IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Тук най-доброто тепърва предстои. Ще изчакаме и ще видим.
    За последния месец нищо не се е променило и не можем да добавим нови неща към последния ни спор. Ще изчакаме и ще гледаме на къде се движи цената. Времето ще покаже кой е прав и кой е крив.
    Аз още не мога да разбера какво предстои. Не мога да си представя какъв ще е катализатора за растеж. Наистина може би въображението ми е бедно, но нищо не се появява, дори и само като проблясък.

    Вече мина помпането покрай ръста на пазара - и до там. Не виждам нищо свързано със самата банка което да оправдава дори и настоящата цена, камо ли още ръст.

    P.S. уважавам мненията ти, но в случая мисля че гледаш чисто емоционално на позицията.
    Last edited by ravnovesie; 01.04.2014, 23:41.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      На къде - вече се търгува на коефициенти на БНП Париба, не че има нещо общо между тях
      Тук най-доброто тепърва предстои. Ще изчакаме и ще видим.
      За последния месец нищо не се е променило и не можем да добавим нови неща към последния ни спор. Ще изчакаме и ще гледаме на къде се движи цената. Времето ще покаже кой е прав и кой е крив.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Бавно и полека стигнахме 4,20. При хима само фанфари и боксуват. Аз си казах каквото мисля по тази тема. Не съм си променил мнението. Ще мине време и ще се види кой е прав и кой е крив.
        Това, че не се пише е добре. Всички спекуланти са се нафрашкали до козирката в тим позициите. Тук никой от тях няма. Няма продавачи и доста по-лесно ще растем.
        На къде - вече се търгува на коефициенти на БНП Париба, не че има нещо общо между тях

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Ми гледай какво е заспало в тази тема. Никой не се интересува от ПИБ, почти никой не пише, освен от време на време нещо хубаво.
          Бавно и полека стигнахме 4,20. При хима само фанфари и боксуват. Аз си казах каквото мисля по тази тема. Не съм си променил мнението. Ще мине време и ще се види кой е прав и кой е крив.
          Това, че не се пише е добре. Всички спекуланти са се нафрашкали до козирката в тим позициите. Тук никой от тях няма. Няма продавачи и доста по-лесно ще растем.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Разгроми Путин и сега се върна на Пибката
            Ми гледай какво е заспало в тази тема. Никой не се интересува от ПИБ, почти никой не пише, освен от време на време нещо хубаво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Ми очевидно ще трябва да и се плаща с пасивите, щом активите не са достатъчно.
              Разгроми Путин и сега се върна на Пибката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                http://www.capital.bg/biznes/kompani..._za_47_mln_lv/

                Активи на "Бургаски корабостроителници" за 47 млн. лв. излизат на търг

                Продажбата на земята и производствените сгради е по искане на ПИБ

                По думите на съдебния изпълнител ПИБ е предявила претенции за около 30 млн. евро
                Ми очевидно ще трябва да и се плаща с пасивите, щом активите не са достатъчно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  http://www.capital.bg/biznes/kompani..._za_47_mln_lv/

                  Активи на "Бургаски корабостроителници" за 47 млн. лв. излизат на търг

                  Продажбата на земята и производствените сгради е по искане на ПИБ

                  По думите на съдебния изпълнител ПИБ е предявила претенции за около 30 млн. евро
                  Hi

                  Коментар


                  • http://www.capital.bg/biznes/kompani..._za_47_mln_lv/

                    Активи на "Бургаски корабостроителници" за 47 млн. лв. излизат на търг

                    Продажбата на земята и производствените сгради е по искане на ПИБ

                    По думите на съдебния изпълнител ПИБ е предявила претенции за около 30 млн. евро

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      Гледам вече клоновете на Юнионбанк са брандирани под марката ПИБ ....сега да видим какъв процент от клиентите на Юнионбанк по някаква си причина ще спрат да ползват ПИБ. Според мен ще е незначителен процента
                      Практиката показва 0 %, мързела е в основата

                      Коментар


                      • Гледам вече клоновете на Юнионбанк са брандирани под марката ПИБ ....сега да видим какъв процент от клиентите на Юнионбанк по някаква си причина ще спрат да ползват ПИБ. Според мен ще е незначителен процента
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                          Банката е основен кредитор на предприятието. При отпуснат кредит, който не е погасен се пристъпва към принудително събиране на дълга. Така става навсякъде по света, такива са законите.

                          Трябва да се действа с твърда ръка! Това не се говори в обществото, а и банките не искат да го кажат - но има много мошенници и некъдърници с кредити. Банките, често остават измамени - така, че за назидание на следващите трябва да се продават обезпеченията ...
                          То добре ама кой ще ги купи ? Като знам какво се случи с Кремиковци и ОЦК и и и... накрая си разпродадох всичките хартийки. Нямам нерви да гледам някой да налива парите в свързани фирми (поне според множество публикации) .... макар и той да е гоулемия мажо
                          https://www.google.bg/#q=%D0%BF%D0%B...80%D0%BC%D0%B8

                          Не е препоръка за покупки или продажби.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Банката е основен кредитор на предприятието. При отпуснат кредит, който не е погасен се пристъпва към принудително събиране на дълга. Така става навсякъде по света, такива са законите.

                            Трябва да се действа с твърда ръка! Това не се говори в обществото, а и банките не искат да го кажат - но има много мошенници и некъдърници с кредити. Банките, често остават измамени - така, че за назидание на следващите трябва да се продават обезпеченията ...

                            Коментар


                            • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...prodan,168599/

                              май и оттука някой лев.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Joel Разгледай мнение
                                Нали пишеш, че нямаш. Не те разбирам.
                                Документирано е на 11.02, че съм аут от позицията

                                Коментар

                                Working...
                                X