IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
    защо съсела Стани Гей избяга в Брюксел?
    1. защото се насра от страх , че ще го линчуват заради падането на Борда и ограбването отново на Българските вложители.
    2, за да помага на ПЕС овете в Европа
    3. за да гради кариера
    4. защото Руските тайни служби го внедриха в европейските структури като троянски кон на КаПутин
    Аве съсела нали е украинче, не съм много сигурен, че дори и КаПутин го иска

    Коментар


    • Въпрос към комундета....

      защо съсела Стани Гей избяга в Брюксел?
      1. защото се насра от страх , че ще го линчуват заради падането на Борда и ограбването отново на Българските вложители.
      2, за да помага на ПЕС овете в Европа
      3. за да гради кариера
      4. защото Руските тайни служби го внедриха в европейските структури като троянски кон на КаПутин

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Аз за това реших да напиша нещо смислено. Първо си мислех - абе да се пържат в собствен сос - и без това никой от тях не ме кефи. Ама като видях панираната физиономия на Искров по телевизията и веднага ми хрумна че този ще омаца с лайна цялата страна ако продължава в същия дух.
        Дам, човечеца явно е живял с идеята, че ще взима дебелата заплата и чат пат ще се вясва по разни приеми и това ще му е цялата работа. Ама ядец Може би най-яркото доказателство, че по разните там държавни постове се назначават абсолютно некомпетентни хора. Но тепърва има мегдан за изяви, да си доказва некадърността. Сеира ще е много голям

        Коментар


        • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
          Аве като ги гледам какви са капацитети всичките, ще изберат най-смотания вариант и ще е толкова смотан, че дори и аз не мога да го предрека .
          Аз за това реших да напиша нещо смислено. Първо си мислех - абе да се пържат в собствен сос - и без това никой от тях не ме кефи. Ама като видях панираната физиономия на Искров по телевизията и веднага ми хрумна че този ще омаца с лайна цялата страна ако продължава в същия дух.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
            Но могат примерно да пратят хора на БНР да пее Вставай страна огромная по опашките пред бамките, да повдига духа

            Супер
            Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Точно защото няма кеш трябва да се избере най-евтиния вариант. А най-евтиният вариант е всичко да си върви както до сега. Дори и да се сменят собствениците на банките, вложителите в банките трябва да знаят че нищо не се променя.
              Аве като ги гледам какви са капацитети всичките, ще изберат най-смотания вариант и ще е толкова смотан, че дори и аз не мога да го предрека .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                Е добро утро, от къде им мирише
                Мирише от теб и чунчо, то ясно , но ще проветрим след вас, налага се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                  Идеята на комуно крадците беше ясна още преди метежа свалил ГЕРБ. падане на Борда. И ще го направят независимо от туберкулозните ти плюнки,
                  Нещо не ти ли мирише на дим, електрическата инсталация в таванското ти помещение пак май дава на късо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                    Това не става с комунистическа пропаганда , пожелания и демагогия от рода на: Ще построим 90 км магистрали през 2039 година.....
                    Трябва кешовица която държавата няма.
                    Но могат примерно да пратят хора на БНР да пее Вставай страна огромная по опашките пред бамките, да повдига духа

                    Коментар


                    • Какво се пънеш бре Барек

                      Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Напълно съм съгласен. Проблемът е в Искров, не в ПИБ.
                      Идеята на комуно крадците беше ясна още преди метежа свалил ГЕРБ- падане на Борда. И ще го направят независимо от туберкулозните ти плюнки,
                      Губят властта, но няма да си идат без да падне борда.... затова Съсела избяга в Брюксел, зашото се насра от страх. Ореха да му мисли. Ще бъде Бит еВАН и окървавен.
                      Last edited by 4ono; 27.06.2014, 21:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                        Това не става с комунистическа пропаганда , пожелания и демагогия от рода на: Ще построим 90 км магистрали през 2039 година.....
                        Трябва кешовица която държавата няма.
                        Точно защото няма кеш трябва да се избере най-евтиния вариант. А най-евтиният вариант е всичко да си върви както до сега. Дори и да се сменят собствениците на банките, вложителите в банките трябва да знаят че нищо не се променя.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                          Влоговете в чуждестранна валута се компенсират в левовата им равностойност по централния курс на БНБ в началния ден на изплащане на гарантираните суми.

                          Началния ден, и докато дойде твоя ред да си получиш парите, могат да се различават с едни 10 години разлика във времето примерно. И ако нема валутен борд, сметай къв ще е КУРса
                          Какво ще стане, ако в България останат само цигани и държавни служители?!

                          Коментар


                          • Ха-ха=ха комунолайномет

                            Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Аз отдолу го написах.

                            Трябва БНБ да пусне разплащанията през КТБ веднага. Да каже още този уикенд че на 21 хората ще могат да си изтеглят и депозитите - както гарантираните така и негарантираните и да им каже че ще си получат начислените до 21 лихви. Да им каже че след това ще могат да запазят същите условия поне за още шест месеца.

                            След това да каже че това ще е модела за действия при всяка банка минала под контрола на държавата. Разплащанията ще вървят гладко, условията по депозитите се запазват и чевсеки ще може да тегли каквото си иска когато си иска.
                            Това не става с комунистическа пропаганда , пожелания и демагогия от рода на: Ще построим 90 км магистрали през 2039 година.....
                            Трябва кешовица която държавата няма.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                              Е добро утро, БНБ начело с др. Искров сами си сраха в гащите в случая с КТБ, а сега се чудят от къде им мирише
                              Напълно съм съгласен. Проблемът е в Искров, не в ПИБ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Проблемът не е в ПИБ.

                                Проблемът е в модела който БНБ наложи за справяне с КТБ. Или по-скоро липсата на модел. Хората искат яснота, искат правила, искат правилата да не се променят. И искат гаранции че правилата няма да се променят.
                                Е добро утро, БНБ начело с др. Искров сами си сраха в гащите в случая с КТБ, а сега се чудят от къде им мирише

                                Коментар

                                Working...
                                X