IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Я ми кажи понеже си по в час във ФИБ ,нема ли да правят нЕкое увеличение на капитала ...?
    Ти пък, те изнасят пари в кредити за Георгиу, ти искаш да вкарват собствени пари в банката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

      Ако бях на негово място щях да дам на меринджеите вместо кеш акции ... а със сухото мога да помпам до небето ...
      Дори и законно може - с обратно изкупуване ... Ама той нали обича ските
      Я ми кажи понеже си по в час във ФИБ ,нема ли да правят нЕкое увеличение на капитала ...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение

        Даже не и с акции, някъде по-назад бях му дал идеята да им плаща с кол опции със страйк емисионната цена....ма не са се навили...не знам що
        Ти пък ще провалиш всичко ...тъкмо да се навият на текущата
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение

          Ако бях на негово място щях да дам на меринджеите вместо кеш акции ... а със сухото мога да помпам до небето ...
          Дори и законно може - с обратно изкупуване ... Ама той нали обича ските
          Даже не и с акции, някъде по-назад бях му дал идеята да им плаща с кол опции със страйк емисионната цена....ма не са се навили...не знам що

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            От няколко дни ,тук има голям натиск ако не го преодолее мажо с ПФБК тези дни , нема да е добре.....?
            Ако бях на негово място щях да дам на меринджеите вместо кеш акции ... а със сухото мога да помпам до небето ...
            Дори и законно може - с обратно изкупуване ... Ама той нали обича ските
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

              Сложното поведение не може да се опише с проста функция По-скоро прилича на сигнал, който се описва с функция на единичния скок.
              Иначе ако се гледатехнически анализ и тренда от 2009, следващата подкрепа идва на към 2,7 след година и половина две. И следващ връх, ако го има, след 3,5-4 години малко по-висок от сегашния

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                един продал, друг купил и двамата мислят че са направили голям удар
                От няколко дни ,тук има голям натиск ако не го преодолее мажо с ПФБК тези дни , нема да е добре.....?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                  един продал, друг купил и двамата мислят че са направили голям удар
                  Ударът тук беше на 1.80 преди година, както и Доверие на .70 пак преди година, да кажем. Това тук вече си е риск и то голям. Аз не мога да нося такъв, признавам си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Гледам сега графиката на ПИБ от кризата насам и се чудя коя математическа функция я описва най-добре. Нещо със синус и косинус трябва да е, но с тези резки ръстове, резки спадове и обширни и бавни дъна ми е трудно да я определя
                    Сложното поведение не може да се опише с проста функция По-скоро прилича на сигнал, който се описва с функция на единичния скок.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                      А който успял - купил!
                      един продал, друг купил и двамата мислят че са направили голям удар
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Гледам сега графиката на ПИБ от кризата насам и се чудя коя математическа функция я описва най-добре. Нещо със синус и косинус трябва да е, но с тези резки ръстове, резки спадове и обширни и бавни дъна ми е трудно да я определя

                        КотаРангенсовата трябва да е

                        Коментар


                        • Гледам сега графиката на ПИБ от кризата насам и се чудя коя математическа функция я описва най-добре. Нещо със синус и косинус трябва да е, но с тези резки ръстове, резки спадове и обширни и бавни дъна ми е трудно да я определя

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение
                            Който имал - продал.
                            А който успял - купил!

                            Коментар


                            • Сигурно е на успокоителни
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Абе къде е Батко!?

                                Коментар

                                Working...
                                X