IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еврохолд България АД (EUBG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от La_Polo_Loco Разгледай мнение
    И това е така,но които се сети преди първото увеличение на 0.8-0.9 да купи си направи пари другото не е толкова важно
    И кой по точно си купи, шепа ентусиасти. че те дори и мажоритарите не участваха като физически лица.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Расте, щото в тази дървена позиция няма никой друг освен мажоритаря и нвяколко фанатични фенове. Които си прехвърлят наляво надясно едни и същи акции
      И това е така,но които се сети преди първото увеличение на 0.8-0.9 да купи си направи пари другото не е толкова важно

      Коментар


      • Първоначално изпратено от La_Polo_Loco Разгледай мнение
        За 1г +68.43% цифрите сами рекламират акцията.Има добра ликвидност за мен това си е акция на 2011г!!!
        Расте, щото в тази дървена позиция няма никой друг освен мажоритаря и нвяколко фанатични фенове. Които си прехвърлят наляво надясно едни и същи акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
          Спокойно, тая артия нема нужда да ни я рекламираш. И без това тук се бяха събрали с най-големите отклонения най-много психясали, както го беше казал форекса

          За 1г +68.43% цифрите сами рекламират акцията.Има добра ликвидност за мен това си е акция на 2011г!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            Колеги - трето трим на Евроинс РО е добро - да не кажете, че не съм ви предупредил после.
            Спокойно, тая артия нема нужда да ни я рекламираш. И без това тук се бяха събрали с най-големите отклонения най-много психясали, както го беше казал форекса
            Не е препоръка

            Коментар


            • тук да не изпълниха плана за седмицата?

              Коментар


              • Колеги - трето трим на Евроинс РО е добро - да не кажете, че не съм ви предупредил после.
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Да, на нетните спестители - Германците - инфлацията не им е по вкуса. Проблемът на другите обаче е че без инфлация ще им отнеме поколения, за да се издължат ако въобще успеят...Аз залагам на средно голяма инфлация, но за сега дефлацията чрез деливъриджа печели...
                  Държи им доста дълго на германците.....още от Ваймар

                  Коментар


                  • Да, на нетните спестители - Германците - инфлацията не им е по вкуса. Проблемът на другите обаче е че без инфлация ще им отнеме поколения, за да се издължат ако въобще успеят...Аз залагам на средно голяма инфлация, но за сега дефлацията чрез деливъриджа печели...
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • В доста кеш съм не крия ,но имам и акции.Не мисли ,че няма хора с пари да нахлуят ударно ако стане НЕЩО .А НЕЩОТО е ЕЦБ да почне да печата пари-тогава ще има страхотно рали -но пречката е Германия ,която категорично не е съгласна с това.Ще видим какво ще стане.

                      Коментар


                      • Да PLP, такъв страх е хванал света за гушата, че за загасващата БФБ на никой и през ум няма да му мине от вън да купи нещо, камо ли акции на български застрахователен холдинг при такова фокусиране на света върху риска...
                        Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                        Коментар


                        • Тук всеки които се осмели да каже какво е купил, ако познае и цената порасте се превръща в Манипулатор, а в противен случай е Балък...Обратното, ако каже какво не би купил при падащ има шанса ако пазара продължи да пада и обикновено 95 % от цените на акциите падат да се превърне в Гуру и да го напомня на останалите с години, защото НЕкупуването няма точно определен момент за разлика от покупката.
                          И макар че изглежда, че да посочиш една позитивна идея е загубена кауза именно защото тук форум за инвестиране всички търсят идеи как да се спечелят пари независимо какво пишат...
                          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Абе кво ревете бе!? Това е единствената акция на БФБ в момента която прави ръст съчетан с добър оборот, създава живец и възможности за спекулативни печалби. Какво сте недоволни пак?
                            Евала и дано има повече такива!

                            Дано успеят и в полско, че да повлекат после крак и другите дето се готвят за там да се раздвижат след това - Енемона, Каолин....
                            Казах ,че бях един от най-върлите поддръжници на холдинга ,но при печалба на акция 0.019 ст на акция при 108 млн акции колко ли ще е при 144млн акции?

                            п.п. пък ако ти не гледаш само БФБ а и в Европа и САЩ как стоят нещата и какво се очаква -няма да си толкова голям оптимист
                            Last edited by PLP; 17.11.2011, 10:12.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Абе кво ревете бе!? Това е единствената акция на БФБ в момента която прави ръст съчетан с добър оборот, създава живец и възможности за спекулативни печалби. Какво сте недоволни пак?
                              Евала и дано има повече такива!

                              Дано успеят и в полско, че да повлекат после крак и другите дето се готвят за там да се раздвижат след това - Енемона, Каолин....
                              Е уж подобно беше и при топливо, свилоза, табаците .... когато имаше акциЙ там. Може би е дошъл реда и на тази "единствена" понастоящем артия, предлагаща "спекулативни" възможности.
                              Мигар думата "спекулативни" трябва да ни радва !? А мислиш ли, че покрай метаморфозите в темите на съответните бивши и настоящи артии, хакционерите ще продължават да се радват на топлите думи и за следващата "единствена" артия, която може и да държиш, но в комплекс със спекулативните й възможности, може и да й предстои да бъде и продадена !?
                              За да разсея тъмните облаци в душите на държачите на артии бих се приобщил към стандартните мантри:
                              Евала и дано има повече такива !
                              Дано успеят и в полско, че да повлекат после крак и другите, дето се готвят за там, да се раздвижат след това - Енемона, Каолин... Софарма ...
                              (не е препоръка)
                              Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                              Коментар


                              • Абе кво ревете бе!? Това е единствената акция на БФБ в момента която прави ръст съчетан с добър оборот, създава живец и възможности за спекулативни печалби. Какво сте недоволни пак?
                                Евала и дано има повече такива!

                                Дано успеят и в полско, че да повлекат после крак и другите дето се готвят за там да се раздвижат след това - Енемона, Каолин....
                                Last edited by Батя; 16.11.2011, 23:07.

                                Коментар

                                Working...
                                X