IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polina Разгледай мнение
    Каквото и да се случи – теб не те засяга – не си инвеститор, най много да си спекулант – купуваш бързо и продаваш бързо – ако въобще нещо друго правиш освен да пишеш по форумите.

    Но-най вече - ТИ си от ония в казана, които дърпат другите за крака надолу при тях в помията.
    Аз всъщност от ПИБ съм изключително доволен. Това ми е единствената позиция в която постоянно влизам и излизам от ИПО то и до сега и до момента да чукна на дърво съм все на печалба

    Но от над една година не държа акции в нея наистина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Хахаха, така ли мислиш. Що не видиш само че какъв собствен капитал има ПИБ и дали пък той покрива тези 10% лоши кредити. И какво се случва с капиталовата и адекватност тогава.
      Каквото и да се случи – теб не те засяга – не си инвеститор, най много да си спекулант – купуваш бързо и продаваш бързо – ако въобще нещо друго правиш освен да пишеш по форумите.

      Но-най вече - ТИ си от ония в казана, които дърпат другите за крака надолу при тях в помията.
      Last edited by polina; 26.07.2012, 12:13.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polina Разгледай мнение
        Бедбой, ако искаш пиши в темата на Кремиковци – нищо, че таково животно вече не съществува.

        Но, дори да приемем, че твойта сума е вярна, то това ще направи 10% несъбираеми кредити – и в най злобната ти прогноза ПИБ с 10 % в тези времена е отличник.
        Хахаха, така ли мислиш. Що не видиш само че какъв собствен капитал има ПИБ и дали пък той покрива тези 10% лоши кредити. И какво се случва с капиталовата и адекватност тогава.

        Коментар


        • Бедбой, ако искаш пиши в темата на Кремиковци – нищо, че таково животно вече не съществува.

          Но, дори да приемем, че твойта сума е вярна, то това ще направи 10% несъбираеми кредити – и в най злобната ти прогноза ПИБ с 10 % в тези времена е отличник.

          Колко лоши кредити има в Булбанк - ;-) Огнян Донев и весникарската група, колко има в ОББ – черепа и колко други? – Пощенска – така са се увъртели с швейцарските франкове- мога да изреждам до утре – важно е обаче, че казана с българите в ада никой не го пази – защото ние сами се дърпаме надолу.

          До говорим ли за чужди банки в чужбина? Или не виждаме по далеч от носа си – лоши кредити е имало винаги, предприятия с кредити са фалирали винаги, банкита са си взимали обезпеченията навсякъде по света и системата продължава напред. Да не говорим за пириода на кризата – да говорим за доброто време преди 2007 – ама не ние сега откриваме пазарната икономика?!? Така върви света – ако ни ти харесва – айде в Китай – въпреки, че и за там мога да ти дам примери за лоши кредити и банки взели обезпечения.

          За кой ги говорите тези популистки глупости – и без това този форум отдавна не се чете.

          Аман!

          Някой път наистина ме е срам, че съм Българка – от продажни души като вас.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
            Администратор или модератор, реакцията Ви е абсолютно правилна по отношение на писаниците на някой съфорумци!!!

            600 милиона несъбираеми кредити са си 600 милиона!!!
            Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

            Коментар


            • николайчо това ти е реакцията след като продаде акциите на ПИБ-а ли . много ти се чудя защо пишеш в този форум като нямаш акции тук, явно доста пари си изгубил и сега те е много яд

              Коментар



              • много яко Никола. без връзка с коментарите.

                Коментар




                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                    Значи равновесен ако прочетеш Наредба номер 9 на БНБ и разбереш как се провизира, ще разбереш колко добре се е обезпечила ПИБ щом има 3% от брутните кредити, а и ако разбереш какво са брутни обезценки и нетни обезценки нещата стават още по-добри, но ти явно хал хабер си нямаш от финансови институции и повече няма какво да ти обяснявам, защото явно си губя времето. Относно "ОК" да ти кажа че не съм гениален. а това са неща които всеки който се интересува от банки може да прочете и да работя във финансова институция, но не казвам коя. Като не виждате перспектива във банковия ни сектор и не искате да инвестирате в тях, си инвестирайте в Химкото

                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • за теб може да е глупост, но за мен не е. времето ще покаже кой е крив и кой е прав айде лека нощ и наздраве

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                        ами равновесен разликата между българските банки и западните които оперират в БГ е огромна. българските банки ограничиха кредитирането септември 2007г. докато западните (не всички де) раздаваха кредити на куцо, кьораво и сакато до края на 2008г. затова и са по зле в момента от българските. все пак нашите банки в момента увеличават пазарния си дял за сметка на чуждестранните. относно акциите на вики политова в ПИБ тази информация е от преди 4 години (2008г.) и не я намирам за толкова актуална в момента, просто ше шуми излишно за това нещо което лично аз не намирам за особено смущаващо.
                        Все тая, очевидно си си наумил тази глупост и ще се придържаш към нея до последно, аз като гледам пазара се движи изцяло в моите предположения. Така че за сега оптимизма го оставям на оптимистите по тази позиция

                        Коментар


                        • ами равновесен разликата между българските банки и западните които оперират в БГ е огромна. българските банки ограничиха кредитирането септември 2007г. докато западните (не всички де) раздаваха кредити на куцо, кьораво и сакато до края на 2008г. затова и са по зле в момента от българските. все пак нашите банки в момента увеличават пазарния си дял за сметка на чуждестранните. относно акциите на вики политова в ПИБ тази информация е от преди 4 години (2008г.) и не я намирам за толкова актуална в момента, просто ше шуми излишно за това нещо което лично аз не намирам за особено смущаващо.

                          Коментар


                          • интересни връзки

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
                              Значи равновесен ако прочетеш Наредба номер 9 на БНБ и разбереш как се провизира, ще разбереш колко добре се е обезпечила ПИБ щом има 3% от брутните кредити, а и ако разбереш какво са брутни обезценки и нетни обезценки нещата стават още по-добри, но ти явно хал хабер си нямаш от финансови институции и повече няма какво да ти обяснявам, защото явно си губя времето. Относно "ОК" да ти кажа че не съм гениален. а това са неща които всеки който се интересува от банки може да прочете и да работя във финансова институция, но не казвам коя. Като не виждате перспектива във банковия ни сектор и не искате да инвестирате в тях, си инвестирайте в Химкото
                              Да бе да, за всички останали големи западни банки в България означава едно нещо, само за ПИБ и още няколко български банки обезценките очевидно са нещо друго. по едно време и аз като ок смятах че си в БНБ ама очевидно не си.

                              Коментар


                              • Значи равновесен ако прочетеш Наредба номер 9 на БНБ и разбереш как се провизира, ще разбереш колко добре се е обезпечила ПИБ щом има 3% от брутните кредити, а и ако разбереш какво са брутни обезценки и нетни обезценки нещата стават още по-добри, но ти явно хал хабер си нямаш от финансови институции и повече няма какво да ти обяснявам, защото явно си губя времето. Относно "ОК" да ти кажа че не съм гениален. а това са неща които всеки който се интересува от банки може да прочете и да работя във финансова институция, но не казвам коя. Като не виждате перспектива във банковия ни сектор и не искате да инвестирате в тях, си инвестирайте в Химкото

                                Коментар

                                Working...
                                X