IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение


    Другият коментар за Общинска банка ....кърти !

    "Това не значи, че около сделката не остават тревожни въпроси. Най-очевидният - за какво е цялото това бързане. Има логика просто да се търси скоростно затваряне на темата, която генерира медийни критики. Финансист, с когото "Капитал" разговаря, видя възможна връзка и с процедурата по продажба на Първа инвестиционна банка. Според него би било логично да се бърза с придобиването, за да може някои репутационно или финансово проблемни експозиции да се рефинансират там, преди да влезе евентуален нов инвеститор. Сред големите клиенти на ПИБ са фирми, свързвани с Пеевски и Ковачки."
    https://www.capital.bg/biznes/finans...?ref=cheteno24

    Коментар


    • Операторите на ПИБ

      https://www.capital.bg/biznes/kompan...torite_na_pib/

      Коментар


      • [qoute=Иван Давидов]Не се ли научихте, че за батя ви няма лоши инвестиции и каквото и да става, все е идеален момент да се купува още и още. [/quote] за купуването - добре А как стои въпроса с продаването !?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Не Ванко, в голяма грешка си! Времето да се купува беше между 1,74 и 3 лв., тогава бях BUY. Сега съм си писал за какво е време - HOLD!
          Научете се да имате топки когато трябва, а не после да ви е криво че някой правят стотици проценти, а при вас едва капе!!
          Ами добре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
            Не се ли научихте, че за батя ви няма лоши инвестиции и каквото и да става, все е идеален момент да се купува още и още.
            Не Ванко, в голяма грешка си! Времето да се купува беше между 1,74 и 3 лв., тогава бях BUY. Сега съм си писал за какво е време - HOLD!
            Научете се да имате топки когато трябва, а не после да ви е криво че някой правят стотици проценти, а при вас едва капе!!

            Коментар


            • Не се ли научихте, че за батя ви няма лоши инвестиции и каквото и да става, все е идеален момент да се купува още и още.

              Коментар


              • Изданието отбелязва, че според банкери от частния сектор опасения продължава да предизвиква несигурността около Първа инвестиционна банка (ПИБ) – четвъртия по големина кредитор в България. След прегледа на качеството на активите от 2016 г. БНБ поиска от ПИБ да предприеме редица мерки, включително рекапитализация, разтоварване от по-рисковите активи и укрепване на управлението. За разлика от ОББ, която бе купена от белгийската KBC, ПИБ все още не си е намерила купувач. „Можем да очакваме новини в тази насока вероятно“, казва Радев.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение

                  имам предвид дребни инвеститори за Франкфурт, за БФБ е ясно че сме далеч от това..... ще видим
                  Eeeeee, сега ще се обиждаме ли

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                    Май сме далеч от фазата дребни инвеститори с милиони.
                    имам предвид дребни инвеститори за Франкфурт, за БФБ е ясно че сме далеч от това..... ще видим

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Това си е едно от правилата в тоя бизнес - купувай слуха, продавай новината!
                      ..... И го прави тихо ...
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение

                        ми тя ФИБата е в Софикс, а на 10ти ЕТФа излиза във Франкфурт и ако дори и дребни инвеститори се заинтересуват с няколко милиона това ще вдигне доста акциите от индекса....не знам дали е това
                        Да няколко десетки милиона от 'дребни' да влязат в Софикс пак е нещо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                          Изглежда, че някой тихо, но систематично си пълни под РВ 1. Новини няма, но както обикновено, новините ще излязат след като е вече късно! Нищо ново на БФБ
                          Не е само на БФБ. Това си е едно от правилата в тоя бизнес - купувай слуха, продавай новината!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                            Тук да няма някаква новина?
                            Изглежда, че някой тихо, но систематично си пълни под РВ 1. Новини няма, но както обикновено, новините ще излязат след като е вече късно! Нищо ново на БФБ
                            IM d best

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение

                              ми тя ФИБата е в Софикс, а на 10ти ЕТФа излиза във Франкфурт и ако дори и дребни инвеститори се заинтересуват с няколко милиона това ще вдигне доста акциите от индекса....не знам дали е това
                              Май сме далеч от фазата дребни инвеститори с милиони.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение

                                ми тя ФИБата е в Софикс, а на 10ти ЕТФа излиза във Франкфурт и ако дори и дребни инвеститори се заинтересуват с няколко милиона това ще вдигне доста акциите от индекса....не знам дали е това
                                Ако е това, по твоята логика и останалите от индекса трябва да растат

                                Коментар

                                Working...
                                X