IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от zlata lamia Разгледай мнение
    Ау,с к'ви колосални обороти я крепите таз акция глупава! Мир на праха Ви(и на парите Ви),нещастни мумии!
    Аууу,че зла тая ламя!!!!Всичките и прости глави да отреже някой юнак,няма да сбърка!!!

    Коментар


    • Ау,с к'ви колосални обороти я крепите таз акция глупава! Мир на праха Ви(и на парите Ви),нещастни мумии!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        О да, разбрах И много се изкефих, ама нямах време да злорадствам във форума. С Данске се получи хитрата сврака - с двата крака А и тук ламята и спеко се цепеха как това е началото на атаката срещу борда и как международните акули-спекуланти ни били взели на мушка ..... Сега се вижда кой е бил акула и кой не ....
        Този спеко и той се изгуби като ланшния сняг. Скоро не е пускал някоя нова, извратена тема ...
        Не е препоръка
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
          А разбра ли, че на данске им свили крилцата. Рейтинга надолу май с 2 степени. Предположих, че тази новина ще ти е повод за реабилитация по спора, който се въртеше от едно време във форума, дали са в час, когато се пробваха да играят срещу борда.
          О да, разбрах И много се изкефих, ама нямах време да злорадствам във форума. С Данске се получи хитрата сврака - с двата крака А и тук ламята и спеко се цепеха как това е началото на атаката срещу борда и как международните акули-спекуланти ни били взели на мушка ..... Сега се вижда кой е бил акула и кой не ....
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Ламята не си плати и затова винаги, когато се осмели да пише във форума, му го напомням.

            И за сведение на модераторите - Според мен употребата на думата ЛЪЖЕЦ не може да се счита за обида в случаите, когато е фактически доказано, че човекът лъже. В конкретния случай Ламята се хвана на бас, има го документиран тук във форума, и когато го загуби започна да шикалкави. За мен такъв човек е ЛЪЖЕЦ и няма да спра да го повтарям. Това не е обида а факт! Аз за разлика от него си плащам басовете, които съм загубил.
            А разбра ли, че на данске им свили крилцата. Рейтинга надолу май с 2 степени. Предположих, че тази новина ще ти е повод за реабилитация по спора, който се въртеше от едно време във форума, дали са в час, когато се пробваха да играят срещу борда.
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
              Онзи другия, плати ли си баса? Май го беше изцакал с онези глупави спекуланти-Данске банк, ама сега и на тях им го нахлузиха 2 ката, избушиха им рейтинга )))
              Ламята не си плати и затова винаги, когато се осмели да пише във форума, му го напомням.

              И за сведение на модераторите - Според мен употребата на думата ЛЪЖЕЦ не може да се счита за обида в случаите, когато е фактически доказано, че човекът лъже. В конкретния случай Ламята се хвана на бас, има го документиран тук във форума, и когато го загуби започна да шикалкави. За мен такъв човек е ЛЪЖЕЦ и няма да спра да го повтарям. Това не е обида а факт! Аз за разлика от него си плащам басовете, които съм загубил.
              He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение


                Е това си е класика за инвестора да. Тук всички продаваме на макса и го казваме, чак след година/две след това. Когато след време пазарът тръгне, обаче всички ще са купили на дълното.

                Иначе делнах мнението, защото имаше цитат на обида. Сега ще го едитна, за да е ок.
                А, не си губи времето излишно. Зарежи го, не е нищо сериозно. Беше колкото да продължим приказката с нетуеър-а
                А да се включа към игралците - тази банчица я кешнах след ипото - над 11 кинта беше все още - и дотогава не съм я пипвал. Не че нямаше възможности да направим някоя парица от влакчето на ужасите, но пък имаше и други, може би не съм се олял
                Иначе това най-много ми харесва в инвестора, че всички кешираме на макса и после се бутаме на дъното
                Сега въпрос - към всички форумни майстори - на макса ли сме, под макса ли, над дъното ли или друга опция ????
                Last edited by iezuita; 04.06.2012, 17:11.
                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                  Ясно. Всички от форума са продали на мкса и ще се разкопаят от дъното. (това е форума на най-успелите спекуланти) А защо ме изтриха за данске, не си ли съгласен, че глупавите спекуланти си получиха заслуженото !?
                  Е това си е класика за инвестора да. Тук всички продаваме на макса и го казваме, чак година/две след това, когато акцията се е сринала. Когато след време пазарът тръгне, обаче всички ще са купили на дълното.

                  Иначе делнах мнението, защото имаше цитат на обида. Сега ще го едитна, за да е ок.
                  Last edited by Nikola; 04.06.2012, 17:07.
                  The weak are meat and the strong do eat.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                    Със сигурност е продал, защото когато акцията започна да връща твърдеше, че причините са свързани със систематичния риск в банковата ситема, а не с начина по който тя се управлява.
                    Ясно. Всички от форума са продали на мкса и ще се разкопаят от дъното. (това е форума на най-успелите спекуланти) А защо ме изтриха за данске, не си ли съгласен, че глупавите спекуланти си получиха заслуженото !?
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                      И ти ли бруте продаде и сега начело на апокалиптиците !???
                      Аз тук съм продал последните ми и то не много още есента на миналата година.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                        И ти ли бруте продаде и сега начело на апокалиптиците !???

                        Със сигурност е продал, защото когато акцията започна да връща твърдеше, че причините са свързани със систематичния риск в банковата ситема, а не с начина по който тя се управлява.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Колко двусмислено звучи това
                          И ти ли бруте продаде и сега начело на апокалиптиците !???
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от netware5
                            .
                            Онзи другия, плати ли си баса? Май го беше изцакал с онези глупави спекуланти-Данске банк, ама сега и на тях им го нахлузиха 2 ката, избушиха им рейтинга )))
                            Last edited by Nikola; 04.06.2012, 17:05.
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                              Скоро всичко ще си дойде на мястото .
                              Колко двусмислено звучи това

                              Коментар


                              • Скоро всичко ще си дойде на мястото .
                                Мнението ми не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X