IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
    ПИБ ще тръгне нагоре в някой момент в това няма съмнения. Но няма да е толкова много, колкото всички в темата се надяват.

    Просто в моментното състояние на банката е такова, че адекватния инвеститор би купувал ЦКБ и то не сега.
    Мда, и аз бих предпочел ЦКБ, но ще изчакам още. Никога ножицата в оценката на двете банки не е била толкова разкрачена в полза на ЦКБ ...
    Отделно проблема на ЦКБ - кофти мажо, тук пък кореспондира с кофти кредитополучатели... и отделно разни неястни врътки на мажо също, така че не виждам защо бих предпочел ПИБ. Не и заради това че има покрепа на цената, защото това не играе в моя полза като бъдещ, а не настоящ акционер

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      ПИБ ще тръгне нагоре в някой момент в това няма съмнения. Но няма да е толкова много, колкото всички в темата се надяват.

      Просто в моментното състояние на банката е такова, че адекватния инвеститор би купувал ЦКБ и то не сега.
      предполагам, че цкб може и да го закупуват на 20 стинки. А тук също все още си е скъпо, според мен. Не е препоръка

      Коментар


      • ПИБ ще тръгне нагоре в някой момент в това няма съмнения. Но няма да е толкова много, колкото всички в темата се надяват.

        Просто в моментното състояние на банката е такова, че адекватния инвеститор би купувал ЦКБ и то не сега.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
          Абе на мен ми е тъжно за Шемата.

          Човекът беше убеден, че акцията ще тръгне нагоре, а тук за две седмици е яко минус.
          Проблема е, че повечето от пишещите тук искат да завъртят едни пари и да изкарат яко кинти. И ако може тия дни .... И стават зависими от времето и от ... такива като теб
          Относно цената - мога да се обзаложа , че ще тръгне нагоре.... но кога ще стане това и по-важното до къде ще стигне разчитам ти да кажеш
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Абе на мен ми е тъжно за Шемата.

            Човекът беше убеден, че акцията ще тръгне нагоре, а тук за две седмици е яко минус.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Aйдаа, тръгна и тука по урвата. Хвърчат големи кюфтаци на все по ниски цени.
              Ще Ви чакам на 1.35 да усредня на 1.4, може и по-ниско после.
              В края на краищата 1.20 е било след Леман, още вътък има
              Мислиш че тогава като е била 1,07 - това мисля че и беше дъното - то само до там може да падне сега ли?

              Коментар


              • Aйдаа, тръгна и тука по урвата. Хвърчат големи кюфтаци на все по ниски цени.
                Ще Ви чакам на 1.35 да усредня на 1.4, може и по-ниско после.
                В края на краищата 1.20 е било след Леман, още вътък има

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zeifod Разгледай мнение
                  Вие съвсем изтрещяхте тука. Ами криза е, икономиката е обтегната в световен мащаб. Нормално е да има забавяне на мощностите. Хората оптимизират персонала, за да запазят предприятието. А какво сте подхванали тук ПИБ-а пък въобще не ми е ясно. До вчера ревахте, че банките не раздавали пари на бизнеса, защото искали много високи критерии за стабилност, които никой не изпълнявал и така закопавали родните фирми в кризата, ся ревете, че им давали кредити. Eдва ли банката им е дала пари на тези, заради хубавите им хубави очи. Сигурен съм, че си е обезпечила добре кредита. Освен мърморене на спекуланти без работа, едва ли има нещо смислено казано до
                  тук.
                  Що ти трябваше да пишеш толкова - трябваше да се ограничиш до последното си изречение И още нещо - постоянното мърморене, експертни мнения (неподкрепени от факти) и др. прийоми имат за цел да одусат крушата. Само си представи такива душици ако можеха да си купят вестник...
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zeifod Разгледай мнение
                    Вие съвсем изтрещяхте тука. Ами криза е, икономиката е обтегната в световен мащаб. Нормално е да има забавяне на мощностите. Хората оптимизират персонала, за да запазят предприятието. А какво сте подхванали тук ПИБ-а пък въобще не ми е ясно. До вчера ревахте, че банките не раздавали пари на бизнеса, защото искали много високи критерии за стабилност, които никой не изпълнявал и така закопавали родните фирми в кризата, ся ревете, че им давали кредити. Eдва ли банката им е дала пари на тези, заради хубавите им хубави очи. Сигурен съм, че си е обезпечила добре кредита. Освен мърморене на спекуланти без работа, едва ли има нещо смислено казано до
                    тук.
                    Проблема е не че дават кредити, а ги дават на Боклуци. С главно Б.

                    Коментар


                    • Вие съвсем изтрещяхте тука. Ами криза е, икономиката е обтегната в световен мащаб. Нормално е да има забавяне на мощностите. Хората оптимизират персонала, за да запазят предприятието. А какво сте подхванали тук ПИБ-а пък въобще не ми е ясно. До вчера ревахте, че банките не раздавали пари на бизнеса, защото искали много високи критерии за стабилност, които никой не изпълнявал и така закопавали родните фирми в кризата, ся ревете, че им давали кредити. Eдва ли банката им е дала пари на тези, заради хубавите им хубави очи. Сигурен съм, че си е обезпечила добре кредита. Освен мърморене на спекуланти без работа, едва ли има нещо смислено казано до
                      тук.

                      Коментар


                      • Ако рагледате внимателно собствениците на Гамакабел, ще видите че те са доста тясно свързани със собствениците на ПИБ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                          Ужас... колко несъбираеми кредити може да понесе милата банка?
                          Няма да се пУашите
                          Българската Банкова система е Много Добре Капитализирана
                          И Страшно Ликвидна
                          remember remember the fifth of november

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ОК Разгледай мнение
                            http://www.investor.bg/novini-i-anal...sonala,135829/

                            Тук пиб е раздала към 25 млн кредити, да видим колко ще събере.
                            Ужас... колко несъбираеми кредити може да понесе милата банка?
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • http://www.investor.bg/novini-i-anal...sonala,135829/

                              Тук пиб е раздала към 25 млн кредити, да видим колко ще събере.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zlata lamia Разгледай мнение
                                Ау,с к'ви колосални обороти я крепите таз акция глупава! Мир на праха Ви(и на парите Ви),нещастни мумии!
                                Това, че не сме били с теб на IPO-то да не те нерви . . . Купи нещо еФтинко да се усмириш... сега да не си купиш Кремиковци и после пак ПИБ ще ти е виновна
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X