IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Става си идеално! Просто трябва да си малко по-находчив и да виждаш няколко хода напред Рано или късно фундамента се забелязва и оценява подобаващо!
    скоро 10г ще изнижат без "някой" да е забелязал каквото и да било.
    какъв е времевият период за забелязване и оценяване тук на смешката БФБ?
    10-15-20г?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
      Тука някой вътрешен човек .. знае нещо ..... после играй срещу големите риби ... ами не става ..
      Става си идеално! Просто трябва да си малко по-находчив и да виждаш няколко хода напред Рано или късно фундамента се забелязва и оценява подобаващо!

      Коментар


      • Тука някой вътрешен човек .. знае нещо ..... после играй срещу големите риби ... ами не става ..

        Коментар


        • КБС купува ОББ?

          Ако цената е добра, дали ще повлияе на цената на ПИБ... Все пак банките са еднакво големи и проблемите идентични.
          При всички случаи продажбата на ОББ ще ни даде информация как се оценяват банковите активи в Б–я.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
            Хм, мен лично ме озадачава толкова голямо парче....

            Мисля че идва около 0,5 % от капитала.... ама колко е free-float-a, някой може ли да каже ?
            0,15

            http://www.investor.bg/novini-i-anal...i-cgix-223901/

            Коментар


            • Димитър Радев (БНБ): Предстои консолидация в банковия сектор...

              През следващите месеци се очаква да има новини, свързани с консолидация на банките в България. Това съобщи в сутрешния блок на БиТиВи управителят на БНБ Димитър Радев. Той посочи, че за разлика отпреди година, когато интересът на стратегически инвеститори към България в банкови сектор е бил нулев, това сега не е така, особено на фона на положителните резултати от проведените стрес тестове и преглед на активите на банките.
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение
                Уха, 600к броя
                Хм, мен лично ме озадачава толкова голямо парче....

                Мисля че идва около 0,5 % от капитала.... ама колко е free-float-a, някой може ли да каже ?

                Коментар


                • Уха, 600к броя

                  Коментар


                  • Нека се придържаме към темата за ПИБ.

                    Всичко свързано с КТБ моля в съответната тема.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                      КТБ поискаха от БНБ само 400 млн.лв.
                      Много се бъркаш. 2 млрд. лв. са поискали. БНБ констатират 1.5, а Василев иска 2 млрд.лв. Сам го признава пред Явор Дачков. При констатирана липса от 4 млрд. лв., да му дадеш още 2 млрд. лв. без да се знае дали изобщо ще бъдат върнати е доста неизгодна сделка.

                      "Първоначалното мнение на Централната банка, изразено от Димитър Костов, беше, че банката ни се нуждае от милиард и половина лева. Ние предложихме два милиарда срещу активи"

                      http://glasove.com/categories/politi...-krizata-v-ktb

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                        КТБ поискаха от БНБ само 400 млн.лв.
                        И май не им ги дадоха....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                          и на ктб бяха наредени тегления за 1 млрд, ама нямаше държавна помощ ... (:
                          КТБ поискаха от БНБ само 400 млн.лв.
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Нищо подобно. Последователността на събитията и реалностите са тотално различни. Държавната помощ беше функция на това, че им се наложи да изплатят 1 млрд. лева.

                            Не съм особен фен на ПИБ, но нека все пак се придържаме до реалната ситуация и не манипулираме хората.
                            и на ктб бяха наредени тегления за 1 млрд, ама нямаше държавна помощ ... (:

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              "........... платихме един милиард за един ден ...." ...... нищо, че държавата ни го даде......
                              Нищо подобно. Последователността на събитията и реалностите са тотално различни. Държавната помощ беше функция на това, че им се наложи да изплатят 1 млрд. лева.

                              Не съм особен фен на ПИБ, но нека все пак се придържаме до реалната ситуация и не манипулираме хората.
                              Last edited by Nikola; 31.08.2016, 16:34.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                "........... платихме един милиард за един ден ...." ...... нищо, че държавата ни го даде......
                                Само дето първо го платиха и след няколко дни като утихнаха нещата им го дадоха. Малко бъркаш времето как се развиха събитията.

                                Коментар

                                Working...
                                X