IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой е балък и кой е тарикат е много относително.В единия момент може да си единия а в друг да си другия.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      А да наричаш купувачите при сегашните цени "балъци" си е тъпо и недалновидно и им дължиш извинение
      Иначе рискуваш като Никола, който при 58 ст. за ЦКБ наричаше инвестирането в акциите й малоумно
      +1, особено за последното.

      Ама, не е съвсем коректно сравнението.
      ЦКБ тогава се сурна толкова много главно поради големия селоф при хима.
      Пък приблизително тогава помня че и пиб се търгуваше около 1.35-40, а дори падна по 1 време и около 1.2 някъде. Ако реши да затваря тоя гап.( дори и само поради външни условия нямащи нищо общо с акцията)...манджа с грозде ще стане.
      Така че....има и 2 и 200, времето ще си отсъди най добре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Твърдо не ...
        Тази ми е любимка, но ще чакам пробив на 2.4.... още месец-два
        съгласен съм с теб и аз съм решил да пазарувам на 2.40 ако цената стигне до там ако не.....здраве да е...подозрително много хора мислят че днешната цена е дъното тук както и леФче при ЦКБ...та си рекох да не прибързвам с пазаруването
        Не е Препоръка!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
          oversold?
          Твърдо не ...
          Тази ми е любимка, но ще чакам пробив на 2.4.... още месец-два
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • oversold?
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Батя, нека аз като стар акционер тук да ти кажа нещо - тази точка, която си я цитирал, си е една и съща всяка година откакто банката е публична. Не се опитвай да търсиш под вола теле. Или може би вече си решил да продаваш и започваш подгряването на балъците?

              P.S. Имам акции тук, винаги съм имал, и в бъдеще ще имам, независимо от това какво говори Батя
              Накара ме да ровна назад и се оказа прав. Всяка година я гласуват тази точка. Не бях забелязал (отдавна съм нямал ПИБ) и не искам да подгрявам балъци, нито да продавам акции на тези цени. Ако се наложи все пак да продавам нещо за да си поддържам допустимото ниво на ливъридж, ПИБ ще е последната акция към която бих посегнал!

              А да наричаш купувачите при сегашните цени "балъци" си е тъпо и недалновидно и им дължиш извинение
              Иначе рискуваш като Никола, който при 58 ст. за ЦКБ наричаше инвестирането в акциите й малоумно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                От материалите по дневния ред на предстоящото ОСА:

                5. Приемане на решение за неизплащане на дивиденти и извършване на други отчисления от печалбата за 2015 г.;
                Проект за решение: ОС на акционерите взема решение да не се изплащат дивиденти на акционерите и да не се извършват други отчисления от печалбата на Банката за 2015 г., с цел включването на печалбата към 30 юни в капитала на Банката;
                Могат ли да ни изненадат с някой сочна печалба към полугодието, която да се включи в капитала на банката...
                И при такова развитие сегашните продавачи - натегачи дали ще гледат така -

                Батя, нека аз като стар акционер тук да ти кажа нещо - тази точка, която си я цитирал, си е една и съща всяка година откакто банката е публична. Не се опитвай да търсиш под вола теле. Или може би вече си решил да продаваш и започваш подгряването на балъците?

                P.S. Имам акции тук, винаги съм имал, и в бъдеще ще имам, независимо от това какво говори Батя
                Last edited by netware5; 13.05.2015, 01:25.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Не е ли странно ,че последните отчети доста обезценки " дръннаха" ,дали не са с натрупване ,т.к сега са под надзор
                  Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Мда, наблягат на изчистването на баланса. Ако не се стараеха толкова и обезценките бяха на миналогодишното си ниво, щяха да си учетворят печалбата за тримесечието
                  Всичко с времето си..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                    Предпочитам, цената на акцията да се повиши с едни добри проценти, един дивидент не би настигнал ръст от 30-50 % на първо време.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      От материалите по дневния ред на предстоящото ОСА:



                      Могат ли да ни изненадат с някой сочна печалба към полугодието, която да се включи в капитала на банката...
                      И при такова развитие сегашните продавачи - натегачи дали ще гледат така -

                      Предпочитам, цената на акцията да се повиши с едни добри проценти, един дивидент не би настигнал ръст от 30-50 % на първо време.

                      Коментар


                      • От материалите по дневния ред на предстоящото ОСА:

                        5. Приемане на решение за неизплащане на дивиденти и извършване на други отчисления от печалбата за 2015 г.;
                        Проект за решение: ОС на акционерите взема решение да не се изплащат дивиденти на акционерите и да не се извършват други отчисления от печалбата на Банката за 2015 г., с цел включването на печалбата към 30 юни в капитала на Банката;
                        Могат ли да ни изненадат с някой сочна печалба към полугодието, която да се включи в капитала на банката...
                        И при такова развитие сегашните продавачи - натегачи дали ще гледат така -

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
                          Благодаря. Аз може и да съм неграмотник, но си правя печалби и от тук и от други позиции. От началото на годината съм с 25% + на портфела си. Така че, можеш да ме квалифицираш колкото си искаш. Не ми пречиш.
                          Нищо лично, но публикацията ти беше и още е неразбираема. Ти пак си прави пари, радвам се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                            Ти, прочете ли какво си написал? Един такъв има форума вече и е достатъчен...
                            Благодаря. Аз може и да съм неграмотник, но си правя печалби и от тук и от други позиции. От началото на годината съм с 25% + на портфела си. Така че, можеш да ме квалифицираш колкото си искаш. Не ми пречиш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
                              Що да е лошо. По-скоро изгодно. Имаше 20% ръст сега надолу. Който е кеширал сега ще купува евтинко, който не е ще може да купи ниско. Не виждам драма, а нормални движения за пазара.
                              Ти, прочете ли какво си написал? Един такъв има форума вече и е достатъчен...
                              Last edited by mibova; 12.05.2015, 13:22.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от oiling the gears Разгледай мнение
                                Що да е лошо. По-скоро изгодно. Имаше 20% ръст сега надолу. Който е кеширал сега ще купува евтинко, който не е ще може да купи ниско. Не виждам драма, а нормални движения за пазара.
                                Движенията са си готини, остава да има играчи да ги отиграват!
                                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X