IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    И след това никоя нормална фирма няма да си държи парите в тази банка.

    Банките са в бизнеса с доверието. Те това продават. Махни доверието и няма и банка. За това и има банкова тайна. Защото без нея няма нормални банки. И банките го знаят отлично - че ако предадат клиент и този клиент е злопаметен това ще им струва толкова много загубен бизнес че по-добре изобщо да не са се били захващали
    Аз да те питам все пак като експерт по банките имат ли те разузнаване?И кой е тоя банкер дето се е хванал с Пеевски и Доган?Нека който знае да каже коя е банката да знаем всички.Щото вървят едни слухове

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Между другото къде се загубиха либертарианците. Много ми е интересно да чуя някое истинско либертарианско мнение за това какво трябва да се прави сега. ИПИ няма ли да каже банките да фалират и да не се дават обществени пари за спасяване на банки

      Даже им погледнах сайта - мълчат като партизани на разпит - къде е истинското либертарианство. В борда на ИПИ между другото има трима банкери единия от БНБ.
      Аз мисля че управниците се уплашиха.Този път се уплашиха истински.Щото тоя път ще има дърво.Ще има голям бой ако не си свършат работата.Може да има country run.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
        Не е най хубаво това... защото мълчанието създава още по голяма паника.

        Докато се говори, все още всичко е наред, настъпи ли мълчание, нещата стават много страшни.

        Според мен ПИБ е достатъчно стабилна банка, но ако продължава паниката, която се създава до голяма степен и от политиците... не знам какво ще стане.

        Приятели и познати гледат към мен с надежда, а аз не знам какво да им кажа.

        Струва ми се че най глупавото нещо е да си прибират парите в къщи, защото престъпниците не спят и само това чакат.

        Лошото е че имам някакво усещане, че този който е планирал всичко това, ще прави още поразии.
        То с говоренето трябва да се внимава.Снощи Данчо ментата тръгнал да ме уверява че банковата система е стабилна......Знам че е стабилна ама дърт ментарджия да ме уверява идва ми малко в повече.За другите няма да говоря ще замълча

        Коментар


        • Тъкмо се прибирам от дискотека където си платих с новата ми кредитна карта от ПИБ без всякакви проблеми доста прилична сума. Банковите транзакции си работят без проблем с Дебитни и кредитни карти. Остава въпроса от какви нива ще сме на промоция да почнем да купуваме акции ? Банката не е и няма да изпадне в криза ?
          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Xman1 Разгледай мнение
            Не е най хубаво това... защото мълчанието създава още по голяма паника.

            Докато се говори, все още всичко е наред, настъпи ли мълчание, нещата стават много страшни.

            Според мен ПИБ е достатъчно стабилна банка, но ако продължава паниката, която се създава до голяма степен и от политиците... не знам какво ще стане.

            Приятели и познати гледат към мен с надежда, а аз не знам какво да им кажа.

            Струва ми се че най глупавото нещо е да си прибират парите в къщи, защото престъпниците не спят и само това чакат.

            Лошото е че имам някакво усещане, че този който е планирал всичко това, ще прави още поразии.
            Кажи им,че се извършва стрес тест и толкова..........,нали сега е модерно да се извършват такива в европейския съюз.....,един вид се проверява стабилността на банката.....,самоче наживо.....,което е най-лошото.....
            „Няма значение, колко пари правиш на пазарите, важното е да успееш да ги запазиш”
            Джеси Ливърмор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Ми чета и се убеждавам че не ти липсва самочувствие.Все пак БНБ разполага с информация каквато ти нямаш.Ако беше толкова лесно да са се справили.Най добре е да се замълчи.И на мен не ми харесват някои неща но си мълча.Като му дойде времето ще говоря
              Не е най хубаво това... защото мълчанието създава още по голяма паника.

              Докато се говори, все още всичко е наред, настъпи ли мълчание, нещата стават много страшни.

              Според мен ПИБ е достатъчно стабилна банка, но ако продължава паниката, която се създава до голяма степен и от политиците... не знам какво ще стане.

              Приятели и познати гледат към мен с надежда, а аз не знам какво да им кажа.

              Струва ми се че най глупавото нещо е да си прибират парите в къщи, защото престъпниците не спят и само това чакат.

              Лошото е че имам някакво усещане, че този който е планирал всичко това, ще прави още поразии.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Ще им дадат пари от Европа и няма да фалират. По спокойно.
                некадърността им ще ни струва адски много. едно е да им излезе няколко стотин милиона, друго е няколко милиарда. Ама те нали трошат наши пари - могат да са си некадърни колкото си искат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Добър въпрос, а какво теглене на пари от банки имаше..купуваха каси като замаяни.
                  То въпроса си бе реално риторичен.

                  Само нашия шампион БНБ след вече 5 години европейска криза, десетки спасени банки, огромно количество световен опит. Та само нашите прекрасно действащ Искров още не е схванал как се правят нещата. Предполагам че на него жокер му не требе

                  Коментар


                  • ravnovesie

                    Добър въпрос, а какво теглене на пари от банки имаше..купуваха каси като замаяни.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron
                      Ето това е трагедията на демокрацията.
                      Всеки неуравновесен идиот може по цял ден да си дрънка глупости
                      Нали, я кажи сега във Франция, Белгия, Германия или Холандия като спасяваха банки да са им блокирали случайно депозитите или да са им спирали сметките - не са нали Да се е чудил някой ама колко точно ще вземе, кога ще ги вземе - от собствените си пари.

                      Коментар


                      • barbaron

                        Къде е демокрацията, френската бутафория ли е демокрация ! Парите дето ги раздават на арабите да не би да ги берат от дърветата или ги вземат от белите.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • IvanG

                          И накрая Путин президент, строим ЮП и разбира се украинците изпадат в паника защото те не знаят че по тази тръба газта дебит не може да има чисто технически понеже е невъзможно. Бутафория.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Ето това е трагедията на демокрацията.
                            Всеки неуravnovesen superидиот може по цял ден да си дрънка глупости

                            Коментар


                            • Ще им дадат пари от Европа и няма да фалират. По спокойно.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • ravnovesie

                                Вече няма как да има сигурни държавни банки, защото има винаги сигурни банки на други държави. Накрая става така че парите ти отиват в някоя чужда държава и после и държавата е следващата и тя отива в някоя чужда държава.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X