IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Атаката срещу КТБ започна веднага, когато Боко се върна от САЩ.
    Що пишете глупости? Атаката срещу КТБ беше публична и няма никакво съмнение откъде дойде - дойде от страна на българската прокуратура. Относително ясно е и чия поръчка обслужи прокуратурата. Поръчителят въобще не се опитва да се крие и редовно дава интервюта.

    Друг въпрос е, че Боко е идиот (това си го знаем) и се оказа голяма гадина, защото сега се опитва изключително мерзко да се възползва от ситуацията в момента.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Ей го и Мутрата - продължава да налива масло в огъня. Аз ако имах депозити в български банки, никога не бих гласувал за Бойко. Този неандерталец в момента съвсем пряко работи за банкова паника, банкови фалити и евенттуално падане на борда.
      Уви, така е. Атаката срещу КТБ започна веднага, когато Боко се върна от САЩ. Явно там са го инструктирали подобаващо!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Можем да сигнализираме в ДАНС за атаки срещу банковата система

        http://offnews.bg/news/%D0%9E%D0%B1%...B0_356394.html
        Last edited by andy2000; 28.06.2014, 19:09.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000
          И на КТБ не мърдат, сигурно и Цецо е в заверата
          Не знам защо се ограничавате до БАКБ, има още 1-2 банки потенциални нови партньори на детето чудо.
          БАКБ все още е на Цветелина - така че това е причината да пиша за нея. Иначе ще видим коя ще е новата КТБ като гнездо на корупция и преяждане с власт. Аз имам вече подозрение коя ще е, но още е твърде рано - трябва ГЕРБ да спечели изборите и тогава като почнат да насочват към нея държавни пари ще има потвърждение. Не е БАКБ.

          Коментар


          • А и едно нещо ми прави впечатление - акциите на БАКБ почти не реагираха на разпродажбите последните дни. И сероизно се замислям че Бойко е в тандем с Пеевски за дестабилизиране на държавата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
              В Капитал бяха писали до тия дни при кой е бил, за новите - нямам идея, но наистина е добре да се знае, но от друга страна здраво мислещите пък ме притеснява да не изпреварят следващия му ход.
              В крайна сметка както го е подкарал незнам дали могат да откажат любезното му вложение, но ако има как - скоро банка ще му трябва, а там вече има други органи, които да одобрят подобно придобиване.
              Нямам препоръки, само дребни влогове, така за диверсификация, колкото да не е без хич.
              Здравомислещите хора отдавна си държат парите в чужбина. От нашите политици пък очевидно и от БНБ може да се очаква само едно нещо нещо - некадърност, корупция и ужасяващи решения.

              Ей го и Мутрата - продължава да налива масло в огъня. Аз ако имах депозити в български банки, никога не бих гласувал за Бойко. Този неандерталец в момента съвсем пряко работи за банкова паника, банкови фалити и евенттуално падане на борда.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Ако някой знае нека каже коя е банката в която си е преместил сметките.Да разберем кой е тоя идиот.
                В Капитал бяха писали до тия дни при кой е бил, за новите - нямам идея, но наистина е добре да се знае, но от друга страна здраво мислещите пък ме притеснява да не изпреварят следващия му ход.
                В крайна сметка както го е подкарал незнам дали могат да откажат любезното му вложение, но ако има как - скоро банка ще му трябва, а там вече има други органи, които да одобрят подобно придобиване.
                Нямам препоръки, само дребни влогове, така за диверсификация, колкото да не е без хич.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Аз много пъти съм казвал че аз пари в банки не държа. Имам само акции на банки. В немалко при това. Така че не мисля че можеш да ми кажеш нещо - нося си риска като акционер - макар и не в ПИБ.

                  И да банката има задължение да гарантира сигурност. Ако не може да осигури изпълнението на това свое задължение то тя не е действаща банка.

                  Какво по-дяволите означава злонамерен слух. Някой си звъни и казва пред ПИБ има опашка, друг казва абе тея фалираха КТБ да не би сега да фалират ПИБ. Кутев се изтъпанчва че ще фалира друга банка. Айде стига с тези простотии - злонамерени слухове - тодва е пълна глупост и ако БНБ или ПИБ си мислят че ще спрат паниката като признават че срещу ПИБ се води кампания и то злонамерена - значи са пълни идиоти.
                  Много си прав. Всичко е организирано.

                  Коментар


                  • Хвърлена е граната по офис на банков клон в Шумен
                    [url]http://www.trud.bg/

                    Гиговчо, разбирам, че се тресеш за депозитчето си, ама немой така!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      А те знаят ли какво може да направи народа?
                      Точно там е проблема. Те много добре знаят че народа абсолютно нищо няма да направи. Така както нищо не направи последните 70 години. Най-много да отидем пак да си пием кафето пред някоя институция.
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
                        Тъкмо се прибирам от дискотека където си платих с новата ми кредитна карта от ПИБ без всякакви проблеми доста прилична сума. Банковите транзакции си работят без проблем с Дебитни и кредитни карти. Остава въпроса от какви нива ще сме на промоция да почнем да купуваме акции ? Банката не е и няма да изпадне в криза ?
                        Това ме радва, че транзакциите си минават.
                        www.investor.bg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          А те знаят ли какво може да направи народа?
                          Според мен не си дават сметка изобщо или целта им е пълна дестабилизация. Ако пък целия процес се дирижира заедно с руснаците, то е ясно че им трябва марионетно правителство, послушно и готово да подписва за тръбите. Клатенето на банките както казах е само пъчене и демонстриране на мускули. Освен това в най-точния момент отклони вниманието от най-наболелите проблеми: тръби, БСП§ДПС, и други.
                          Другарите са изключително добри в създаването на кризи, в нормална обстановка те пари и бизнес не могат да правят, това е проблема.
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
                            Мда... Ама, ти не се притеснявай за жътвата и приятеля ти арендатор, че ще му дължиш пари. Имаш и други приятели за които все още не знаеш. Аз, ще ти свърша тая работа без пари и за моя сметка. Сериозно ти говоря. Само, ще си платиш придвижването на машината от /по това време така или иначе тя, ще е по плевенско/, тоест близо до теб. Така, че няма да са ти много разходите. Иначе самата жътва, ще е за моя сметка, колкото и хиляди декари да имаш /но само с показан на мен нотариален акт за собственост придобит до края на 2013 г., понеже ти си собственик, нали?/. Съгласен?!!
                            Ще ти изпратя машинка, която на ден, ще ти прави около 500 декара при слаба организация. Съгласен?!!
                            Само да не се укаже, че нивата ти е два декара и е трябвало да дойда със сърп...?!!
                            Нивата е 60 декара.Ако не се оправя ще те викам.И безплатни жътви не искам.Не съм прошляк.Дори и да си загубя спестяванията ще намеря начин да платя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                              Между другото АКО приемем инфото за вярно - май и след КТБ се питахме кой ще го приеме хубостника с парите му, та и сега е резонен въпроса.
                              Ако някой знае нека каже коя е банката в която си е преместил сметките.Да разберем кой е тоя идиот.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                                Точно Данчо ментата трябва да мълчи. Всичко тръгна от Детето чудо, по нареждане на Агата, миналата седмица. Тази седмица е продължение на сценария. Идеята е че или те разпределят порциите и гарантират стабилност на системата, или потоп. ДПС да не се правят на луди, ама изобщо. Показват ни нагледно, че могат ако искат да съсипят всичко. В момента гледаме пилотна серия на филма "Знаеш ли какво мога да направя до следващото лято".
                                А те знаят ли какво може да направи народа?

                                Коментар

                                Working...
                                X