IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чудя се от известно време къв е тоя напън помпане на тази позиция от няколко месеца и единственото което ми хрумва е, че ако не намерат купувач е възможно да пуснат увеличение на капитала и се надяват да има повече фенове които да запишат на по-високо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Сигурната комбинация е винаги само една - ентусиазъм + пари. А бичия пазар свършва когато всеки, който иска да купи вече е купил. Имам сериозни съмнения колко още бици дето не са купили са останали.
      една основна черта на бичия пазар е че лошите новини изобщо не влияят. забелязва се след доста от отчетите на бфб
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Може за друго да си прав но относно ентусиазма - да знаеш сложна материя е ..и зависи дали е в комбинация с нещо друго , например ...мотивация
        Сигурната комбинация е винаги само една - ентусиазъм + пари. А бичия пазар свършва когато всеки, който иска да купи вече е купил. Имам сериозни съмнения колко още бици дето не са купили са останали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
          http://x3news.com/download/?id=355907

          ако обезценките бяха на същото ниво като Q1 2016, печалбата щеше да е надолу с над 55%
          А каква беше цената на акцията преди година че не помня?

          Коментар


          • http://x3news.com/download/?id=355907

            ако обезценките бяха на същото ниво като Q1 2016, печалбата щеше да е надолу с над 55%
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

              Наскоро превеждах евра от ПИБ към Райфайзен...Не искаш да знеш колко , но и двете ме таксуваха доволно. За навън не знам
              И за навън е горе долу същото

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Давидов
                Една седмица да не следя пазара и ето на - изпуснах шоуто.
                Недей съжалява много, още шоу ще има според мен)))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Една седмица да не следя пазара и ето на - изпуснах шоуто.

                  Коментар


                  • Следваш таргет буквелюто.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                      Голяма лудница беше днес. Отдавна не беше ми се случвало да направя 7% от интрадей. Но беше доста спонтанно, понеже имах друга работа и не бях постоянно пред платформата. Виждам в един момент - 8%! И понеже вече съм изтървал да кеширам - за да не съм капо - купувам. Залагам купеното някъде нагоре и пак отивам да си гледам работата... След половин час поглеждам - продал съм! Луда работа!
                      Браво, така се прави!
                      А кибиците през това време драскаха във форума и се кефеха как пада акцията дето се покачила нереално от 2 на 6. И направиха... 0 (нула) лв.

                      Коментар


                      • Голяма лудница беше днес. Отдавна не беше ми се случвало да направя 7% от интрадей. Но беше доста спонтанно, понеже имах друга работа и не бях постоянно пред платформата. Виждам в един момент - 8%! И понеже вече съм изтървал да кеширам - за да не съм капо - купувам. Залагам купеното някъде нагоре и пак отивам да си гледам работата... След половин час поглеждам - продал съм! Луда работа!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                          абе какво стана със СЕПА-та, нали до Септември-2016 беше крайния срок за банките извън ЕЗ?
                          колко струва сега такъв превод евро-евро от ПИБ към ЕС банка ?
                          Наскоро превеждах евра от ПИБ към Райфайзен...Не искаш да знеш колко , но и двете ме таксуваха доволно. За навън не знам

                          Коментар


                          • пичове колко е Р/В на тая акция

                            Коментар


                            • абе какво стана със СЕПА-та, нали до Септември-2016 беше крайния срок за банките извън ЕЗ?
                              колко струва сега такъв превод евро-евро от ПИБ към ЕС банка ?
                              "the trend is your friend until the end..."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Може за друго да си прав но относно ентусиазма - да знаеш сложна материя е ..и зависи дали е в комбинация с нещо друго , например ...мотивация
                                Утре мисля че ще мине 5,90 ....
                                Не е препоръка...

                                Коментар

                                Working...
                                X