IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
    Е то според мен между Надин, Кремиковци и ПИБ няма особена разлика.
    ама в кремиковци мога ли да си туря депозита с висока лихва?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
      Тия Варнаджиеви са навсякъде - в Надин, в Кремиковци...
      Е то според мен между Надин, Кремиковци и ПИБ няма особена разлика.
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Тия Варнаджиеви са навсякъде - в Надин, в Кремиковци...

        Коментар


        • http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=934950

          Коментар


          • Цеко,Мутафчийски,комрадс,имайте малко милост към хакционерите и депозантите в ПИБ! Мажете ги от време на време с вазелин,че то само тиня и фекалии останаха от тях-от страх и срам не смеят да се обадят вече! "Сексита",продумайте бе-квото и да е,само кажете нещо-ЪП,АМА ЪХ,ИЛИ ПО-СКОРО ОХ!

            Коментар


            • How are you,злета палави?Минев и Мутафчийски продължават да Ви дълбаят със "свредела"! Душа не ви оставиха-споко само още 145 стотинки и мъката Ви ще свърши! Първо ще се "изравните" с ЦКБ някъде около 30-35 стотинки,но докато при ЦКБ има шансове за възходяща корекция в зоната около 25-30 стотинки,при ПИБ ситуацията е категорично "падащ кинжал" за 0 лева! Срам голям за ХАКционерите тука- ЦЕКОС И СИЕ ЯКО ВИ ХАКНАХА!
              Last edited by X_Y; 20.06.2012, 17:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                може би адекватният инвеститор не би писал тук, аз затова пиша
                +1

                адекватният инвеститор does not invest in Bulgaria

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Всъщност адекватният инвеститор не би купувал нито една от тези две тояги. Просто казвам, че ако трябва са се избира в коя от двете да се инвестира, поне според мен ЦКБ е по-добрата инвестиция.
                  може би адекватният инвеститор не би писал тук, аз затова пиша

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Лично аз предпочитам ПИБ пред ЦКБ.
                    Всъщност адекватният инвеститор не би купувал нито една от тези две тояги. Просто казвам, че ако трябва са се избира в коя от двете да се инвестира, поне според мен ЦКБ е по-добрата инвестиция.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                      ПИБ ще тръгне нагоре в някой момент в това няма съмнения. Но няма да е толкова много, колкото всички в темата се надяват.

                      Просто в моментното състояние на банката е такова, че адекватния инвеститор би купувал ЦКБ и то не сега.
                      Адекватният инвеститор никога не би купил ЦКБ. Там няма да има дивидент или търгово предлагане. Следователно единствената надежда е да се намери по-голям глупак. Така погледнато ЦКБ е акция за спекуланти а не за инвеститори. Отделно схемата с коефициентите е доста относителна. Никога не можеш да си сигурен за качеството на отчетите.
                      Според мен в даден момент банките ще тръгнат нагоре. В дългосрочен план са добре. Грубата сметка е, че активите има ще се удвоят в рамките на 6-7 години. Лично аз предпочитам ПИБ пред ЦКБ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        .... Гледам си хим-а и знам че това ще е българския Енрон - ама ще гръмне яко!!! И много хора с дялове в ПФ-тата им ще плачат!
                        Успех!
                        Споделям мнението ти Тони, но е рано още. До 2017-18 г. ПФ-тата само ще прибират вноски, без да изплащат пенсии. Дори и след това още поне 5-10 г. входящия паричен поток ще е много по-голям от изходящия. Така че кулата от карти още няма интерес да се събаря

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Що палиш сега!
                          От ортаклъка с чичо Оги лошо още не съм видял (абе аз съм малка мишка и от началото на годината си гризкам по малко фарми да не мислиш че имам стотици хиляди)?
                          Ако не друго обяснява човека какво и защо го прави, пък дава и по некой дивидентец(исторически гледам - още не съм взимал от Фармата).
                          А я кажи за ЦКБ-то(тях ли защитаваш) - увеличиха капитала и лапнаха по-голям дял, никаква подкрепа, дивидент и прозрачност. Гледам си хим-а и знам че това ще е българския Енрон - ама ще гръмне яко!!! И много хора с дялове в ПФ-тата им ще плачат!
                          Успех!


                          Запорираха медийните акции на Донев и Павлов
                          18:07 | 14 юни 2012 / Редактор reoprи бpaндийckи / обновено преди 1 час
                          Виж 1 снимка Засега няма поискан запор на личните сметки на Любомир Павлов и Огнян Донев
                          Сн.: БГНЕС

                          Софийска градска прокуратура (СГП) поиска запор на дружествените дялове на Любомир Павлов и Огнян Донев в "Медийна група България Холдинг", заяви за Румяна Арнаудова, говорител на СГП, цитирана от БГНЕС.
                          Тя отказа да коментира дали ще бъде поискан запор и на личните сметки на двамата. Така искането на прокуратурата засега явно се ограничава в запориране само на тази собственост на двамата издатели на "Труд" и "24 часа".

                          Преди два дни Любомир Павлов и Огнян Донев станаха официално клиенти на прокуратурата, след като им бяха повдигнати общо 4 обвинения. Павлов има три обвинения - за пране на пари, документна измама и документи с невярно съдържание. На Огнян Донев е повдигнато обвинение за пране на пари. Двамата имат мерки за неотклонение парична гаранция по 50 000 лева. Според прокуратурата има достатъчно доказателства, че чрез 4 документа с невярно съдържание Любомир Павлов съзнателно е дал, възможност на Огнян Донев да получи чуждо имущество - 44% от акциите медийната група. Освен това прокуратурата проверява и запис с участието ня Любомир Павлов, в който той се хвали, че може да въздейства на съдебната власт.

                          Румяна Арнаудова обясни, че прокуратурата и разследващите имат задължения да обезпечат събирането на евентуална глоба или конфискация. "Това е наше задължение по закон, тъй като прокуратурата има за задължение да осигури събирането на глоби и конфискация, ако такива са предвидени като наказания", каза Арнаудова. За обвиненията на Донев и Павлов има предвидени такива наказания. Тогава тя посочи, че е уведомена и Комисията за установяване на имуществото придобито от престъпна дейност (КУИППД).

                          Още вчера Арнаудова обясни, че може да се запорират акции, но не и сметките на дружеството, а заплатите и осигуровките се плащат оттам – следователно журналистите, които работят в двата вестника не би трябвало да има проблем да получават парите си.

                          Вчера от ТВ7 обявиха, че Павлов притежава 2 луксозни вили в Кан и на Лазурния бряг на стойност 40 млн. евро.

                          http://dnes.dir.bg/news/zapor-aktzii...11361162?nt=10

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Бях се зарекъл да не пиша....ама....Тони ...а Огнян Донев добър мажо ли е....и защо тогава го разследват ...или сигурно защото ви хвърля по някоя троха...и го възхвалявате....

                            ...Кка и по какъв начин е взел акциите на австриеца в пресгрупата....според теб като задействат КЗК ...и ако му повдигнат обвинение какво става с тези акции....Фармата и производните и...

                            Аре...и не е препоръка
                            Що палиш сега!
                            От ортаклъка с чичо Оги лошо още не съм видял (абе аз съм малка мишка и от началото на годината си гризкам по малко фарми да не мислиш че имам стотици хиляди)?
                            Ако не друго обяснява човека какво и защо го прави, пък дава и по некой дивидентец(исторически гледам - още не съм взимал от Фармата).
                            А я кажи за ЦКБ-то(тях ли защитаваш) - увеличиха капитала и лапнаха по-голям дял, никаква подкрепа, дивидент и прозрачност. Гледам си хим-а и знам че това ще е българския Енрон - ама ще гръмне яко!!! И много хора с дялове в ПФ-тата им ще плачат!
                            Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              гледам, гледам и нито една май не ми харесва
                              1. цкб=тим
                              2. пиб=кремиковци
                              3. бакб=цветелинка
                              4. ктб=цецко

                              абе не виждам с какво едната е по-добра от другите.Преди три години, като ползвах кобос от елана ми бяха дали един тлъст анализ на публичния банков сектор - големи очаквания бяха.
                              с какво едната е по-добра от другата
                              1. Няма дивиденти
                              2. Няма подкрепа на цената(може би с изкл. на ктб)
                              3. кофти мажовци
                              4..........
                              Бях се зарекъл да не пиша....ама....Тони ...а Огнян Донев добър мажо ли е....и защо тогава го разследват ...или сигурно защото ви хвърля по някоя троха...и го възхвалявате....

                              ...Кка и по какъв начин е взел акциите на австриеца в пресгрупата....според теб като задействат КЗК ...и ако му повдигнат обвинение какво става с тези акции....Фармата и производните и...

                              Аре...и не е препоръка

                              Коментар


                              • гледам, гледам и нито една май не ми харесва
                                1. цкб=тим
                                2. пиб=кремиковци
                                3. бакб=цветелинка
                                4. ктб=цецко

                                абе не виждам с какво едната е по-добра от другите.Преди три години, като ползвах кобос от елана ми бяха дали един тлъст анализ на публичния банков сектор - големи очаквания бяха.
                                с какво едната е по-добра от другата
                                1. Няма дивиденти
                                2. Няма подкрепа на цената(може би с изкл. на ктб)
                                3. кофти мажовци
                                4..........

                                Коментар

                                Working...
                                X