IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

    Показаха я пчеалбата и цената подводница
    И както винаги много "успешните" инвеститори се покриха
    Купих отново днес около 5т. Средна 2.58 на цялата ми позиция тук. Таргет до края на годината 4 лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
      И 200 млрд "печалба" да покажат все тая.
      Показаха я пчеалбата и цената подводница
      И както винаги много "успешните" инвеститори се покриха

      Коментар


      • Асен пълни бюджета

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

          пенсия или от последните чужденци
          Аха, да бе да, те тук от години все чужденци излизат ! Сигурно е Георгиус , а пък може чеха да се измъква по терлици

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Продавача през ПФБК няма свършване..
            пенсия или от последните чужденци
            Умереният риск винаги печели ! ))))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Интерес някакъв се заражда
              Продавача през ПФБК няма свършване..

              Коментар


              • Интерес някакъв се заражда

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Не е зле

                  [ATTACH=CONFIG]n4161658[/ATTACH]
                  А тримесечието може да е още по-добре )) така, че ЪППП

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Не е зле

                    [ATTACH=CONFIG]n4161658[/ATTACH]
                    Хайде сега да ви дадат и по един лев дивидент

                    Коментар


                    • Не е зле

                      Click image for larger version

Name:	fib.jpg
Views:	1
Size:	54.6 КБ
ID:	4161658

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        ...и това как точно ще помогне на малките да осребрят?
                        Дивидент няма, чакаме само на капиталова, но с оглед на мажо няма кой да вдига, че да печелим от капиталовата. Имам и чакам ама дали ще дочака....
                        Ако печалбата продължава да е по левче на акция, а за тази година очаквам повече, цената няма как да остане 3 лв.....

                        Коментар


                        • 16 години - 0 стотинки дивидент. Относно капиталовата печалба - графиката я представя прекрасно. Вероятно някои хора ще кажат "да де, ама аз купувах на 1,50 и продавах на 5,40". Това не би имало абсолютно никакво значение, тъй като обемите показват кой колко е продавал и купувал. Дори да са прави тези хора /с печалбите тук/, това е все едно тримата от подиума на някоя олимпиада да кажат "занимавайте се с плуване и ще спечелите медал от олимпиада". Не, няма да спечелите. От 100 000 трениращи, печелят трима.






                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение

                            Не съм напълно съгласен, че е много подценена ;-)
                            Банката е добра, но страда от "балкански синдром" :-)
                            Освен това предвид на малкия български пазар и репутация, която е меко казана спорна, ръст в цената на акцията е силно ограничен ;-)
                            Ако инвестор(спекулант) иска да се възползва от ефекта на валутния борд при сегашния банков "пазар" в БГ би било логично да заложи на други налични публични банкови акции, като например Булбанк.
                            Ефекта ще затихне с приемането ни в Еврозоната ;-)

                            Имам позиция в УниКредит. Не е препоръка ;-)
                            Колега, през УниКредит сте заложили на много други неща и съвсем малко на Булбанк! Няма как да сравнявате. А за инвестиции в чужди банки и пазари си има други теми и форуми.
                            Успех ви желая! И то Дългосрочен... Че на инвеститорите по чуждите борси именно това им се губи по принцип..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                              Средната ми е малко над 2.50, но не е това въпроса..... истината е, че банките в момента са машини за пари: почти нулеви лихви по депозитите и покачващи се лихви по кредитите!!!
                              ...и това как точно ще помогне на малките да осребрят?
                              Дивидент няма, чакаме само на капиталова, но с оглед на мажо няма кой да вдига, че да печелим от капиталовата. Имам и чакам ама дали ще дочака....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от oil_coil Разгледай мнение

                                Който си купи на под 2.5 сега му е готино хаха. Браво!
                                Средната ми е малко над 2.50, но не е това въпроса..... истината е, че банките в момента са машини за пари: почти нулеви лихви по депозитите и покачващи се лихви по кредитите!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X