IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Сега се вижда нагледно колко е рисково на БФБ да стискаш кеша чакайки все по-ниски цени и пазарене на дъното... Нали виждате в момента предлагането? Нека се опита някой да си купи 5-10 хил. акции...
    Прогноза за позицията до нова година?

    Коментар


    • Сега се вижда нагледно колко е рисково на БФБ да стискаш кеша чакайки все по-ниски цени и пазарене на дъното... Нали виждате в момента предлагането? Нека се опита някой да си купи 5-10 хил. акции...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
        какво е това ПИФ?
        ПФ, поправих се. ПФ е ясно, нали...
        Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение
          Да има още някой, който да се съмнява, че в тази тема са пуснати тролове, които според опорните точки да плюят яко по акцията и банката? От 26 мнения на тоя разбирач, 21 са му в темата на ПИБ и все за нещо е недоволен и хейти. Поне да ги бяха образовали малко преди да ги пуснат да плюят. Модераторите, защо не ги трият такива явни тролове?
          Сега очаквам да се включи и Мито на барикадата да го брани и да понаплюе според опорните точки.
          Ама Прилепов по-лекинко бе много страх нещо има в теб.
          Защо пак до Модераторите опря налЕ сте най-стабилната баММка
          Нема да се косиш до квото ти е писно на глава на дупе не оди казваше Дедо ми Мито

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            За 3-тото - не са ли ти интерсни ,че чакаш годишните ?
            Да има още някой, който да се съмнява, че в тази тема са пуснати тролове, които според опорните точки да плюят яко по акцията и банката? От 26 мнения на тоя разбирач, 21 са му в темата на ПИБ и все за нещо е недоволен и хейти. Поне да ги бяха образовали малко преди да ги пуснат да плюят. Модераторите, защо не ги трият такива явни тролове?
            Сега очаквам да се включи и Мито на барикадата да го брани и да понаплюе според опорните точки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
              Да им излезнат първо резултатите за 4 тримесечие. Гонка едва ли - най-много някой ПИФ да понадуе позицията за фризиране на годишния резултат. Имам акции, но се причислявам в графата "дългосрочен", не по моя воля, разбира се. Има доста по-атрактивни позиции и не виждам причина за интерес тук.
              За 3-тото - не са ли ти интерсни ,че чакаш годишните ?

              Коментар


              • Toпло, по-топло ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                  Да им излезнат първо резултатите за 4 тримесечие. Гонка едва ли - най-много някой ПИФ да понадуе позицията за фризиране на годишния резултат. Имам акции, но се причислявам в графата "дългосрочен", не по моя воля, разбира се. Има доста по-атрактивни позиции и не виждам причина за интерес тук.
                  То като вземат всички да я виждат е вече късно..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Френски анимационен герой, не знаеш ли?
                    помня го, но не го свързвам с цената на банката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                      какво е това ПИФ?
                      Френски анимационен герой, не знаеш ли?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение
                        Да им излезнат първо резултатите за 4 тримесечие. Гонка едва ли - най-много някой ПИФ да понадуе позицията за фризиране на годишния резултат. Имам акции, но се причислявам в графата "дългосрочен", не по моя воля, разбира се. Има доста по-атрактивни позиции и не виждам причина за интерес тук.
                        какво е това ПИФ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Виждат се някакви бройки до 2,20 на аска, но следващите отиват вече на +10% нагоре
                          Струва ми се че ще има гонка скоро
                          Да им излезнат първо резултатите за 4 тримесечие. Гонка едва ли - най-много някой ПФ да понадуе позицията за фризиране на годишния резултат. Имам акции, но се причислявам в графата "дългосрочен", не по моя воля, разбира се. Има доста по-атрактивни позиции и не виждам причина за интерес тук.
                          Last edited by vzhekoff; 20.10.2015, 13:45.
                          Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                          Коментар


                          • Виждат се някакви бройки до 2,20 на аска, но следващите отиват вече на +10% нагоре
                            Струва ми се че ще има гонка скоро

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Добре си е Батя.. трудностите не го убиват, а го правят по-силен
                              желая ти успех.
                              Last edited by X_Y; 06.10.2015, 10:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Добре си е Батя.. трудностите не го убиват, а го правят по-силен
                                Чиста инвеститорска загриженост, Батя, нищо друго - това, което не ни убива, ни прави по-силни. Радвам се, че си добре и пожелавам успехи в бъдеще.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X