-жа 4-ти км купува спокойно на 3 лв, но на 1,68 и е скъпо.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                  Т.е. си продал преди Ковид кризата, Преди Приемането в Чакалнята, Преди увеличението на капитала, преди Държавата да стане акционер и т.н.
                  Тогава е било обосновано. Сега подобни продажби НЯМАТ ОБОСНОВКА!!!
                  Ако държавата е купила на 5 лв, ти си Пенсионно и продаваш на 1.70 това не е ли престъпление? Накрая Държавата плаща и двете пенсии нали? Да добавя, ако си купувал на 13 лв преди Б-я да е помирисала Еврозоната, когато вече си на прага на Еврозоната да продаваш на 1.70? Когато ЕЦБ ти диша във врата, да намериш фундамент в Молдован, извън ЕС, а тук не? Айде няма нужда.
                  Молдован бава дивидент а ПИБ проси пари за да се спаси от фалит, това е ралзиката.....Капиш?
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    харисъм, айде запри се с тая фибанкасъ - аз също съм продавал на загуба тук. Знаеш ли защо - за да не продам на още по-голяма загуба! И познах, загубих някъде към 50 стинки на акция, но продадох малко под 3 кинта (към 2,80 май беше, не помня точно). С парите от продажбата тук на 2,80 си купих Спидита около 50 кинта (52-53 май бяха), които после продадох на 81 (да си ги бях държал, ма нищо).

                    Според теб сгрешил ли съм, че не държах тази ултра успешна банка и не само това, ми и на загуба продадох?
                    Т.е. си продал преди Ковид кризата, Преди Приемането в Чакалнята, Преди увеличението на капитала, преди Държавата да стане акционер и т.н.
                    Тогава е било обосновано. Сега подобни продажби НЯМАТ ОБОСНОВКА!!!
                    Ако държавата е купила на 5 лв, ти си Пенсионно и продаваш на 1.70 това не е ли престъпление? Накрая Държавата плаща и двете пенсии нали? Да добавя, ако си купувал на 13 лв преди Б-я да е помирисала Еврозоната, когато вече си на прага на Еврозоната да продаваш на 1.70? Когато ЕЦБ ти диша във врата, да намериш фундамент в Молдован, извън ЕС, а тук не? Айде няма нужда.
                    Last edited by Harry Kane; 30.09.2021, 16:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Аз искам да знам само, дали продавача е Пенсионно дружество, ако да, на колко е купувал? Би трябвало да имаме таква инфо.
                      харисъм, айде запри се с тая фибанкасъ - аз също съм продавал на загуба тук. Знаеш ли защо - за да не продам на още по-голяма загуба! И познах, загубих някъде към 50 стинки на акция, но продадох малко под 3 кинта (към 2,80 май беше, не помня точно). С парите от продажбата тук на 2,80 си купих Спидита около 50 кинта (52-53 май бяха), които после продадох на 81 (да си ги бях държал, ма нищо).

                      Според теб сгрешил ли съм, че не държах тази ултра успешна банка и не само това, ми и на загуба продадох?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Аз искам да знам само, дали продавача е Пенсионно дружество, ако да, на колко е купувал? Би трябвало да имаме таква инфо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Е, винаги, на мен някога на тройка с гарнитура ми продаваха и ПФБК и онези шматароци от СИС
                          Те са "Б"-отбора.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Винаги е било така.
                            Е, винаги, на мен някога на тройка с гарнитура ми продаваха и ПФБК и онези шматароци от СИС
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Винаги е било така.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • И вчера беше така.

                                Коментар

                                Working...
                                X